Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Равнис на камбоджанците !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Равнис на камбоджанците !

    Има ли съфорумци служили в Камбоджа по времето на UNTAC ? Темата произлиза от тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...E1%EE%E4%E6%E0
    Реших да отворя нова за да не спамим моторджийската. Ще се радвам ако някой сподели снимки. Обещавам и аз да кача някой ден, като се прибера в България
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

  • #2
    От: Равнис на камбоджанците !

    Хубава тема! И видео имам,ама е на VHS-касета.Ще го прехвърля,и после тук!

    п.п А за протокола- Юни-92г.до Януари-93г.Транспортна рота,шофьор-ЗиЛ-131 ГСМ.Зареждах всички(почти) роти с дизел за агрегатите.
    Последно редактирано от REGULATOR; 20-12-11, 22:25. Причина: п.п
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Равнис на камбоджанците !

      Е не мога да не попитам:

      Бяхте ли в Ангкор Бат?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Angkor_Wat.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5329805
      Последно редактирано от Chinela; 23-12-11, 18:05.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #4
        От: Равнис на камбоджанците !

        Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
        Е не мога да не попитам:

        Бяхте ли в Ангкор Бат?

        [ATTACH=CONFIG]397021[/ATTACH]
        Аз лично не успях да го видя. По него време се стигаше до там само с хеликоптер и специално разрешително. От нашият лагер организираха само веднъж ходене до там и ме хванаха на легло
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Равнис на камбоджанците !

          Добри,за съжаление и аз не успях да видя Ангхор Ват на живо.Както ти каза и droba,придвижването на там беше трудно.Не че не съм имал възможност,но приоритетите на един 20 годишен келеш бяха други! Но съм си обещал една екскурзия до там-задължително!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            От: Равнис на камбоджанците !

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            .....Но съм си обещал една екскурзия до там-задължително!
            Като затръгваш, да ма пишеш шерп за един куфар !!! хилавичък съм
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #7
              От: Равнис на камбоджанците !

              Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
              Като затръгваш, да ма пишеш шерп за един куфар !!! хилавичък съм
              Айде и аз за останалите два
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #8
                От: Равнис на камбоджанците !

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Айде и аз за останалите два
                Айде багажО уреден, чакаме дата Круме

                разкажете нещо за питоните
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #9
                  От: Равнис на камбоджанците !

                  Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
                  Айде багажО уреден, чакаме дата Круме

                  разкажете нещо за питоните

                  Аааа...мене куфари ми не требат! Ама за вас двамата ще размисля!

                  А относно питоните, кво да кажа....вкусни са!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Равнис на камбоджанците !

                    Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
                    разкажете нещо за питоните
                    Силно видиотен 19 годишен Рамбо, повлиян от Диво сърце на Линч, реших, че без сако от змийска кожа (символ на моята индивидуалност и независимост )човек от мен няма да излезе та се заех със задачата. Вероятно това по-късно ми е повлияло за да стана сарач Купувах питони, които един приятел касапин дереше, аз си ги осолявах и сушах по палатките. Месото се изяждаше немедлено. Невероятно е! За мой ужас кожите решиха, че няма да съхнат. Предположих че е от влажния климат след като всяка сутрин ги намирах мокри. След силни обещания и дълго чакане, накрая един от местните ловци ми донесе 4 метров, 60 килограмов питонец (някой ден ще покажа снимки) срещу кощунствената сума за района от 20 долара. Понеже беше късно го оставихме да поживее до следващият ден. Един другарин заяви, че с тоя змей в една къща(палатка) няма да спи та го затворихме в една Виетнамка (питона за жалост). Сабафлян ни натириха до някакво село да запълваме дупки щото незнам кой си гръмнал бомбичка и зиловете не можели да минат. Прибрахме се след обяд и решихме, че на адаша му е време. При отварянето на вратата на камиона се разнесе смрад, способна да разплаче чистачка на градски кенеф. Тва се беше вмирисало със страшна сила. Поне спасихме кожата. След като го одрахме кожата стана близо 6 метра дълга и широка около метър. От трупа извадихме 3 грамадни плъха и те в състояние на полуразпад Месото решихме да хвърлим в реката, където бяхме нападнати от местните гладници та се разделихме с него срещу чувал банани. Тая ми ти грамадна кожа също не изсъхна та един ден ги пуснах всичките да плават по Меконг. Години след това, друг мой приятел природозащитник си призна, че всяка сутрин ставал в 5 и ми поливал кожите с водица. В знак на протест се напих му откраднах всички дистанционни от къщата. Следващата година, като се застуди и си облякох балтоня, намерих дистанционните из джобовете и му ги върнах.
                    Последно редактирано от droba; 22-12-11, 16:50.
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Равнис на камбоджанците !

                      Весела история
                      Тоя природозащитник да беше оставил кожите да изсъхнат, така щеше спаси повече питони. Просто щяхте да спрете да ги трепете, като одерете за няколко сака
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #12
                        От: Равнис на камбоджанците !

                        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                        Весела история
                        Тоя природозащитник да беше оставил кожите да изсъхнат, така щеше спаси повече питони. Просто щяхте да спрете да ги трепете, като одерете за няколко сака
                        Вярно е А уж обича рационалните решения. Имахме един удивителен екземпляр, когото наричахме Мавъра. Тва на седмият месец разбра, че маврите не са "големи, космати хора с кравешки глави" и заяви, че вече няма да ни се сърди като го наричаме така. Същият тоя Мавър редовно си изпиваше заплатата от 840 долара и последните дни от месеца караше на мускули. Да изпиеш такава сума в Камбоджа по него време беше от невъзможно до напълно невъзможно. Природозащитникът даде акъл на Мавъра, като си вземе заплатата, веднага да я обръща в злато и да си остави 100-тина долара за пукница( повече от достатъчно ...по принцип).
                        Мавъра го послуша и след около седмица започна да продава злато на половин цена. Накрая обвини Природозащитника, че заради него се е набутал с доста пари. Природозащитникът му обясни, че всъщност ползата е огромна за Мавъра, понеже тоя месец е изпил алкохол за половин заплата и по тоя начин е удължил живота на черният си дроб за по нататъшни подвизи. Изглежда е бил твърде убедителен щото Мавъра повтори оздравителната програма. По неясни причини не потрети. Всеки се прибра от Камбоджа с някакви спестявания и грамадни сакове с плячка и подаръци. Мавъра слезе от самолета с 500 долара борч, една камуфлажна овчарска торбичка пълна с алкохол и един огромен вентилатор. Още пазя мил спомен за слизането ми от самолета. Оркестри, маршировки, телевизии и мавъра пиян, седнал в огромна локва на полосата, прегърнал вентилатора и пее възрожденски песни.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Равнис на камбоджанците !

                          Като имаш време (м/у клиентите) пиши още
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #14
                            От: Равнис на камбоджанците !

                            Да питам-вярно ли е,че местните са ви предлагали хлебарки за мезе?
                            И,че сте си изяждали пръстите от кеф?
                            Това го разправяше един,дето бил с 1-ви взвод в Камбоджа.
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Равнис на камбоджанците !

                              Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                              Да питам-вярно ли е,че местните са ви предлагали хлебарки за мезе?
                              И,че сте си изяждали пръстите от кеф?
                              Това го разправяше един,дето бил с 1-ви взвод в Камбоджа.
                              Хлебарки, бръмбаляци разни, гущери на клечка, жабоци, папагали, кучета, маймуни.... абе всичко що мърда. Чак да съм си облизвал пръстите не помня но опитах от всичко.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X