Обява

Свий
Няма добавени обяви.

турбо на фронтера А 2.0 бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

    Защо да се сменяват колелцата?Аз досега Фронтера на която да не изключват бавните от раздатката не съм виждал.При малко по-голям зор лоста застава в положение между бързите и бавните.Става дума за ОФ А.Дори и след ремонт пак го правят този номер.

    поздрави

    Коментар


    • #32
      От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов-Kograman Преглед на мнение
      Защо да се сменяват колелцата
      Ми щото тия колелца променят предавателното число и става 3:1 ,а тогава се сещай какво ще става на бавните и дали ще има липса на мощност с това моторче.

      Ела,качи се на мойта и ако изключи лоста ще те черпя каквото кажеш,а ако не изключи....земи си повечко парета,щото ям и пия по много.
      Последно редактирано от gimax; 30-12-11, 21:23.

      Коментар


      • #33
        От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

        Аз пък не познавам човек, на който да му изключва раздатката (а знам поне десетина)....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #34
          От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов-Kograman Преглед на мнение
          Защо да се сменяват колелцата?Аз досега Фронтера на която да не изключват бавните от раздатката не съм виждал.При малко по-голям зор лоста застава в положение между бързите и бавните.Става дума за ОФ А.Дори и след ремонт пак го правят този номер.

          поздрави
          Понеже досега такъв проблем не е разискван във форума (или поне аз не съм чел), ако пуснем анкета да не е да се учудиш?
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #35
            От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

            За протокола,моята не изключва(да чукна на дърво)

            Коментар


            • #36
              От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Явно не ме разбираш,никой не говори за камбани и опашки-виж числата във файла,който съм прикачил.Друг е въпроса,че блока на 2.2 и 2.0 е еднакъв и по-лесно ще е да се сложат скорости от 2.2,а отделно в раздатката да се сменят е тия "колелца"[ATTACH=CONFIG]399886[/ATTACH],
              пък после да говорим.
              И така съм съгласен, защо не. Това пак става най-лесният начин да се покачи мощността и въртящият момент на ОФАКБ 2.0i. Нищо сложно. Само да се намeри донор в добро съснояние и да се направи. Виждал съм и двете кутии разглобени и разликата e не само в предавателните числа. Зъбните колела са по-широки при MUA в сравнение с MSG.
              Последно редактирано от sony bono; 30-12-11, 22:07.

              Коментар


              • #37
                От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                Я открехнете завесата - какви са тия колелца и от къде може да си ги купим.Че ако мога да си направя Фруктерата със предавателно число 3:1 наистина не ми трябва друг мотор!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #38
                  От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  Я открехнете завесата - какви са тия колелца и от къде може да си ги купим.Че ако мога да си направя Фруктерата със предавателно число 3:1 наистина не ми трябва друг мотор!
                  Ами то на снимката се вижда/не е реклама/,но първо си намери скорости от 2.2,после ще имаш малко заигравка с карданите и други дреболийки, а и като им видиш цифрата-твърде е възможно да се откажеш..

                  Нали знаеш-кой каквото ще да ти говори-винаги става въпрос за пари.

                  Коментар


                  • #39
                    От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов-Kograman Преглед на мнение
                    Защо да се сменяват колелцата?Аз досега Фронтера на която да не изключват бавните от раздатката не съм виждал.При малко по-голям зор лоста застава в положение между бързите и бавните.Става дума за ОФ А.Дори и след ремонт пак го правят този номер.

                    поздрави
                    Живко добре че се отърва от твоята тогава
                    аз също не съм виждал такава фронтера. Моята също никога не е изключвала.

                    @ Илийка с 3:1 се запаси с голям брой задни дифове, ще хапва короните като мармалад за закуска.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #40
                      От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                      Някои много износени MSG изключват, MUA никога, разликата е огромна, а втората версия на MUA било то със тези колела или не е съвършенна. На другия въпрос , фронтера не, съм но със двулитрова калибра съм си играл чак до 400 к. . Не че е правилно чак такава лакомия !
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #41
                        От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                        А на темата за състезанията който желае да се състезава или да си мери пи***** със другите джипове да си вземе една базова 2.8 да я сервизира и да бяга да си играе, тя е заводски тунингована, както и 2.5 ако и се отстранят някои дефекти
                        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                        Коментар


                        • #42
                          От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          @ Илийка с 3:1 се запаси с голям брой задни дифове, ще хапва короните като мармалад за закуска.
                          Оооо,Божко,чакай още не съм почнал за дифове да разправям.

                          А и просто гледам хората оттатък "големата вода" какво правят.Замислил съм и аз едни щуротий,но ще видим...
                          Последно редактирано от gimax; 31-12-11, 08:59.

                          Коментар


                          • #43
                            От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                            Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                            Някои много износени MSG изключват, MUA никога, разликата е огромна, а втората версия на MUA било то със тези колела или не е съвършенна. На другия въпрос , фронтера не, съм но със двулитрова калибра съм си играл чак до 400 к. . Не че е правилно чак такава лакомия !
                            Лозане помня я тая черната калибра. Ма там имаше толкова вложени пари че не ми се мисли. Ако помня правилно, беше с правен за нея софтуер, друго турбо други дюзи друг компютър, някакви ковани бутала от незнам си какво си, то само герба беше на опел
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #44
                              От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                              Каква е разликата между MSG и MUA?

                              поздрави

                              Коментар


                              • #45
                                От: турбо на фронтера А 2.0 бензин?

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов-Kograman Преглед на мнение
                                Каква е разликата между MSG и MUA?

                                поздрави
                                Темата е за турбо! Пък и имаш Патрул какво те касае?
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X