Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
    г-н Златев за какви контестацй си говорим?Към кого дая подам .
    Въпроса предполага да е реторичен, но все пак, в правилника ясно пише как се подава контестация. Ако ти е важно класирането, това е начина. Добре дошъл в "А" група.
    Днес, три месеца след края на Дакар-2012, ASO се произнесе по контестацията на Педерханзел. Роби Гордън е дисквалифициран. Пример само давам как се случват нещата при най-добрите.
    А и класиране след три месеца извадиха за Т2. Честито на Койота.

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
      Има промяна в подклас Трофи . Екипаж №206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ имат от втория ден 7 точки и така излизат на 4- то място. Извинявам се за пропуска. Класирането е променено.
      Най после доживях!
      Не е страшно да се промени класирането и 3 месеца след финала на състезанието. Важното е да има справедливост.
      Трябваше жена да го направи щото явно е по мъж от някои мъже...
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
        Вальо не се ядосвай,все пак на Трявна за първи път се прави опит за траял.На Лазарово ще им покажеш какво може Снежко.Догодина ще бъде по добре и се надявам пак да дойдеш.
        Бай Матио аз кадето плюя не сядам.На Лазарово живот и здраве ще дойда.Но по принцип се замислям да се откажа от този спорт . Щего бартеросам за саморай или витара и почвам пак да ходя на пиболов

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Ето и от мен два клипа от камерата в джипа ни-екипаж с номер 244
          http://www.youtube.com/watch?v=5LtIFznP064
          http://www.youtube.com/watch?v=8YTwH...feature=relmfu
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Не го вярвам,влезели ти бензин в кръвта само болест/не дай боже/може да те спре.....

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Въпроса предполага да е реторичен, но все пак, в правилника ясно пише как се подава контестация. Ако ти е важно класирането, това е начина. Добре дошъл в "А" група.
              Днес, три месеца след края на Дакар-2012, ASO се произнесе по контестацията на Педерханзел. Роби Гордън е дисквалифициран. Пример само давам как се случват нещата при най-добрите.
              А и класиране след три месеца извадиха за Т2. Честито на Койота.
              Колега поразгледай клипа още веднъш .Контестацията е бесмислена.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Да драсна и аз нещо.Екипаж 231,карахме за пръв път като екипаж на такъв формат, чупихме се,пак карахме ,,,и финиширахме,,,,,само първия ден.За съжаление аварията не ни позволи да стартираме втория ден(превъртяхме венеца на маховика на Гегата),но си поначесахме крастата.Благодаря на колегите със Патрола ,които спряха да ни помогнат като ни бе запушил съединителя,благодаяря на орга низаторите,благодаря на колегите за купона.Има някой неща ,които не ми допаднаха,но.Нее важно класирането само по себеси,адреналин да има на висок октан в кръвчицата и здрав екшън.ДОгодина пак ще дойдем,и се надявам да караме и втория ден.Инека несе нервят някой колеги за несправедливостите по време и след състезанието,с Организаторите не се спори, щото не се излиза на глава с тяхЕкипажите си лаят, кервана си върви.ДЪРВЕТАТА В ГОРАТА ГИ КЛАТИ НЕ ВЯТЪРА ,А ГИ КЛАТИ ТОЗИ ДЕТО ДУУХХААА.
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                  Браво колега ти със този клип изкара БЪЛГАРЩИНАТА на яве.Във траяла N309 (колче ,лента ,помощ ОТ САДИЯТА пред очите на още двама садий .Хаиде всички който ме опреквахте че тованее Цирк кажете нещо . г-н Златев за какви контестацй си говорим?Към кого дая подам .Дано всички садий за напред се замислят .Всички трошим джипове , плащаме такси такаче нека на трасето всички бъдем равни.
                  Нищо против нямам за ''Българщината'' ,но сте пропуснали ''синтаксиса'' и граматиката като малък, дразнещо е да отправяте упреци по този начин.Всичко това е без злоба ,наслаждавайте се на ...

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012
                    1. Беше много хубаво!
                      Участвахме в трофи в което имаше към 400 метра трофи. Дъжда е виновен!
                      Един човек на брифинга преди състезанието обясняваше колко "тънка" била навигацията. После се оказа, че най-големите балъци са тези, дето се правят на "тънки" навигатори. Лекинко се оказа, че са провалили екипажите си със "тънкото" си навигиране. Като се зададоха "тънките" въпроси на последвалия брифинг същия човек изведнъж стана арогантен и реши, че повече няма да отговаря на въпроси. Четири пъти наблегна на словосъчетанието "двеста лева". През един човек, от лявата му страна един друг си гризеше ноктите. Снимах го. Жена ми ме разколеба да постна снимката.
                      Правите ни тук на баламурници, че нямало как да се гледат траковете. Има достатъчно кадърни хора за тази работа, просто организацията в това отношение беше по-низка и от миналогодишната. Тогава пак пропуснахте проследяването, макар, че същия човек на брифинга се заканваше много сериозно. Миналата година поне ни събрахте апаратите на финала. Тази година трябваше да чакаме пред лафката като чавдарчета през голямото междучасие за да си ги дадем. Да не споменавам възможните манипулации през този период от участниците.
                      Ние два пъти се увлякохме и превишихме скоростта над ограничението. Знаехме си с колко и очаквахме съответното наказание. Такова не беше отразено въпреки уверенията, че поне тези зони ще бъдат гледани със сигурност.
                      Класирането също е много интересно! Аз ли не го разбирам... вероятно е така. Странно е как завършваме на една позиция по време, после се добавят наказанията (ние нямаме наказания) и позицията ни отива надолу. Това единствено мога да си го обясня като някой да има по-малко наказания от николко и по този начин върви напред.
                      Както казаха колегите по-горе - да Ви е за първи път... с мед да Ви намаже човек. Претенциите Ви са огромни, а когато таксоподавателите предявят претенции се оказва, че сме се събрали за купона и да се научат младите какво е оуфролд и ролдбук.
                    Последно редактирано от VE LA; 11-04-12, 09:23.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1067.jpg
Прегледи:2
Размер:194.5 КБ
ID:5363734Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1080.jpg
Прегледи:2
Размер:176.7 КБ
ID:5363735Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1106.jpg
Прегледи:2
Размер:138.2 КБ
ID:5363736Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1147.jpg
Прегледи:2
Размер:157.7 КБ
ID:5363737Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1148.jpg
Прегледи:2
Размер:144.5 КБ
ID:5363738Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1153.jpg
Прегледи:2
Размер:196.6 КБ
ID:5363739

