Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бачкате ли по празниците?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бачкате ли по празниците?

    Тъпо е да се работи по празниците. Не за друго, а реално се оказва, че хем почти нищо не правиш, хем ти съсипват деня. Ето аз сега кисна в офиса, почти няма какво да се свърши (а малкото, което го има, може да почака няколко дни без проблем) и... ровя по форумите, слушам радио, бездействам. За чий им е на тези работодатели? Хайде аз не съм работник, а работим по договор между фирми, но все пак?

  • #2
    От: Бачкате ли по празниците?

    Кво ти пука , нали ще отнесеш 250% надница

    Коментар


    • #3
      От: Бачкате ли по празниците?

      И аз днес съм да дежурство, чак до утре сутринта.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • #4
        От: Бачкате ли по празниците?

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        Кво ти пука , нали ще отнесеш 250% надница
        Те мои приятели по разните там ХП-та, Телерици и подобни фирми затова се натискат да ходят на всеки един празник - 200% надница и нула действие. Направо си избождат очите кой да се намърда на смяна.

        При мен сега даже не е така - както споменах не съм работник на конкретната фирма на която извършвам услуга, а на друга фирма (моята си), та си бачкам за нормалните пари като всеки друг ден. Не е в това въпроса. Интересното ми е за какво им е на тези работодатели да го правят? Някакъв престиж, че "вижте ни - ние работим дори по празниците" може би... Доколкото виждам на никой клиент не му пука

        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
        И аз днес съм да дежурство, чак до утре сутринта.
        Моите съболезнования и наздраве. Аз поне вечерта ще съм си със съпругата вкъщи.

        Коментар


        • #5
          От: Бачкате ли по празниците?

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          И аз днес съм да дежурство, чак до утре сутринта.
          И аз съм така ама какво ти дремекато имаш пари всеки ден може да си правиш Нова година.Ядене и мезета съм си приготвил биричка„че все пак сме на работа“

          Сега си изтеглих „Вратите на бурята“ и ше си го гледам с кеф.

          Сам съм до утре сабале никой не ти досажда никой не те пита нищо.Сам и лаптопа пред мене кефсамо из Оф роуда докато се ровех и стана обедвреме ми не стига кога ше погледна из фермерските форуми а зайчарските за Бойна слава пак няма да имам време.Па и филм има да гледам

          Наздраве на всички които са на работа
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            От: Бачкате ли по празниците?

            Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение

            При мен сега даже не е така - както споменах не съм работник на конкретната фирма на която извършвам услуга, а на друга фирма (моята си), та си бачкам за нормалните пари като всеки друг ден. Не е в това въпроса. Интересното ми е за какво им е на тези работодатели да го правят? Някакъв престиж, че "вижте ни - ние работим дори по празниците" може би... Доколкото виждам на никой клиент не му пука
            Нещо странно ми звучиш.....
            Ти си си шеф, нямаш работа и киснеш в офиса на друга фирма. По договор за някаква услуга. Ако и в офиса на другата фирма никой не работи... Ще да се скатаваш от нещо, я жена, я пране. Просто ми е много странно...
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #7
              От: Бачкате ли по празниците?

              [QUOTE=

              Сам съм до утре сабале никой не ти досажда никой не те пита нищо.

              Наздраве на всички които са на работа[/QUOTE]

              Е ние поне сме повече. Нали ни събраха с гражданска защита.
              Весело посрещане на Новата година.
              Току що по уредбата казаха - ЦЯЛАТА СМЯНА В СТОЛОВАТА. Ще се почва.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: Бачкате ли по празниците?

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                .............Наздраве на всички които са на работа
                Наздраве, Тонка! И аз като тебе, ама нали знаеш............. бира не пия, а истинска българска напитка
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #9
                  От: Бачкате ли по празниците?

                  Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                  Нещо странно ми звучиш.....
                  Ти си си шеф, нямаш работа и киснеш в офиса на друга фирма. По договор за някаква услуга. Ако и в офиса на другата фирма никой не работи... Ще да се скатаваш от нещо, я жена, я пране. Просто ми е много странно...
                  Не съм сам (и попринцип също не съм сам, но това е друг въпрос).

                  А за жената и прането... Не си признавам!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бачкате ли по празниците?

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Наздраве, Тонка! И аз като тебе, ама нали знаеш............. бира не пия, а истинска българска напитка
                    Наздраве Цециистинска българска напитка и няма да разбера филма за какво се разправяни ше имам сили за форуми;

                    Па сме и на работа Та днеска биричка утре истинската


                    Барзански от мене наздраве и умната в столоватаче до сабале има време
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бачкате ли по празниците?

                      Бачкате ли по празниците?
                      Само върху себе си.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бачкате ли по празниците?

                        И аз ще съм на работа цялата Новогодишна нощ. Ама при мен скатавка няма: Сам диджей с/у 140 човека.
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бачкате ли по празниците?

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Наздраве, Тонка! И аз като тебе, ама нали знаеш............. бира не пия, а истинска българска напитка
                          Е нали за това е празник-време за истинска българска напитка,наздраве и от мен!
                          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бачкате ли по празниците?

                            Най вече по празниците се бачка здраво на кой как му се падне
                            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бачкате ли по празниците?

                              Е все някой трябва да дежури за нещо си. Аз конкретно май за нищо ама си дежуря. Наздраве на всички дежурни.

                              ПП Абе от къде произлиза тая дума "дежурен" - френско ли е някакво? Дали от дозор нещо?
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X