Обява

Свий
Няма добавени обяви.

моля за информация за LJ73

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • моля за информация за LJ73

    Мисля че предния диференциал е "здал багажа".Може ли да се ремонтира или замени с втора употреба.От каде и колко ще струва?
    С какво се смазват предните главини и карето, тоест в сферите какво се слага.
    Ще ми трябват и лагерите за главините и евентоално за диференциала ако се ремонтира а и втулката за него, забравих и двата семеринга за кожуха и за главината.Може ли някой да каже от каде да ги намеря на прилична цена и колко струват тези неща.
    Благодаря ви предварително.

  • #2
    Може да се замени , но се съмнявам че ще намериш втора употреба ... За ремонта също може . Прати ми на л.с. номера на шасито и тел. за връзка

    Коментар


    • #3
      кой търси информация за мен???

      майтапа на страна, мога да те пратя на едно място, където правят стари Тойоти...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Обръщам се пак към всички с молба по горната тема за частите за предния мост на LJ73 немога да намеря семерингите за полуоските и за главините и се притесних че ще ми остане джипчето на трупчета и само го обикалям като голям камък.

        Коментар


        • #5
          изчакай митко фулдата да се върне от ком емине и той мисля. че ще ти свърши работа
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Дай?

            Дай номера на тиа семеринги! Сичко има! Неможе да ги няма!
            АКо е само тва дет де спира даи номерата да ти провера!
            4ао за сега
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X