Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

    Момчета, успокойте страстите!
    Лично за мене избора на джип си е субективен фактор , ей го аз от около 2 години чета почти всеки ден тоя форум и ако сега тръгна да си купувам джип пак не съм на ясно какъв да си купя / може пък да съм прост/........И въпреки всичко прочетено бих рискувал с едно Гранд Чероки 3.1 VM не за друго ами защото харесвам "печки" и харесвам Грандове + ще го карам почти само по асвалт и малко черно ама става и за Москвич..... , и тъй като няма други дизели на JEEp за малко пари бих се "хвърлил в огъня " , не искам да вземам старана по спора нито познанията , нито пък възможностите ми го позволяват но въпреки че в момента волю-неволю си вадя хляба с авточасти и всеки ден ми пълнят главата с това че еди кой си двигател не струвал , а на другия еди кое си струвало еди колко си и т.н. и ред причини , че ако ги слушах отдавна щях да съм пешеходец.............
    подпис : Драги ми смехурко;))

    Коментар


    • #62
      До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

      [quote=enev;175545]
      Няма страсти. Ние така си говорим.
      Ако не обсъждаме дебитомери дюзи глави и темподобни то какво остана - дизайн. А дизайна е чисто субективно нещо. Как да кажеш тази е най-красива. Неможе. За това има различни джипки, защото има различни вкусове. За това и аз лично не мога да помогна на колегата в избора. Мога само да кажа това което съм видял. И няма никакъв смисъл да пиша аз какво бих избрал. Може да съм с извратен вкус а може и да нямам.

      Коментар


      • #63
        До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

        Насочвам се към TOYOTA LAND CRUISER 80. Вчера говорих с един собственик на такава и той каза че ще си помисли и другата седмица ако се съгласи живот и здраве може да се сдобия с нова джипка.

        Коментар


        • #64
          До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Най-добре е всеки сам да си прецени кое му харесва и кое не. На мен например въобще не ми харесва возията на Гранда и това е една от причините да нямаме в колекцията си и такова возило. Но това е чисто субективно възприятие което важи само за мен. По-горе kinex пише точно обратното... За мен Тойота 80 е образец на стоеж и возия. Отново субективно...
          Има ли значение меко или твърдо окачване изхвърляте в коша.
          Така или иначе като вземете нов джип сменяте окачването. Поне един път.

          Коментар


          • #65
            До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

            вземи си едно Korando за 12000 и другото го вложи в блондинки и пържоли !! що да се мъчиш

            Коментар


            • #66
              До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

              Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
              вземи си едно Korando за 12000 и другото го вложи в блондинки и пържоли !! що да се мъчиш
              Искаш да кажеш другото го вложи в безкрайни ремонти и таксита да се движиш докато е в бокса, а и пътна помощ зо сервиза
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #67
                До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Искаш да кажеш другото го вложи в безкрайни ремонти и таксита да се движиш докато е в бокса, а и пътна помощ зо сервиза
                Определено така ми звучи и на мен съвета.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #68
                  До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                  Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
                  вземи си едно Korando за 12000 и другото го вложи в блондинки и пържоли !! що да се мъчиш
                  А ако не си вземе нищо какъв купон ще падне. Ще има даже и за бира.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                    Бъзикайте се вие.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                      Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                      Бъзикайте се вие.
                      Шегата на страна, хвърли еза-тура.
                      Аз така направих за гумите и не съжалявам. В единия случаи трябваше да си слагам лебетка а в другия тапи за уши.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Помощ За Покупка на Джип до 30 000лв.

                        кой седи в бокса??? ти виждал ли си Корандо да закъса?

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X