Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Не беха ли KIA?!? Иначе ФИАТ е толкова по-добър от дуварите.
    Фиат е по-добър от дуварите колкото и Киа, или искаш да кажеш, че ФИАТ принципно е по-добър?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Фиат е по-добър от дуварите колкото и Киа, или искаш да кажеш, че ФИАТ принципно е по-добър?
      Имах предвид конкретно спрямо дуварите, но и спрямо КИА бих предпочел ФИАТ! Е така, заради историята на хавтомобилостроенето... А иначе има ли сделка с МВР за ФИАТи, че аз па това не разбрах?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Ми като се перчеше Гойко тогава, беше на фона на ФИАТ.
        А историята на автомобилостроенето е дълга и широка, че и много шарена. Опел наскоро фалира за амнайсти път (пък е "класика" поне наравно с ФИАТ), британското автомобилостроене е индийско (и мъничко немско за мерудия) и т. н. и т. н. Та не намирам Грейт Уол за нещо особено по-кофти от ФИАТ, та и изобщо по-кофти - еле па на такова основание.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Кхм... шо така сринахте темата бре?

          Първо, машинки от марката има доволно много, второ, ще има още повече. Без знаение, дали ще ги играят точно в Ловеч.
          Трето, наличните екземпляри със сигурност няма да спрат да се движат, щото някой решил да си скатае 1-2 вагона кинти.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от turtey
            Четири часа по-късно същата раута.
            Ясно.
            Ад хоминем и празни приказки.
            Успехов желаю, аз бях до тук.
            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Кхм... шо така сринахте темата бре?

            Първо, машинки от марката има доволно много, второ, ще има още повече. Без знаение, дали ще ги играят точно в Ловеч.
            Трето, наличните екземпляри със сигурност няма да спрат да се движат, щото някой решил да си скатае 1-2 вагона кинти.
            Хубава тема беше.

            Още малко и целият Форум ше се гагичоса, ама нали на пет видни члена с висок рейтинг им аресва, та явно мнението на всички останали не е важно.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Първоначално публикуван от kekerence
              Приключи филма-обявиха фалит българските производители.
              Това е постановка. Вчера Гришата подаде предложение за закупуване на предприятието в последния момент, спазвайки срока.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Здравейте,искам да ви попитам понеже обмислям покупката на Great wall Hover Cuv 2.4i с газ питането ми е какво е положението с намирането на резервни части автомобила ще е около 2007година

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от teodorhristov Преглед на мнение
                  Здравейте,искам да ви попитам понеже обмислям покупката на Great wall Hover Cuv 2.4i с газ питането ми е какво е положението с намирането на резервни части автомобила ще е около 2007година
                  Двигателя е Митсубиши - там проблеми с частите едва ли ще имаш, по ходовата част по-голямата част от нещата са съвместими с исузо и фронтера.

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Пичове, опомнете се. Совите не са това, което бяха. След голямата криза такова съвакупляване падна между всички автопроизводители, че вече не се знае кое е Форд и кое е Лада. Не се знае кой отпред и кой отзад. Просто старите исконни традиции и морал ги метнаха в ресайкъл бина. Довчерашни конкуренти вървят ръка за ръка и се гледат влюбено. Дали Опел е немски и дали Фолксваген е народна кола в момента е мистерия, а в епохата на глобализацията е пагубно за нравствеността изобщо. При ръста на китайската икономика и по време на кризата, а и след нея, нищо чудно марки-еталон да се окажат жълти / и не задължително само китайски/.

                    Оставете сега философските разсъждения и кажете след многото алабалистики "Е ли е джип Грейт уол и има ли почва у нас?
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Баш си е джип и е доста евтин за поддръжка. Който е карал, знае, хората които познавам и имат такъв са много доволни.

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Особено Haval е доста добър , но не съм ибеден, че е евтин.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Драскам два реда след като вече навъртях 11 месеца със Стийда , първа регистрация февруари 2012 година, моментни километри 160175. След профилактиката на BRC газовата уредба и смяна на всички филтри по нея и настройката и на компютър, пикапа не е спрял, абсолютно всеки ден е в движение. Товарил съм го до откат, няколко пъти по 1 тон с пробег от 250 км ( От Ксанти до Пловдив ), товарил съм го ин а по дълги разстояния от Верия до Пловдив 500 км. Поддържам си 130 на магистралата в товарно положение, изключителна стабилност, много леко управление, безшумна работа на двигателя. Единствения проблем , който ми е направил е бендикса, всичко останало по трансмисия и двигател , климатична система и ел система е перфектно. Автомобила се кара почти 30 % по черни пътища . Това е накратко от мен, чакам с нетърпение да излезе шестицата този месец, за да го пробвам и евентуално да закупя.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ако не сте виждали разглобен двигател на Ховер ето го . Класика 16 клапана Митсубиши . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4496.JPG
Прегледи:1
Размер:487.5 КБ
ID:5771773
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              а защо е разглобен?

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Криви клапани на 4 цилиндър . Вероятно италианските автомонтьори като са сменяли ангранажния ремък не са уцелили белезите . Италианска им работа ремъка нов а ролките ще изпаднат . Това е чисто китайска сглобка внос от Италия . Иначе този 2.4 литров мотор на Митсубиши е вечен .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X