Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

    Няколко въпроса:
    1.Заслужава ли си като цяло?
    2.Струва ли си да се спести акциза, като се избере с този мотор?
    3.Ако има собственици на тази версия - как е поддръжката?
    YJ 1995 Sport. 2.5, AX-5, Command-Trac (NP231)
    XJ 1996 Sport, 4.0. AW4, Selec-Trac (NP242) - retired
    WJ 2000 Limited, 4.0, 42RE, Quadra-Drive
    KJ 2002 Limited. 3.7, 45RFE, Selec-Trac (NP242)

  • #2
    До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

    В сравнение с 4.7 е малко по икинимично и много по бавно.
    4.0 е по средата.
    Подръжката е евтина. 1000лв са всички течности и филтри. В сравнение с други джипове частите са средна хубост ако ги купуваш от БалканСтар.
    Ей сега един човек ще ти каже че италянския дизел не става за нищо.

    Коментар


    • #3
      До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

      Нищо няма да кажа... обаче за по-бавно не е точно така, готов съм да се обзаложа че върви повече от 4.0 и една идея по-малко от 4.7 и разбира се чуствително по бавно от 4.7НО
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

        Карах 3.1. На горе на доло върви, обаче изпреварването е опасно за всички.

        Коментар


        • #5
          До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Карах 3.1. На горе на доло върви, обаче изпреварването е опасно за всички.
          Качи се на Коце (GRAND) джипа да видиш че няма проблеми с изпреварването
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

            Защо реши че тоя които съм карал е бил издухан.
            80 000км в перфектно състояние. От аспуха му излизаха теменушки а не коминочистачи. Рита малко кикдауна и после пррррррррррррррр.
            Ела ти се качи на 4.7. Щи оставя 100ЕУР на таблото, ако ги стигнеш твои са.

            Коментар


            • #7
              До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

              Щом са излизали теменужки не си е дояждал...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Карах 3.1. На горе на доло върви, обаче изпреварването е опасно за всички.
                Изпреварването зависи от карача не от колата
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Изпреварването зависи от карача не от колата
                  Може и за това да е. Вече съм отвикнал да се засилвам преди да започна да изпреварвам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                    може ли някой да ми каже, за гранд чероки 3.1 ТД : къде по колко литра масло се сипва, защото съм решил да сменявам маслата на всички агрегати. питам защото го купих преди 4 дни и нищо не разбирам, а в същото време съм горд собственик на него. благодаря предварително.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                      Първоначално публикуван от asennev Преглед на мнение
                      може ли някой да ми каже, за гранд чероки 3.1 ТД : къде по колко литра масло се сипва, защото съм решил да сменявам маслата на всички агрегати. питам защото го купих преди 4 дни и нищо не разбирам, а в същото време съм горд собственик на него. благодаря предварително.
                      Одиш в Балканстар или Джемини4, там ги знаят по колко, какво и къде се сипва. Това при условие че не ти се чете .........Ако обратното, и искаш да правиш всичко сам по новия си любимец - почваш да ЧЕТЕШ този форум, тази информация я има написана вече не знам колко пъти......
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                        Първоначално публикуван от asennev Преглед на мнение
                        може ли някой да ми каже, за гранд чероки 3.1 ТД : къде по колко литра масло се сипва, защото съм решил да сменявам маслата на всички агрегати. питам защото го купих преди 4 дни и нищо не разбирам, а в същото време съм горд собственик на него. благодаря предварително.
                        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                        .........Ако обратното, и искаш да правиш всичко сам по новия си любимец - почваш да ЧЕТЕШ този форум, тази информация я има написана вече не знам колко пъти......
                        Колега asennev, ако искаш информация, която да е "сдъвкана" и само "да я глътнеш", най-доброто за теб е да прочетеш тук: Jeep-Систематизирана информация> Grand Cherokee WJ 1999-2004 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10803
                        Там има и линкове към разни места в интернет.
                        Така че, пътят към "новото образование" е открит (в смисъл на народната поговорка, че човек се учи докато е жив ). Никой не се е родил научен на всичко, преполагам и ти?
                        Затова, както ти е препоръчал модератора - чети, гледай и след това задавай конкретни въпроси и ще получиш конкретни отговори от "практиците", които са налични тук.

                        ПП. Не се "стряскай" от отговорите на първите си публикации - просто си много нетърпелив и очакваш бързо да "изстреляш" въпросите, които те тормозят и очакваш моментален и компетентен отговор. Постепенно ще се научиш (ако имаш желание ) на обичайното за този форум участие и няма да имаш проблеми, надявам се. Успех.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #13
                          До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Колега asennev, ако искаш информация, която да е "сдъвкана" и само "да я глътнеш", най-доброто за теб е да прочетеш тук: Jeep-Систематизирана информация> Grand Cherokee WJ 1999-2004 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10803
                          Ники, сорри брато.....Поради статута си на новобранец, още няма достъпа до "Систематизирана информация", тъй че ще му се наложи да отсява зрънцата на истина от плевелите на себеподобни....Демек да почете в общия раздел, откъдето тази "систематизирана" и се формира.
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            .....Поради статута си на новобранец, още няма достъпа до "Систематизирана информация", тъй че ще му се наложи да отсява зрънцата на истина от плевелите .....
                            Ами като съм забравил за тази подробност.

                            Колега asennev, тогава ти остава да направиш следното: чети във форума, публикувай мнения в различните раздели (но да не са "ала-бала" и "плява") и след известно време ще станеш пълноправен участник. Тогава ще можеш на воля да четеш и подробната техническа информация. Успех.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #15
                              До: Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

                              Първоначално публикуван от asennev Преглед на мнение
                              може ли някой да ми каже, за гранд чероки 3.1 ТД : къде по колко литра масло се сипва, защото съм решил да сменявам маслата на всички агрегати. питам защото го купих преди 4 дни и нищо не разбирам, а в същото време съм горд собственик на него. благодаря предварително.
                              Друже ,вземи си 8л. за скоростната кутия-120лв.,2л.-раздатъчна кутия-40лв.,диференциали-1л.за предния и 3л. за задния-276лв + добавка за задния-20лв.,и хидравлика 1л.-30лв. това са цени на Балкан Стар

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X