Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

    Искам да ви помоля всеки да даде един съвет за джип до 30000 лв .
    Какво да ви кажа за сега съм се спрял на Jeep Grand Cherokee 1999-.. единствен проблем е автоматика , Land Rover Discovery 2002-2003 и Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D 2000-2004 . Ако може малко информация за тези джипки и някой ако има по добро предложение за джип моля да сподели. Търся нещо хем да е височко хем да е хубаво на външен вид и на вътрешен, да не е като някоя текезесарка. Да има добър вътрешен и външен вид. И запазен двигател разбира се.

    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от k0k0; 26-06-07, 23:26.

  • #2
    До: Помощ За Покупка на Джип

    Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
    Търся нещо хем да е височко хем да е хубаво на външен вид и на вътрешен, да не е като някоя текезесарка.

    Благодаря предварително.
    Вземи си едим ML

    Коментар


    • #3
      До: Помощ За Покупка на Джип

      Много много не ми се ще щото не става много за извън пътя. За мен той е шосеен джип.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ За Покупка на Джип

        Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
        За мен той е шосеен джип.
        Абе и за мен си е чисто шосеен джип ама и тези които си написал не са за постоянно извън шосетоПоне не в фабричният си вид.

        Коментар


        • #5
          До: Помощ За Покупка на Джип

          Точно за това пиша тук очаквам съвети от хора които разбират от тези работи защото аз не съм много навътре с тези неща.

          Коментар


          • #6
            До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

            Само дето Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D 2000-2004 за 30000лв читаво няма.
            2000-2001 и за 33-35000 може и да стане.

            Коментар


            • #7
              До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

              И аз това гледах по сайтовете. Няма читави.
              Днеска гледах едно Гран Чероки 2001 г. 98000 Км. От италия. Със пълно каско застраховка номер и всичко необходимо за 29000 лв, но единственото което ме спира за черокито е автоматичната скоростна кутия.

              Коментар


              • #8
                До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                Мен би ме спряло състоянието на автомобила и най-вече факта че е от Италия... А автоматичната кутия в случая си е сериозна екстра от която аз поне не бих се отказал в никакъв случай...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                  Да де но за офф роуд дали става? Въпреки че това което написа за италия и мен би ме спряло повече от колкото автоматика. Но все пак не съм карал автоматик извън пътя и незнам как се държи. За това и автоматика ме спира.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                    TLC 80 4.2 TD за около 10-12 000 Евро от Германия и още 5-10 000 лв за малко стягане тук и получаваш това за което си писал.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                      Автоматика много добре се държи извън пътя , поне при моя оффроад . Ако работи добре - няма никакъв проблем . Доста по плавно предава въртящия момент , което позволява гумите да не буксуват , демек намаляват шансове ти да се окопаеш някъде . Ама и въпрос какъв род оффроад имаш предвид. Карам вече втория джип автоматик и за ръчка не ми се мисли ....Вземи с теб някой който карал автомат , направете един тестдрайв , и ако всичко е ОК скачай. И на пътя и извън него автомат е голяма екстра , най-малкото когато се налага и да караш и да говориш по GSM-ма ,примерно .С една ръка кормуваш , с друга държиш тутурутка , а автомата си работи .... А и сервизи вече има за тях и ремонта е на нормални цени .
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                        Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                        Днеска гледах едно Гран Чероки 2001 г. 98000 Км. От италия. Със пълно каско застраховка номер и всичко необходимо за 29000 лв, но единственото което ме спира за черокито е автоматичната скоростна кутия.
                        Ако си гледал това:

                        http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...622&f1=details

                        е в перфектно състояние. Има заводско офроуд окачване (Ъп-кънтри). Само маслата трябва да му се сменят.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                          TLC 80 4.2 TD за около 10-12 000 Евро от Германия и още 5-10 000 лв за малко стягане тук и получаваш това за което си писал.
                          Определено +1!

                          След като се иска да става и за извън пътя - 80-та серия на Тойота е избора в случая за мен. Единствения може би недостатък е, че споменатите по нови модели ще са по-добре откъм комфорт на пътя.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                            TLC 80 4.2 TD за около 10-12 000 Евро от Германия и още 5-10 000 лв за малко стягане тук и получаваш това за което си писал.
                            +1+1+1
                            Няма по добър Компромис (Мое лично мнение) за пътя и извън него!
                            Но имай в предвид че след като го купиш имаш още доста разходи!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                              TLC 80 4.2 TD това също е добро решение . Ще го вкарам в списъка както и по новата Toyota Land Cruiser Prado .


                              Kinex а колкото до Гранд Черокито , да същото гледах и на мен ми се вижда много запазено.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X