Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    Виж в Медина Мед и там цената е същата за този размер с монтажа, без баланса.
    Не бързай ако искаш да стигнеш
    __________________________________
    Discovery II TD5 10P

    Коментар


    • #17
      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
      Привет колеги,
      насочил съм се към марката и модела.
      За момента събирам мнения, като ме интересува как се държи гумата на асфалт?
      Имам предвид скорост до 100 км/ч.
      Дали гумата шуми ?/става дума за разумен шум/
      Намира ли се другаде освен в Дияна,защото нямат наличност в момента? С ъответно цена за 235/70/16
      В Дияна ще струват 211лв./ако ги доставят/
      Успех
      На тези гуми съм им навъртял към 15 000 км. Карал съм ги и в зимни условия. На твърд сняг се държат много добре, на асфалт са по-тихи от GoodYear-ки. През малки поточета, по черен път (сух, мокър) се справят много добре. на разтапящ се сняг със стар лед отдолу хич ги няма (ама и аз направих някои грешни действия). В Дияна не знам какво продават, но в гуми център Диана ги имаше доскоро.
      Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
      Discovery 2.5 TD5 2000 EX
      Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

      Коментар


      • #18
        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
        Привет колеги,
        насочил съм се към марката и модела.
        За момента събирам мнения, като ме интересува как се държи гумата на асфалт?
        Имам предвид скорост до 100 км/ч.
        Дали гумата шуми ?/става дума за разумен шум/
        Намира ли се другаде освен в Дияна,защото нямат наличност в момента? С ъответно цена за 235/70/16
        В Дияна ще струват 211лв./ако ги доставят/
        Успех
        http://www.adk.bg/?go=generalTier&p=home
        и цените им са добри

        Коментар


        • #19
          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
          На тези гуми съм им навъртял към 15 000 км. Карал съм ги и в зимни условия. На твърд сняг се държат много добре, на асфалт са по-тихи от GoodYear-ки. През малки поточета, по черен път (сух, мокър) се справят много добре. на разтапящ се сняг със стар лед отдолу хич ги няма (ама и аз направих някои грешни действия). В Дияна не знам какво продават, но в гуми център Диана ги имаше доскоро.
          А с износването как са след 15 000 км.

          Коментар


          • #20
            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
            А с износването как са след 15 000 км.
            Нормално
            Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
            Discovery 2.5 TD5 2000 EX
            Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

            Коментар


            • #21
              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

              От 3 месеца карам с Грабер АТ2.
              Впечатления:

              - на асфалт са добре, на мокър се случва да припързалят при по-рязко спиреане;
              - кал - чистят се, за дълбока не стават;
              - кален наклон - при мен това им взима здравето. Пълнят се и започват да буксуват;
              - трева - мокра, суха все тая, държат се отлично;

              Тази зима ще ги видим на сняг как са
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #22
                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                Медина Мед са официален вносител за БГ. Даже някой, някъде каза, че Диана взимат от тях /непроверено/. Потърсете в Медина Мед, защото дори да няма във вашия град си правят доставка от централния склад в Стара Загора сравнително бързо и за тяхна сметка разбира се.

                Колкото до впечатленията споделям теза на Иван Горчев, като единствено не съм усетил проблем на мокро. Е, вярно не съм спирал чак толкова рязко и не съм карал много на мокро, но тези дни на безлюден път ги пробвах, влизайки с по-висока скорост в някои завои /не си предстаявяйте чак WRC или кой знае кво занасяне/ на мокро, като се представиха отлично.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                Коментар


                • #23
                  До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                  От 3 месеца карам с Грабер АТ2.
                  Впечатления:

                  - на асфалт са добре, на мокър се случва да припързалят при по-рязко спиреане;
                  - кал - чистят се, за дълбока не стават;
                  - кален наклон - при мен това им взима здравето. Пълнят се и започват да буксуват;
                  - трева - мокра, суха все тая, държат се отлично;

                  Тази зима ще ги видим на сняг как са
                  онзи ден си се представиха добре. И аз първо мислех, да си купя такива, но се спрях на пирели ATR.
                  А иначе онова изкачване не можа да го вземе и рейнджа с cooper кални гуми и V8 мотор, не е като да няма мощност и гуми
                  Пък аз имам и lsd и отпред и отзад и гуми купени предния ден, ама в калта нищо не помага

                  Коментар


                  • #24
                    До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    Аз днес си ги поръчах, доставка до края на седмицата - срещу 220 лв / бр
                    Боян 0898 / 63 66 73
                    Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                    Коментар


                    • #25
                      До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                      онзи ден си се представиха добре. И аз първо мислех, да си купя такива, но се спрях на пирели ATR.
                      А иначе онова изкачване не можа да го вземе и рейнджа с cooper кални гуми и V8 мотор, не е като да няма мощност и гуми
                      Пък аз имам и lsd и отпред и отзад и гуми купени предния ден, ама в калта нищо не помага
                      Честно казано на мократа трева се държаха отлично. Аз за това и карах от там, а не през разкаляния коловоз. Само да не спираш...
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                        Честно казано на мократа трева се държаха отлично. Аз за това и карах от там, а не през разкаляния коловоз. Само да не спираш...
                        Иване, а ти какъв с размер точно караш?
                        Георги Тонев

                        Коментар


                        • #27
                          До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          205/75 R15
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Честно казано на мократа трева се държаха отлично. Аз за това и карах от там, а не през разкаляния коловоз. Само да не спираш...
                            то в крайна сметка всички минахме през тревата, никой не успя през калните коловози ...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                              то в крайна сметка всички минахме през тревата, никой не успя през калните коловози ...
                              Не съм сигурен Адвоката с Кобрите от къде се качи.
                              Отделно и на тревата и на калта спреш ли тръгване нямаше. Обратно назад леко-леко и със засилка.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                                Не съм сигурен Адвоката с Кобрите от къде се качи.
                                Отделно и на тревата и на калта спреш ли тръгване нямаше. Обратно назад леко-леко и със засилка.
                                Аз бях първи джип, той беше след мен, като видя, че забуксувах мина през тревата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X