                      Победителят в клас "РАЛИ РЕЙД ПРОФИ" за първо състезание стана първи.

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Ето и малко клипчета:
                        http://www.vbox7.com/play:4d69148515
                        http://www.vbox7.com/play:aac71df2a1
                        http://www.vbox7.com/play:0ea6de4563
                        http://www.vbox7.com/play:9e734a4392
                        http://www.vbox7.com/play:7b641ec241
                        http://www.vbox7.com/play:3399f1f364
                        http://www.vbox7.com/play:cd86522ceb
                        http://www.vbox7.com/play:94d861ad76

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          В това видео сме избрали няколко трака на участници в клас "Трофи" за движението им по трасето.
                          За съжаление програмката успя да обработи само първия час, до втора контрола, но пак е интересно
                          Благодаря на Явор (Yavoresku) за филмчето

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                            Нищо против нямам за ''Българщината'' ,но сте пропуснали ''синтаксиса'' и граматиката като малък, дразнещо е да отправяте упреци по този начин.Всичко това е без злоба ,наслаждавайте се на ...
                            Бях се зарекъл да не пиша повече в тази тема ,но не издържах!Неправилният синтаксис на Вальо бледнее пред БЕЗОЧИЕТО на съдии и организатори.
                            Върл фен съм съм на Сузуки,уважавам Сашо Ненов ,ама лентата и колчето си ги събори!
                            И то пред очите на съдии и десетки зрители.И после се дават примери как на Дакар се правят контестации!
                            Ами първо на Вальо не му се занимава с глупости,второ трябва да даде 200 лв,които при "добронамереното" отношение на организаторите може да загуби!И кое е правилното класиране Трявна 2012 - информация за състезанието ?
                            Иначе респект към положения труд за това мащабно състезание!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Беше много хубаво!
                              Участвахме в трофи в което имаше към 400 метра трофи. Дъжда е виновен!
                              Един човек на брифинга преди състезанието обясняваше колко "тънка" била навигацията. После се оказа, че най-големите балъци са тези, дето се правят на "тънки" навигатори. Лекинко се оказа, че са провалили екипажите си със "тънкото" си навигиране. Като се зададоха "тънките" въпроси на последвалия брифинг същия човек изведнъж стана арогантен и реши, че повече няма да отговаря на въпроси. Четири пъти наблегна на словосъчетанието "двеста лева". През един човек, от лявата му страна един друг си гризеше ноктите. Снимах го. Жена ми ме разколеба да постна снимката.
                              Правите ни тук на баламурници, че нямало как да се гледат траковете. Има достатъчно кадърни хора за тази работа, просто организацията в това отношение беше по-низка и от миналогодишната. Тогава пак пропуснахте проследяването, макар, че същия човек на брифинга се заканваше много сериозно. Миналата година поне ни събрахте апаратите на финала. Тази година трябваше да чакаме пред лафката като чавдарчета през голямото междучасие за да си ги дадем. Да не споменавам възможните манипулации през този период от участниците.
                              Росене ,направи ми впечатление , че в петък на брифинга никой и дума не каза за предаване на GPS-те след финала , както и наказание за непредаден GPS ...
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                Въпроса предполага да е реторичен, но все пак, в правилника ясно пише как се подава контестация. Ако ти е важно класирането, това е начина. Добре дошъл в "А" група.
                                Днес, три месеца след края на Дакар-2012, ASO се произнесе по контестацията на Педерханзел. Роби Гордън е дисквалифициран. Пример само давам как се случват нещата при най-добрите.
                                А и класиране след три месеца извадиха за Т2. Честито на Койота.
                                Примерът с Дакар не е много удачен! Там говорим за милиони долари, рекламни договори, телевизионни права, пазарни дялове, букмейкъри и т.н, което е свързано с мръсни игрички, лобита, ритане по кокалчетата, безпринципни решения....! Ако така стоят нещата и в нашата "А" група аз не искам да бъда част от нея!
                                Между другото начина за подаване на контестация ми е леко странен- оплакваш се пред организатора, от неговото решение и, ако той реши, че е е прав ти взима 200лв!?! Мисля, че няма толкова глупав екипаж да подаде контестация при тези условия! Поправете ме, ако бъркам.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X