Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

    Някой има ли представа, защо на колегата с нуви 40 не се виждат снимките на кръстовищата? В сайта на Гармин пише, че я има тази екстра. При преглед завой по завой, където има изглед на кръстовище се вижда един тъмен екран. На симулация нищо не се показва.
    Последно редактирано от ISG; 15-12-11, 12:02.

    Коментар


    • #17
      От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

      Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
      Някой има ли представа, защо на колегата с нуви 40 не се виждат снимките на кръстовищата? В сайта на гармин пеше, че я има тази екстра. При преглед завой по завой, където има изглед на кръстовище се вижда един тъмен екран. На симулация нищо не се показва.
      Проблем с фърмуера на устройството. Мисля че от Геотрейд са писали на Гармин, но може утре да им се обадите на 02/980 4004 и да ги питате. Търсете Митко, той отговаря за тези неща.

      Коментар


      • #18
        От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

        Събине, Благодаря, че лично ти ми отговаряш! Със сигурност ще им звънна утре, защото аз съм виновен за избора на устройството.

        Коментар


        • #19
          От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

          Преди малко говорих с Митко от Геотрейд. Господина ми обясни, че с европейската карта снимките на кръстовищата се виждали, проблема бил с българската. Не можа да ми отговори кога Гармин ще отстранят проблема и защо лъжат клиентите на сайта гармин.бг В случя сме можели да върнем устройството, тъй като сме го закупили вчера, ама като е купен на изплащане няма как да си вземем парите от ТиБиАй кредит (еба..и кефа, секс на наш гръб).
          Последно редактирано от ISG; 15-12-11, 12:01.

          Коментар


          • #20
            От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

            Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
            Преди малко говорих с Митко от Геотрейд. Господина ми обясни, че с европейската карта снимките на кръстовищата се виждали, проблема бил с българската. Не можа да ми отговори кога Гармин ще отстранят проблема и защо лъжат клиентите на сайта гармин.бг В случя сме можели да върнем устройството, тъй като сме го закупили вчера, ама като е купен на изплащане няма как да си вземем парите от ТиБиАй кредит (еба..и кефа, секс на наш гръб).
            Гармин реагират доста бързо, когато се отнася до проблем с функционалността. Ще пиша и аз на тези дето се занимават с моя компилатор, да ги подюркаме от 2 страни.

            Коментар


            • #21
              От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

              Тази версия, в пълния си вариант, работи безпроблемно на ХТ, за разлика от предната, която бавеше с по 4-5 секунди. Не съм пробвал още лайт и сити, но предполагам ще са още по-бързи на слаби телефони.
              Благодаря на екипа и на Събин конкретно.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                Проблем ли ще е да качите JCV в *.gdb?

                Коментар


                • #23
                  От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                  Първоначално публикуван от cambodja Преглед на мнение
                  Проблем ли ще е да качите JCV в *.gdb?

                  Да, защото това ще улесни до голяма степен някой, който иска да ни открадне труда.

                  Коментар


                  • #24
                    От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Тази версия, в пълния си вариант, работи безпроблемно на ХТ, за разлика от предната, която бавеше с по 4-5 секунди. Не съм пробвал още лайт и сити, но предполагам ще са още по-бързи на слаби телефони.
                    Благодаря на екипа и на Събин конкретно.
                    Ами моля, ама нищо не съм направили по въпроса.

                    Коментар


                    • #25
                      От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                      Отново много добре свършена работа.
                      Благодаря на целия екип за новата версия.
                      LZ1IHM

                      Коментар


                      • #26
                        От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                        Благодаря на екипа за добре свършената работа. Искам само да попитам,защо при задаване на маршрут от София до с. Кеменик посока Бобовдол нувито ме прекарва през стената на яз Дяково, а пътят от там е забранен много отдавна. Така ми дава и версия 5.60. Става въпрос за нуви 205,при избиране на по-бързо разстояние. Поздрави.
                        Последно редактирано от ISG; 16-12-11, 08:05.

                        Коментар


                        • #27
                          От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                          Чудесна изработка, момчета! Браво за прекрасната работа, а също поздравления за автоматичното качване в уреда през Карта.бг! С плъгинчето е блага и мързелива работа

                          Един въпрос - не успях да видя сплит версия в сайта - ще има ли или се отказвате от този вариант?
                          Последно редактирано от milstan; 16-12-11, 21:04.

                          Коментар


                          • #28
                            От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                            Искам искрено да се извиня на Събин, наистина чудесно свършена работа !!!! Наистина е имало за какво да чакаме...
                            Поздрави на екипа...

                            Коментар


                            • #29
                              От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                              Първоначално публикуван от ffilip Преглед на мнение
                              Чудесна изработка, момчета! Браво за прекрасната работа, а също поздравления за автоматичното качване в уреда през Карта.бг! С плъгинчето е блага и мързелива работа

                              Един въпрос - не успях да видя сплит версия в сайта - ще има ли или се отказвате от този вариант?
                              С плъгина се инсталира само сплит версия, затова я няма в списъка.

                              Коментар


                              • #30
                                От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

                                Първоначално публикуван от rsimeonov Преглед на мнение
                                Благодаря на екипа за добре свършената работа. Искам само да попитам,защо при задаване на маршрут от София до с. Кеменик посока Бобовдол нувито ме прекарва през стената на яз Дяково, а пътят от там е забранен много отдавна. Така ми дава и версия 5.60. Става въпрос за нуви 205,при избиране на по-бързо разстояние. Поздрави.

                                Грешка в картата. Коригирах я. Благодаря за информацията!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X