Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота, лаф да става...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тойота, лаф да става...

    Значи на този пост хората които те познават ще се смеят от сърце и до плач , а хората които не те познават ще те помислят за някъв чистофаиник
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #32
      От: Тойота, лаф да става...

      Сега какво- искаш да кажеш, че съм някакъв МИСКИНИН И ПИСЮРИН
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #33
        От: Тойота, лаф да става...

        Къде продават пуканки и биричка? Някой билетчета ще къса ли?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Тойота, лаф да става...

          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
          Ти не си критерии ...ти си мазохист и ти не стига че караш само гореописаните ППС-та ами и та изтегля натам , дори и да ти дадът прилична кола за рекордно кратък срок я превръщаш отново в гореописаните ППС-та Ма ти не си виновен така те е възпитала системата все пак си възрастен
          Павка, въпреки че паХероса ми се ползва само за състезания интериора му със сигурност е по чист от на батко ти Крум мондеото
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #35
            От: Тойота, лаф да става...

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Къде продават пуканки и биричка? Някой билетчета ще къса ли?
            Всичко е абсолютно безплатно и ''на шланг''
            Грабете, че и си носете за в къщи
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Тойота, лаф да става...

              Начи, да се намеся и аз...
              Щом на Борковия джип викате, че бил мръсен-значи не сте виждали моя.
              Стигал съм дотам, че да не мога да натисна докрай съединителя от натрупана кал, и после засъхнала. Педала има още къде да влезе(направил си е място докато калта е била мека), но обувката опира в натрупаната кал. И всичко това защото няма кой да изхвърли калта отвътре.

              На едно състезание(в Глоджево) пък журналистът снимаше с интерес каква е обстановката вътре във витарата.

              Та има и по зле де.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: Тойота, лаф да става...

                Борка направихме цирк на хората
                А сега по темата , наистина на форда на крум изкара една бира ! А на колето витарата дори не мога да си я представя като знам твоята колко е гнусна
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #38
                  От: Тойота, лаф да става...

                  Ко стана ве,начесахте ли си пръстите?Направихте джумбиш на хората и кротнахте.Предлагам вече да я пращаме в кошчето,и да се местим в Мицубиши при Борко.И така докато Ви баннат.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тойота, лаф да става...

                    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                    Ко стана ве,начесахте ли си пръстите?Направихте джумбиш на хората и кротнахте.Предлагам вече да я пращаме в кошчето,и да се местим в Мицубиши при Борко.И така докато Ви баннат.
                    Нали казаха хората, че тука може да се...ем на воля бе?
                    Не сме се кротнали- няма ни.
                    А и при мен сте добре дошли- има работа за всички, а въпросното митсубиши/или каквото е останало от него/ си търси отчаяно нов собственик
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тойота, лаф да става...

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      На едно състезание(в Глоджево) пък журналистът снимаше с интерес каква е обстановката вътре във витарата.

                      Та има и по зле де.
                      Аз на Шумен се смях със глас, докато карах зад теб- купето ти се местеше с 20 см спрямо рамата и почти не опираше в нея
                      То освен спирачните тръбички друго държи ли го за рамата
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тойота, лаф да става...

                        Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                        Несправедливо са ме нарочили за автор на тази тема.За мен няма лоша марка джип има лош стопанин.Не би трябвало да има крайни изказвания от рода"кенефи""боклуци""за нищо не стават",всеки според джоба и възможностите си е преценил какво да си вземе.
                        Дистанцирам се от темата и цитираните исказвания.
                        И аз така смятам , но в неделя докато се прибирах с приятели от кална разходка с мойта баба Тойота срещнах едни колеги в гората с една витара , която повече приличаше на подвижен полилей , но както и да е . Попитах ги дали съм на правилният път , а те ми отвърнаха : " Къде си тръгнал с тоя мъртвец ?! "
                        Е мъртвец не мъртвец стигнах за където бях тръгнал ама нужно ли е такова отношение ?!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тойота, лаф да става...

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          Аз на Шумен се смях със глас, докато карах зад теб- купето ти се местеше с 20 см спрямо рамата и почти не опираше в нея
                          То освен спирачните тръбички друго държи ли го за рамата
                          Да ба,само дето той завърши за разлика от теб.После пак му се смей
                          Георги Владимиров

                          Land Rover ‎Discovery 1 v8 3.5

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тойота, лаф да става...

                            Първоначално публикуван от suravia Преглед на мнение
                            Да ба,само дето той завърши за разлика от теб.После пак му се смей
                            Георге, ти разбираш повече от Жипки
                            Последно редактирано от borko_ruse; 20-12-11, 20:42.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #44
                              От: Тойота, лаф да става...

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Георге, ти разбираш повече от Жипки
                              Има един голем колега в тоз форум дето разбира повече и от него.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Тойота, лаф да става...

                                Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                                Ко стана ве,начесахте ли си пръстите?Направихте джумбиш на хората и кротнахте.Предлагам вече да я пращаме в кошчето,и да се местим в Мицубиши при Борко.И така докато Ви баннат.
                                Ей тракторис счупи гипса малко бре кво си се стегнал толкоз. Това не е раздел ланд Ровър. Вашият мод там не знам бивш военен ли е какъв е ама яко се е вживял в ролята си та чак се престарава и явно доста ви е наплашил. Нали затова са форумите да се забавляваме и да споделим това онова. Като се спазва добрият тон и да няма простотии и цинизми не виждам лошо в една такава разтоварваща "тема" Не мисля че сме писали кой знае кво тук че чак бан да ни раздадат. Ама пък виж ако е у вашият раздел знам ли може и да ни линчуват за такава тема.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X