Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота, лаф да става...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота, лаф да става...

    Темата произлиза оттук:
    LJ-70 за леки разходки...и не само


    Павка,тази лупа стърчи ли много зад рефлектора?
    Последно редактирано от Yaro; 17-12-11, 23:00.

  • #2
    От: LJ-70 за леки разходки...и не само

    Хора без работа...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #3
      От: LJ-70 за леки разходки...и не само

      И аз на моята си възтанових напълно ЕКУ-то за всички видове подгреви и ала бала и се надявам да нямам никакви грижи и при -20 За сега успях да я пробвам при -6 една сутрин и запали като при +40 А за паджеро не искам никой да говори и дума. Толкова не става за нищо тоя джип че не искам и да коментирам. Тоя джип е само за градски условия и за съвем леки разходки извън пътя. Може да ми се обидят някой колеги за изказването но това е. Знам че само павката ще ме разбере
      Последно редактирано от slavianko; 13-12-11, 18:04.

      Коментар


      • #4
        От: LJ-70 за леки разходки...и не само

        Павка,видя ли бе трябвало да си въстановиш ЕКУ-то,ти се чудиш що не пали миналата зима и замръзва нафтата.

        Коментар


        • #5
          От: LJ-70 за леки разходки...и не само

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Павка,видя ли бе трябвало да си въстановиш ЕКУ-то,ти се чудиш що не пали миналата зима и замръзва нафтата.
          Абе замръзването на нафтата съм сигурен че ти е ясно от кво е ама отностно това еку да ти кажа е бая сложно и играе доста голяма роля. Но няма проблем не се притеснявай за зимата. Ше дойда да отъпча пред вас за да не ринеш щото като гледам и тая зима няма да подкараш джипа

          Коментар


          • #6
            От: LJ-70 за леки разходки...и не само

            Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
            Абе замръзването на нафтата съм сигурен че ти е ясно от кво е ама отностно това еку да ти кажа е бая сложно и играе доста голяма роля. Но няма проблем не се притеснявай за зимата. Ше дойда да отъпча пред вас за да не ринеш щото като гледам и тая зима няма да подкараш джипа
            Нали не си забравил,че до предната зима аз Ви утъпквах пред вас,така че невиждам защо го правиш на въпрос.

            Коментар


            • #7
              От: LJ-70 за леки разходки...и не само

              Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
              ...А за паджеро не искам никой да говори и дума. Толкова не става за нищо тоя джип че не искам и да коментирам. Тоя джип е само за градски условия и за съвем леки разходки извън пътя. Може да ми се обидят някой колеги за изказването но това е. Знам че само павката ще ме разбере
              Хахахаха
              За какво да ти се обидят??? Че говориш глупости???
              12 (дванайсет) победи в Дакар не се правят с джип, който "за нищо не става"?

              П.П. Извинявам се на колегата 75 turbodelta, че спамя темата му, която следя с голям интерес, но просто не се сдържах!

              Коментар


              • #8
                От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                Хахахаха
                За какво да ти се обидят??? Че говориш глупости???
                12 (дванайсет) победи в Дакар не се правят с джип, който "за нищо не става"?

                П.П. Извинявам се на колегата 75 turbodelta, че спамя темата му, която следя с голям интерес, но просто не се сдържах!
                Абе остави ги- сектанти
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #9
                  От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                  Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                  Хахахаха
                  За какво да ти се обидят??? Че говориш глупости???
                  12 (дванайсет) победи в Дакар не се правят с джип, който "за нищо не става"?

                  П.П. Извинявам се на колегата 75 turbodelta, че спамя темата му, която следя с голям интерес, но просто не се сдържах!
                  Да де, ама пропускаш факта че ония паджровци на Дакар са с "една идея" по-различни, откъм предно окачване примерно.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Да де, ама пропускаш факта че ония паджровци на Дакар са с "една идея" по-различни, откъм предно окачване примерно.
                    Е да де, ама то с коя Тойота взета от магазина ще отидеш директно на Баха???

                    Иначе сериозно: Не искам да се заяждам с никой. Тойота винаги ми е била слабост. Преди години имах 73-ка с 2LT мотор. По стечение на обстоятелствата сега карам Паджеро. Изключително съм доволен от джипа за това, за което го ползвам, а именно дълги преходи по асфалт и сравнително къси отсечки извън пътя с от лека, през средна, до тежка степен на трудност. Мога да кажа, че в пъти по добре отговаря на изискванията за такъв тип експлоатация от 73-ката например. Въобще марката и моделът заслужават респект предвид завидната си офроуд история и изказвания от рода, че "за нищо не става" меко казано леко дразнят.

                    Коментар


                    • #11
                      От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                      Moмчета не се вживявайте , всяка марка си има собствени плюсове и минуси . Вярно , че батко е малко краен ама това се дължи на скорошното разочарование от един полунегов полумой проект на Паджеро за състезателна употреба , но нека не превръщаме темата в спор кое е по по най .
                      Яро моля те по късно махни мненията извън темата в това число и този мои пост , благодаря ти предварително
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #12
                        От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        Вярно , че батко е малко краен ама това се дължи на скорошното разочарование от един полунегов полумой проект на Паджеро за състезателна употреба , но нека не превръщаме темата в спор кое е по по най .
                        А откъде сте сигурни, че действията ви по въпросния ''проект за състезателна употреба'' бяха най-верните, че да серете по марката?
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #13
                          От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          А откъде сте сигурни, че действията ви по въпросния ''проект за състезателна употреба'' бяха най-верните, че да серете по марката?
                          А ти откъде си сигурен , че аз съм на едно мнение с батко , че ме слагаш под знаменател ? И второ ти самият си доказа на себе си това в което батко е сигурен ! И трето не се чувствай длъжен да остроумничиш на тема Паджеро в раздела за Тойота и в частност моята тема , ами вземи иди си направи твоето нещо поне да се движи че след шумен си е недвижим имот
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • #14
                            От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            Хахахаха
                            За какво да ти се обидят??? Че говориш глупости???
                            12 (дванайсет) победи в Дакар не се правят с джип, който "за нищо не става"?

                            П.П. Извинявам се на колегата 75 turbodelta, че спамя темата му, която следя с голям интерес, но просто не се сдържах!
                            .
                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            А откъде сте сигурни, че действията ви по въпросния ''проект за състезателна употреба'' бяха най-верните, че да серете по марката?
                            Ако ми беше все едно за темата на Павката щях да ви напускам една камара снимки за да ви докажа че не става за ХАРД изпълнения ама понеже не искам да се одрисква ще се въздържа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              А ти откъде си сигурен , че аз съм на едно мнение с батко , че ме слагаш под знаменател ? И второ ти самият си доказа на себе си това в което батко е сигурен ! И трето не се чувствай длъжен да остроумничиш на тема Паджеро в раздела за Тойота и в частност моята тема , ами вземи иди си направи твоето нещо поне да се движи че след шумен си е недвижим имот
                              То да го задвижи ама като има нуждаещи се приятели от акомулатори.Сега с манивела.
                              Сори за оффа.Моля и моят пост да бъде затрит!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X