Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Планове за OFRM 5.80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Планове за OFRM 5.80

    Последен въпрос от мен за тази година към екипа разработващ картата.
    Решил съм да си продам ГПС-а като си запазя двугодишното обновяване за мен и да си подаря друго гарминче без безплатно обновяване. Как стои въпроса с обновяването на картата, с ръчното обновяване ясно , а с автоматичното?

    Коментар


    • #17
      От: Планове за OFRM 5.80

      Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
      Последен въпрос от мен за тази година към екипа разработващ картата.
      Решил съм да си продам ГПС-а като си запазя двугодишното обновяване за мен и да си подаря друго гарминче без безплатно обновяване. Как стои въпроса с обновяването на картата, с ръчното обновяване ясно , а с автоматичното?
      Преди да прехвърлите лиценза на друго лице, моля пишете на е-мейла по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg, като опишете ситуацията, за да отчетем и махнем оставащия абонамент за обновления от продаваното устройство и да го добавим към новото Ваше устройство (ако още не сте закупили ново, ще добавим оставащия абонамент когато закупите ново устройство).
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #18
        От: Планове за OFRM 5.80

        До 10-15 дни ще ми пристигне новото устройство и тогава ще пиша на е-мейла по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg.

        Благодаря за бързия и точен отговор!


        п.п. Дано и за напред да сте все така коректни.

        Коментар


        • #19
          От: Планове за OFRM 5.80

          Моето предложение е да се направят веригите бензиностанции с 3д облик.. Мисля, че в картите за iGo са така и е доста готино.. Весели празници!

          Коментар


          • #20
            От: Планове за OFRM 5.80

            В плановете за 5.80 ние доволните клиентите освен с корекции на е-мейла по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg за еднопосочни, забранени, пешеходни и др. улици с какво можем да бъдем полезни?

            Коментар


            • #21
              Re: Планове за OFRM 5.80

              Би било интересно да се покаже нов път Кърджали-Подкова-Маказа.
              Благодаря.

              Коментар


              • #22
                От: Планове за OFRM 5.80

                Би било хубаво ако новата версия я има готова за добавяне в Basecamp в gmap формат, без да трябва да се конвертира.
                Това ще е много удобно за МАС потребителите, като мен

                Коментар


                • #23
                  От: Планове за OFRM 5.80

                  Бих се радвал, ако в новата версия добавите функцията за премахване на излишните букви при търсене на адрес. Явно е въпрос на карта, а не на софт, защото в nuvi 3490LM с фирм 3.60 и City Navigator Europe NTU 2012.30 се поддържа, но когато превключа на OFRM TOPO 5.70, не е активна. Тази екстра ми е много удобна и съществува от доста време в Igo . Хубаво, че и Гармин са я въвели!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Планове за OFRM 5.80

                    И много е важно като направите картата тя даработи със всички модели на гармин особенно с нуви 30,40,50 защото при тези имате огромен проблем със фото навигацията

                    Коментар


                    • #25
                      От: Планове за OFRM 5.80

                      Събине, 5-ти номер е доста важно според мен:
                      "5. Ще започнем да въвеждаме на междуградските разклони да пише "завийте на дясно към Плевен" вместо "завийте на дясно по 5674" ",защото е безсмислено да се казва номера на пътя,като много малко хора в България ги знаят така по номера.
                      Garmin nuvi 765T

                      Коментар


                      • #26
                        От: Планове за OFRM 5.80

                        Мен малко ме дразни изговарянето:"....след ЕДНО километър завийте в дясно...", и " ...след седем цяло и ЕДНО километра...".
                        Ако не е голям проблем изговарянето да е ЕДИН, аз лично ще съм щастлив.... Все едно-в един от двата случая няма да е съвсем добре, но е по-благозвучно.
                        Поздрави и все по-големи успехи през новата година!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Планове за OFRM 5.80

                          Предварително се извинявам ако не е това темата, но имам следния въпрос към екипа на ОФРМ
                          От версия 5,60 на картата забелязах един проблем, който дискутирах и в друг форум. Нувито ми е 1350, избрал съм най-бързо, а в отбягвания - ферибот и непавирани пътища.
                          До сега като му задам маршрут от гр.Плевен до с.Горни Вадин - Врачанско ме водеше по околовръстното на с.Опанец (пътя Русе - София), което е правилното за най-бързо. Сега се опитва да ме прекара през самото село, в което освен ограничението на скоростта има и 3 "легнали полицаи", което определено не е най-бързото.
                          Второ. В с. Крушовене се опитва да ме вкара в една селска уличка, която на всичкото отгоре даже не е и павирана( разбирай тревясала ). На снимката(krushovene.jpg) е очертана в червено. Правилният път и този в черно и до версия 5,60 винаги ме водеше по него.
                          Интересното е, че когато задам маршрут от с.Г.Вадин до Плевен, в Крушовене ме води по правилния път(снимка Krushovene1.jpg), но пак се опитва да ме прекара през с.Опанец.
                          Въпросът ми е: Защо се получава това? В никакъв случай категорията на пътищата не е променена и в никакъв случай не е по бързо да минеш през едно населено място когато само на метри покрай него минава първокласен път. Кое е наложило тази промяна и ако е възможно в новите версии да се отстрани тази грешка ако е такава?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: Планове за OFRM 5.80

                            Поздрави на екипа на OFRM,
                            искам да попитам възможно ли е от някъде да си изтегля карта 5.60 топо за да мога да я сравня с 5.70 топо в град Хасково. Няколко колеги ми споделиха , че в 5.70 липсват някои улици окло центъра и две три които в 5.60 и сега са еднопосочни, а в 5.70 са двупосочни. Имам да пращам и други груби грешки за гр. Хасково в 5.70, поне да ги пртя на един път на мейла за поддръжка.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Планове за OFRM 5.80

                              Проблеми с рутиране. При рутиране от Варна към Цонево през Провадия, маршрута, който ми дава картата е Провадия- Бозвелийско- Величково- Цонево. Изпитах го на собствен гръб по коледа. Не беше най-приятното ми преживяване. "Царския" път, както разбрах в последствие, се оказа Провадия- Комарево- Сава-Цонево. А във Величково се опита да ме преката по най-разбитата околовръстна улица, вместо по главния път.
                              И още един проблем в Девня. От Е70, към път 9044, гармина се мъчи да ме хвърли от 6м височина, а в обратна посока да се катеря по колоните на моста
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2024.jpg
Прегледи:1
Размер:56.1 КБ
ID:5338350
                              И още една промяна във Варна. Има ново кръгово на бул. "Княз Борис I" и крайбрежна алея. 43о 12,996' и 27о 57,433'.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Планове за OFRM 5.80

                                Предлагам да се добавят следните текстурни 3D сгради във Варна:
                                -Фестивалния комплекс(малкото НДК)
                                -Военноморското училище
                                -Икономическия университет
                                -Спортната зала(Двореца на спорта и културата)
                                -Катедралата на центъра
                                -Часовниковата кула(срещу катедралата)
                                -Народния театър
                                -"Летящата чиния" на SocieteGenerale-Ekspressbank
                                -Мола "Двете кули"
                                - Небостъргача на Кметството(Бившия партиен дом)

                                С това орязване от към POI при 3790Т 3D сградите са добро решение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X