Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Обезмаслител има масово на TRW, ярко червени спрейове по 4-5 кинта флакона.

    Другите 2 мазила тук се намират лесно на Ate. Мисля също не бяха скъпи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Благодаря за информацията колеги. Да се закрепи малко времето и ще действам отново, че вчера хубаво ме наваля баш като бях разглобил всичко

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Поръчах си стийд 6 , моля за мнения, че идва ди края на седмицата, просто да съм подготвен за това питам

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от exoticplants Преглед на мнение
          Поръчах си стийд 6 , моля за мнения, че идва ди края на седмицата, просто да съм подготвен за това питам
          Те са нови-новички, едва ли има много хора които са ги карали. По-скоро на теб разчитаме да споделиш впечатления Голяма реклама му направиха, офроуд звяр го изкараха, да видим дали е така или са му вкарали и на него 3 тона жици и електроники. Чакаме review

          Поздрави.

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Щом си го купил, късно е да питаш Поне може да казваш на тея, дето ще питат след тебе

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Здравейте, днес закупих новия Стийд 6, по думите в КАТ Пловдив и по думите на официалните дистрибутори е сефтето в областта, та реших да споделям в темата впечатления от автомобила и всичко свързано с него, като возия, стабилност и каквото още се сетите още. Понеже в една друга тема попитах , дали си струва, но не намерих отговор, взех го и сега ще помагам , ако някой има нужда от мнения.
              Първо искам да кажа, че имам 4 джипа , като най стария ми е 2010 година и смея да твърдя че имам опит и познания нелоши при някои известни марки и съответно имам база за сравнения.
              Та по темата, че се отплеснахме.
              На първо четене, шестицата е класа над 5 цата, що се касае до пъргавост, па макар и на газ ( имам петица и уингъл 3 (2012 год). Изключително стабилен на пътя, тествах го веднага по завоите в района на асеновградските села, обаче ми се струва , че ще харчи повече, за това ще споделя на по късен етап, понеже , съм изминал все пак едва 64 км с него и ми трябва малко повече време. Това е от мен за сега, ааа щях да забравя, возията определено е много по добра от предишните модели, не знам как ще се държи с 1 тон товар, уингъла си го вози бидонЯ с вода , еднотонен и то по черните пътища, скоро и този ще тествам на товар. До скоро от мен.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Снимки, снимкиии ...
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  не съм се сетил, утре ще го снимам, имам само видео , като го купувах, но ще кача и снимки сега и след като го накича , между другото тва на аватара е снимка в момента когато го извадиха от халето , да го качваме на платформата за КАТ

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180420_132905.jpg
Прегледи:1
Размер:325.7 КБ
ID:5786163Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180420_132910.jpg
Прегледи:2
Размер:411.4 КБ
ID:5786164Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180420_132920.jpg
Прегледи:1
Размер:564.6 КБ
ID:5786165Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180420_132952.jpg
Прегледи:1
Размер:381.6 КБ
ID:5786166

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Колко струва този хубавец?
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        С каското ми излезе 45 хил. в лева

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Колега, а салона как е ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Колега, а салона как е ?
                            Е как да е-чисто нов,неопърден още.

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Колко струва този хубавец?
                              На половина на марковите. А не е два пъти по-лош!
                              Единственото с което сгрешиха китайците е, че се хванаха с ловешкия тарикат...

                              Със здраве да си го ползваш!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Благодаря за пожеланието, но само да вметна, джипката е разтоварена на 28 февруари на порт Бургас, пристигнала директно от Тянжин. От там заминава за логистичния им център и я товарят за Пловдив. Не е завито и болтче в Ловеч , всичко това е описано на сертификата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X