Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

    Днес решихме да отидем да се разходим с кучето , защото времето беше хубаво . Без много проблеми (с гуми за кал ) се качихме доста на високо и се получиха следните снимки : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0725.jpg
Прегледи:1
Размер:177.1 КБ
ID:5953043Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG.116.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5953042Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0722.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5953044
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

    И аз за първа година чакам с нетърпение да падне снега и при нас но още няма

    Коментар


    • #3
      От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

      Малатестата отново ме разочароваха .. Днес ме свлякоха в една долчина и колкото повече се опитвах да изляза , толкова повече надолу ходеше джипа . Накрая дойдоха и ме издърпаха с лебедка . Естествено това е защото гумите са за кал, а не за сняг !
      Прикачени файлове
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

        Колега/градски....с еднакви аватари сме...!! Къде си ходил че е имало нужда да те вадят с лебедка?
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #5
          От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

          Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
          Малатестата отново ме разочароваха .. Днес ме свлякоха в една долчина и колкото повече се опитвах да изляза , толкова повече надолу ходеше джипа . Накрая дойдоха и ме издърпаха с лебедка . Естествено това е защото гумите са за кал, а не за сняг !
          Следващия път пробвая следното: исключваш двойното, 4х4 и така нататъка.... Само на задно си завърташ джипа така че предницата да сочи право нагоре. Включваш пълния привод, и ГАЗ!!!!!!!!!!!!!!

          Също може да пробваш да намалиш налягане в гумите..... Помага.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

            Първоначално публикуван от reichfurrer Преглед на мнение
            Колега/градски....с еднакви аватари сме...!! Къде си ходил че е имало нужда да те вадят с лебедка?
            Градски , това е в гората на село Белиш . Джипът можеше и да може да излезе , но бях на 2 метра от дърветата и затова не рискувах . А ако аватара е проблем , ще го сменя .
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #7
              От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

              Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
              Малатестата отново ме разочароваха .. Днес ме свлякоха в една долчина и колкото повече се опитвах да изляза , толкова повече надолу ходеше джипа . Накрая дойдоха и ме издърпаха с лебедка . Естествено това е защото гумите са за кал, а не за сняг !
              Трябва си опит и тренировки. И аз като теб мислех, че гумите за кал ги няма никакви на сняг в гората, но не е баш така. Иди след два дена и ще видиш, че ще излезеш. Помисли какво не си направил, че не можа да излезеш. Също така помагат и клиповете качени във форума. не казвам, че от две излизания съм се научил, но после като си преглеждах клиповете, видях грешки, които са ми попречели да изкача даден баир. На втори ще си покаже дали съм си взел поуки.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                Трябва си опит и тренировки. И аз като теб мислех, че гумите за кал ги няма никакви на сняг в гората, но не е баш така. Иди след два дена и ще видиш, че ще излезеш. Помисли какво не си направил, че не можа да излезеш. Също така помагат и клиповете качени във форума. не казвам, че от две излизания съм се научил, но после като си преглеждах клиповете, видях грешки, които са ми попречели да изкача даден баир. На втори ще си покаже дали съм си взел поуки.
                Много си прав !
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

                  Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                  Много си прав !
                  И това в подписа ти е много вярно.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разходка с ТЛК 70 в хубавия сняг ..

                    Ако решиш обади се да я видя твоята тойота. Телефона ми е 0888297627 - Владо
                    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X