Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Достатъчно скъсани съм виждал и без да са изправяни преди това. Та на изправени клапани не вярвам.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      И това се случва 21 век,направо не вярвам на очите си.Няма сила която да ме убеди че немогат да се намерят клапани,във ибей има всичко просто някой хора ги мързи да търсят.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Той човека го е обяснил в прав текст...сега десет страници За или ПРОТИВ изправянето на клапани, а стига толкова.

        Отдаван не съм карал по Италия, но в общи линии там са зверове. Всичко е с двата крака на газта и колите се карат до предела на възможното, даже и малко след това. Е такова ми е личното впечатление.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Така е . От един автовоз коли от Италия 2-3 нямат проблеми по двигателите щото са ударени
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe)
            Предишното беше едно трицилиндрово поло с шест изгоряли клапана . Оказа се зверски запушен катализатор . По предишното беше някаква Кия със задрали лагери на коляновия вал и тнт и тнт
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Интересното е че свалихме клингеритова гарнитура а новата която дойде е метална . Днес трябва да дойдат и новите болтове .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Вчера си замина . Отиде при следващите по веригата за перфектния външен вид
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Според познавачи на марката тези които се правят в Китай за европейския пазар нямали нищо общо с тези сглобявани тук .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Моята бройка е от първите. Тях ги бяха внесли от Китай. На пръв поглед разликата беше в цветовете на интериора само. Като сглобка нямам оплаквания.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Здравейте.
                      Казвам се Теодор от София съм.
                      Купих си наскоро Great wall Hover Cuv 2.4 и реших да се присъединя в този форум.
                      Нямам опит с обслужването и шофирането на джип, но работата ми изисква такъв автомобил и с голямо удоволствие се спрях на китайската машина.
                      Джипът е 2007г. с вградена газова уредба, товарен по документи, 133к.с.
                      Надявам се да не съжалявам за избора си, предвид мнението на българите за китайските стоки
                      Тепърва ще навлизам в високопроходимите технологии

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Поне от това което видях машината не е хич лоша особено за цената си . Двигателя е от вечните на Митсубиши който повече от 10 години го слагаха на L 200 и ако поне минимално се обслужва е практически вечен . Не знам как са като ламарини още им е рано да изгният . Според мен и динамиката му не е съвсем като на цигански кон ама понеже беше без номера го покарах само в двора на завода а там няма къде да му наредя скоростите повече от втора .
                        Последно редактирано от sek.1; 20-11-17, 05:46.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          ... покарах само в двора на завода а там няма къде да му наредя скоростите повече от втора .
                          Ще останеш приятно изнендан, само опитай.
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Някакви отзиви за 2,0 дизела? И той ли е на Мицубиши?
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Не, той е VW, но те и Митсубиши го ползват! Изобщо някой ще изтъкне ли един плюс поне на тоя дувар!
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                                Някакви отзиви за 2,0 дизела? И той ли е на Мицубиши?
                                Не ти го препоръчвам. Карах го само 11 000 км , но съм разочарован. Не може да върви с ниски обороти. Там където с другите машини минавам на първа бърза , на този трябваше да му включа бавните за да има обороти иначе гаснеше .
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X