Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    динамиката се подобри, да. Е, не да чупи вратове, но то и не се очаква такъв резултат. Усещането е по скоро като за по-еластичен двигател. За разхода - с две зареждания /около 80л. газ/ изминах 760 и нещо километра, но понастъпвах повече, че ми прави кеф как изтегля на по-ниските обороти. По нататък ще си проличи за по-дълъг период от време и повечко километри. Мисля, че и да има разлика, тя няма да е толкова съществена.
    Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
    Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Здравейте колеги!
      До скоро бях горд собственик на Октавия 2, но не щеш ли на 180 000 км ми се скапа турбината, а и съединителя също е тръгнал да сдава багажа (климатика също издиша яко).
      Та почнах да гледам автомобили със заводски газови инжекциони и попаднах на GW H6. Не видях коментари за него, но тайно се надявам да има някой с наблюдения над тази машина главно за това доколко качествена е тя и може ли да се разчита на нея без да те изненадва с непланувани ремонти. Също би ми било интересно да разбера и разхода на газ колко е в градски и извънградски условия (скорост до към 100-110 км/ч).
      Благодаря и успешен ден!

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Във фирмата взеха на мениджърите Н6 с дизеловия двигател 2.0. Сравнително добра динамика, тих мотор, добър комфорт и качество на сглобката, нищо общо с евтините пластмаси в Н5. За бензиновите не знам как са.
        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
          Във фирмата взеха на мениджърите Н6 с дизеловия двигател 2.0. Сравнително добра динамика, тих мотор, добър комфорт и качество на сглобката, нищо общо с евтините пластмаси в Н5. За бензиновите не знам как са.
          Ясно, мерси. Предполагам бензиновите ще са дори по-тихи.

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Бензиновия двигател с верига ли е или с ремък?И кое им е основното задвижване-предно или задно?

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Първоначално публикуван от to66ko7 Преглед на мнение
              Бензиновия двигател с верига ли е или с ремък?И кое им е основното задвижване-предно или задно?
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4594.jpg
Прегледи:2
Размер:131.4 КБ
ID:5667662 Задно , предното с копче.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                И мотора има 2 ангренажни ремъка-просто прочети по-назад,то си пише...
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Изчетох почти цялата тема,явно съм го пропуснал.Звънях на една обява и джамбазина каза че бил с верига,и затова ми стана интересно.Става въпрос за hoover cuv.А пък като разглеждах един Хувър Х5 в салона на Греит Уол дилъра каза че бил с постоянно предно и задното с включване.

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    На 85 000 километра газовата уредба се предаде отново.
                    Оправиха я в рамките на деня.
                    Не ми взеха пари, защото още е гаранционна.
                    Смениха помпа,евро сонда и някаква букса.
                    Смениха и тампони на ресьорите.
                    За тампони и труд ми взеха 46 лева.
                    Скъса се "кожата" на шофьорската седалка.
                    Други проблеми за сега няма.
                    Това е.На 90 000 километра ще дам отчет след сервиз.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от mvassilev Преглед на мнение
                      Здравейте колеги!
                      До скоро бях горд собственик на Октавия 2, но не щеш ли на 180 000 км ми се скапа турбината, а и съединителя също е тръгнал да сдава багажа (климатика също издиша яко).
                      Та почнах да гледам автомобили със заводски газови инжекциони и попаднах на GW H6. Не видях коментари за него, но тайно се надявам да има някой с наблюдения над тази машина главно за това доколко качествена е тя и може ли да се разчита на нея без да те изненадва с непланувани ремонти. Също би ми било интересно да разбера и разхода на газ колко е в градски и извънградски условия (скорост до към 100-110 км/ч).
                      Благодаря и успешен ден!
                      По-добре изхарчи някой лев и си направи Октавията. Онова ''нещо'' на 180 000 км , ще е за кантара. Ела да ти покажа 6 броя Steed на по 20 000 км с невероятни дефекти, включително и ръжда.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        За пръв път в живота си виждам ауспухово гърне да изгние за година и половина.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          За пръв път в живота си виждам ауспухово гърне да изгние за година и половина.
                          Егати късмета ...на нашите са здрави , като единия е на три години , другия на две.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Здравейте колеги за трети път имам проблем със датчика на раздатъчната кутия.Не мога да включвам бавните а само бързите,датчика отчита движение и не може да се включат бавните.Светят постоянно двете червени лампички на 4x4 някакви идеи да го оправя понеже два пъти го сменявам вече и е доста скъп.За пикап става въпрос.Благодаря

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от kra_kamenov Преглед на мнение
                              Здравейте колеги за трети път имам проблем със датчика на раздатъчната кутия.Не мога да включвам бавните а само бързите,датчика отчита движение и не може да се включат бавните.Светят постоянно двете червени лампички на 4x4 някакви идеи да го оправя понеже два пъти го сменявам вече и е доста скъп.За пикап става въпрос.Благодаря
                              Чети назад , написал съм преди три страници ...- "
                              " Бързата работа - срам за майстора ".... днес си взех пикапа , причината за светлинките - влязла вода в куплунгите на машинките за включване на предното и бавните и ошашкало компютъра. "
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Чети назад , написал съм преди три страници ...- "
                                " Бързата работа - срам за майстора ".... днес си взех пикапа , причината за светлинките - влязла вода в куплунгите на машинките за включване на предното и бавните и ошашкало компютъра. "
                                След като уплътненията са толкова кьопави (ако изобщо ги има де), мацайте яко с технически вазелин и проблема приключва. Естествено, има и специализирани препарати за целта, но се намират по-трудно. Вазелина е 7 кинта килото по спомен. на малки разфасовки (по 5 грама) излиза около 30 пъти по-скъпо
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X