Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

    ... след двегодишна експлоатация на жипката от аватара на модела гуми - средна хубост при кал , сняг и ... , но на мокър път , поне три пъти съм се изправял на спирачния педал , в момента на Терано- то съм с Гудиър Дуратрак , мисля че са добър избор , ще докладвам...

    Коментар


    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      нещо напоследък по-трудно се намира АТ2... някой срещал ли е на прилични цени 245/70/16?
      http://www.adk.bg/?go=products&p=detail&itemId=502

      Коментар


      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

        Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
        Първи впечатления:
        - Много мека гума.
        - На черен път в сняг, на места замръзнало на места не - много добро сцепление.
        - По билото на Родопа планина (пътя Батак - Доспат) на места имаше невероятни ледени натрупвания, коловози, вода много добро представяне.
        - Все още в сериозен сняг и тежки зимни условия не съм ги тествал.
        Привет колега ,аз също съм се насочил към тази марка и модел гуми .Би ли споделил след две зими каране ,как са и какво да очаквам от тях ?Задавам тези въпроси защото те са в долната ценова листа ......но пък в руските сайтовете ги хвалят много . Благодаря предварително !

        Коментар


        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

          Колега,
          Моят коментар беше за General Snow Grabber 225/70/16. Това си е шосейна зимна гума, не АТ и е извън темата малко. След снежната 2011/2012 зима мога само да кажа, че това е една чудесна зимна гума.
          Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
          Discovery 2.5 TD5 2000 EX
          Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

          Коментар


          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

            Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
            Колега,
            Моят коментар беше за General Snow Grabber 225/70/16. Това си е шосейна зимна гума, не АТ и е извън темата малко. След снежната 2011/2012 зима мога само да кажа, че това е една чудесна зимна гума.
            Благодаря много
            Аз АТ си имам ,ще карам по асфалт та значи ми върши работа ,щом е така края на месеца се обуваме с джипчо и тръгваме ....
            Поздрави !

            Коментар


            • От: Помощ относно избор на АТ гуми и по точно Генерал Грабер АТ

              И аз чакам с интерес отзивите за тези гуми защото се колебая между тях и BFG AT

              Коментар


              • От: Помощ относно избор на АТ гуми и по точно Генерал Грабер АТ

                аз карам с такива и съм доволен ,по меки са от BFG At ,не стават много за кал трудно се изчистват

                Коментар


                • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                  Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                  и там няма и не знаят кога ще има ...
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                    Днвс говорих с прдставители на МединаМед в Плевен и ми казаха че са спрени за доставка в БГ до 01.01.2013г, тогава ще правели заявка - в другите им центрове също нямало.
                    НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                    Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                    Коментар


                    • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                      Колеги, търся 1 гума general graber at2 205/75/r15. Ако някой има излишна, да пише на лс

                      Коментар


                      • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                        Я да питам - grabber at2-то да няма някаква нова шарка с по-гъсто разположени блокчета? Щото си взех за витарата 4 чисто нови от Медина Мед (пресни, пресни - по 178лв/бр) с размер 235/75/R15 и като ги гледам на външен вид са нещо средно между АТ гума и асвалтова гума (определението не е мое, моето е по-цветущо). Отделно, че не съм случил и явно ми се е паднала с по-плиткият грайфер от 11.5мм - не знам дали от там не идва разликата. И се чудя да ги карам ли, да ги продавам ли...

                        Тия от Медина Мед разправят, че шарката е същата. Ама ме съмнява да могат да следят шарката на гумите при големият брой гуми дето въртят.

                        Или да взема да пусна една снимка освен. Само да намеря фотоапарата...

                        Коментар


                        • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                          Ей това е шарката на моите гуми. Същата ли е като старата или има някака разлика?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                            Ей това е шарката на моите гуми. Същата ли е като старата или има някака разлика?
                            Същата е
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                              Това е шарката-жалко,че трудно се намират вече(поне размера,който аз търсех)
                              Много добра гума
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Гуми General grabber AT2 - Мнения ?

                                Добра ама нема никъде,поне аз не можах да намеря за жалост,какво да се први .
                                Взех новата шарка пък каквото сабя покаже.
                                0896 396 700 Димчо Костов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X