Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

    Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
    ...Достигната ли е температурата ,ЕГР-а се отваря и част от отработените газове се връщат за доизгаряне - това е...

    Твърде елементарно си го обясняваш. Всъщност е доста по-сложно.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #47
      От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

      Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
      И аз нямам обяснение , но беше факт - никога не съм виждал на джипа показание на компютъра 8.4л. Не може да остане отворен , след като си сложил съчма , и като я премахнеш веднага да има разлика. ЕГР се задейства от вакуума , но се командва от температурата на двигателя. Достигната ли е температурата , ЕГР-а се отваря и част от отработените газове се връщат за доизгаряне - това е.

      И още не ми е ясно -как така със съчма нямах кикдаун , тромаво работеше колата, а като я махнах -всичко си дойде на място? Започвам да си мисля , че величината на вакуума побърква АСК.
      Интересно как ли модула на кутията разбира колко е "величината" на вакуума в маркуча за управление на ЕГР или в сервото например.???????
      grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

      Коментар


      • #48
        От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

        Първоначално публикуван от robi Преглед на мнение
        Интересно как ли модула на кутията разбира колко е "величината" на вакуума в маркуча за управление на ЕГР или в сервото например.???????
        А не зная , коментирам факта, пък и колегата onufriz допълни ,че е много по- сложно за обяснение -така ,че и аз очаквам като тебе отговор.

        Коментар


        • #49
          От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

          Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
          А не зная , коментирам факта, пък и колегата onufriz допълни ,че е много по- сложно за обяснение -така ,че и аз очаквам като тебе отговор.
          Отговора е.Не разбира.При тази кола единствения вариянт е ел.проблем в управляващия клапан,тогава може и да има грешка,но случея не е такъв.Накратко на тази кола блокирането на ЕГР по никакъв начин не влияе негативно на нищо,освен на екологията разбира се.
          grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

          Коментар


          • #50
            От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

            Смених скоростната кутия, и смених маслото, но се появи един проблем. Лампата на тресмес температура, жълтите лампи и не сменя на 4 скорост. Помогнете !

            Коментар


            • #51
              От: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

              Първоначално публикуван от Bella Pierce Преглед на мнение
              Смених скоростната кутия, и смених маслото, но се появи един проблем. Лампата на тресмес температура, жълтите лампи и не сменя на 4 скорост. Помогнете !

              ????????????
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #52
                Здравейте , купих си преди няколко седмици Jeep Grand Jerokee . Имам проблем които не можем да разберем от къде идва . Като карам в движение гасне . Изолирахме горивния филтър , защото ми казаха че правят проблеми и сложихме обикновен филтър . Два дена беше добре , и отново почна да гасне . Някакви идеи какъв може да е проблема

                Коментар


                • #53
                  Сипахте ли съвсем прясно гориво, догоре? И филтри, масла?
                  ;-)
                  Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                  нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X