Обява

Свий
Няма добавени обяви.

№ 9 - Парахода

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: № 9 - Парахода

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    ... Странното, е че тая втулка липсва, вече на трета моя Тойота която отварям. ...
    Тая втулка липсва на цялата българска държава.
    Това е защото конструкторите са "прости ора".Наслягали са една камара "излишни части", без които също може.
    Да им се неначудиш на акъла !
    Да не говорим пък за такива като тебе. Втулки ще ми слага, кадмирани болтове, че и гайки с шайби, и федерки.
    Защо бе човек, защо ? Нали и така си върви .
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: № 9 - Парахода

      Защото имам двайсетина кила. Имам кадмирани и оксидирани. Предпочитам кадмираните с пола и гарантирана якост. На кило са по моргите. Само да имаш време и нерви да събираш, после е лесно. Имам и доста чисто нови. Принципно, като ми потрябва един, купувам десет и после по кутиите.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • От: № 9 - Парахода

        Наскоро пристигнаха едни дреболийки от Люцкан, който даже се опита да ми ги подари. Благодаря Приятелю! Двата държача за лоста за предния капак и втулката за скоростния лост. Бяха монтирани в присъствието на колега от форума който в това време дойде за оглед на Парахода. Дребни неща са, но капка по капка вир става. Скоростния лост стана по стегнат. Чакаме преспите.
        Прикачени файлове
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: № 9 - Парахода

          Да не би случайно да си я превърнал в снегорин?
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: № 9 - Парахода

            Не. Седи зарината в снега да и е топло. Иначе пали, работи, няма грижи. Карам леките коли, че са с нови зимни гуми и горят три пъти по малко гориво. Засега не ми се е налагало да тегля с нея колите по баира пред къщи като миналата зима. Напролет ако не се продаде до тогава, ще я позакърпя тук там да си я кара хлапето по поляната лятото.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • От: № 9 - Парахода

              Просто се сетих как миналата година пишеше, че с нея правиш пъртината за леките и затова.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: № 9 - Парахода

                Много и е хубаво в снега, но тази зима това е първия сняг при мен и е около 4-5см, което е нищо за добри зимни гуми на лека кола. Мине ли 15см, Парахода влиза в акция и комшийката започва много да ме обича :-) . Тази зима скука.

                Иначе като развитие, не ми харесва вече с правата генерация без гърнета, Дете номер 3 започва да плаче като и набия газта, затова съм подготвил средно и задно гърне от бензинов Лексус с голям мотор и същия диаметър на тръбите които мисля да монтирам скоро. Планирам и да разкарам резервната гума отдолу. Амотрисьорите на задната врата са закупени и те трябва да се поставят.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: № 9 - Парахода

                  Митко, то имаш ли въобще някакво 4Х4 което да не е проект с др. думи купуваш нещо докарваш го до заводски вид и от там нататък само подръжка.
                  Сега се сетих по едно време не мислеше ли за ван 4Х4 и какво стана с тази идея?
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: № 9 - Парахода

                    Няма ван който да отговаря на изискванията и бюджета едновременно. Налага се компромис. Сега търся къс нисък пътнически Транзит с предно 125кс. Не бих казал, че съм стигал някога до заводско състояние. Просто ги постягам. Има много колеги които го достигат. Явор го прави, колегата с Джимнито и още доста други колеги.

                    За съжаление това ще е последния такъв проект. Повече няма да има. Колкото и да ми харесва да го правя, за себе си осъзнах, че нямам никакво време. Напоследък колите ми ги правят механици по сервизи дори и за елементарни неща. Преди седмица ми сменяха предни накладки на леката кола. Ако някой ми беше казал преди три години, че ще се случи нямаше да му повярвам.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • От: № 9 - Парахода

                      Джамбазов, случайно новият собственик на джипа да е от Троян? Защото днес го видях парахода, той беше, сигурен съм.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • От: Джамбазов - за новия кораб (TLC 60) и другите досега

                        Да. Запознайте се. Много готин човек!
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X