Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Виж сега Коле, ние нищо не разбираме по въпроса. Хората искат да навъртат километри вместо да карат технично. Кой ще направи състезание като за теб и за мен, дай да си траем пък каквото сготвят това ще ядем. Прекалено нагли сме да искаме Хард. Опс,чакай че сега ще скочат отгоре ми или вече ще сме трима Оффроудари и ще си пречим на мишоците по трасето.
    Нека бъде мир и спокойствие.
    Досега не е имало отделни трасета са различните класове,котарако.
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Не бе, аз не се имам за офроудър.
      За мен това е сериозна титла, за която се иска доста повече опит и каране от това което имам зад гърба си. Засега съм любител-мераклия. А голямото ми влечение по автомобилните спортове ме кара да се пускам по състезанията. Няма друг такъв кеф, ама и нямам никакви амбиции за класиране, просто за кеф, а някакво по-добро класиране си е голям гъдел за мен.

      А за манджата-ясно е, че каквото ни сготвят-това ще ядем. Опитвам се да кажа дали да сложат повече черен пипер, или по-малко сол...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ми кво пречи

        Сериозно-може да се направи по примера от миналогодишната Албена-екстреми по желание. Носещи някакъв бонус за преминалия ги.

        Лично аз, ако тазгодишното трасе повтори по трудност миналогодишното ще съм леко разочарован. И догодина може да не участвам.
        Да не повдигаме пак темата за видовете състезания, ама под "офроуд" аз поне разбирам сериозен терен, на който не може да се кара със скорост. Добре-на състезание не може да е толкова тежко, особено при това издание с толкова много участници, но може да се вкара някое по-хард местенце.
        Кольо,надявам се трасето да има няколко специални участъка ,които да носят бонус време на преминалите ги ,иначе ще си е разходка на скорост ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
          Това трасе за ралито ли ще е? Щото за трофито все пак очакваме нещо трудно преодолимо поне за виетнамка? Явно из Габровския край не добиват дърва...
          Това не е Габровски край колега,а Тревненски

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не бе, аз не се имам за офроудър.
            За мен това е сериозна титла, за която се иска доста повече опит и каране от това което имам зад гърба си. Засега съм любител-мераклия. А голямото ми влечение по автомобилните спортове ме кара да се пускам по състезанията. Няма друг такъв кеф, ама и нямам никакви амбиции за класиране, просто за кеф, а някакво по-добро класиране си е голям гъдел за мен.

            А за манджата-ясно е, че каквото ни сготвят-това ще ядем. Опитвам се да кажа дали да сложат повече черен пипер, или по-малко сол...
            Олиото трябва да ограничат че без движение вече съм 110кила. Ще участваме ще видим.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Ако тук става записването запишете и нас,Цветан Моллов-Тодор Иванов МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА ГР.КЛИСУРА

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Кольо,надявам се трасето да има няколко специални участъка ,които да носят бонус време на преминалите ги ,иначе ще си е разходка на скорост ...
                Абе явно аз съм ТЪП и почнах да бъркам нещата....
                Ралита, Трофита, Разходки, Траяли.... съвсем се обърках с тоя ОФФРОУД.
                Ще взема да продам, джиповете, лебетки, крикове, въжета, 3 комплекта гуми и ще си купя един ГОЛФ 3-ка.
                Там поне състезанията са ясни - стоиш на някой паркинг с вдигнат преден капак и чоплиш семки.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Абе явно аз съм ТЪП и почнах да бъркам нещата....
                  Ралита, Трофита, Разходки, Траяли.... съвсем се обърках с тоя ОФФРОУД.
                  Ще взема да продам, джиповете, лебетки, крикове, въжета, 3 комплекта гуми и ще си купя един ГОЛФ 3-ка.
                  Там поне състезанията са ясни - стоиш на някой паркинг с вдигнат преден капак и чоплиш семки.
                  Е те това е оффроудър! Живее и си купува джипове, лебедки, крикове, въжета, че и три комплекта гуми само заради състезанията и като се обърка, като истински мъж тръгва да ги продава.
                  Ще се видим на Албена да покажеш Голфа, ако не го купиш тия дни и дойдеш с него на Трявна.

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Ето малко снимки и от мен от подготовката на трасето Трявна 2012
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00190.jpg
Прегледи:1
Размер:218.8 КБ
ID:5357734

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00191.jpg
Прегледи:1
Размер:188.9 КБ
ID:5357735

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00192.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:5357736

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00193.jpg
Прегледи:1
Размер:180.7 КБ
ID:5357737

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00194.jpg
Прегледи:1
Размер:185.4 КБ
ID:5357738

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00195.jpg
Прегледи:1
Размер:229.2 КБ
ID:5357739

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tryavna-20120317-00195.jpg
Прегледи:1
Размер:229.2 КБ
ID:5357739
                    Последно редактирано от josif lagadov; 31-03-12, 09:54.

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      И едно видео от подготовката на трасето за OFFroad трявна 2012

                      http://vbox7.com/play:b13cf38652

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от tsvetan mollov Преглед на мнение
                        Ако тук става записването запишете и нас,Цветан Моллов-Тодор Иванов МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА ГР.КЛИСУРА

                        Записването става единствено на сайта на състезанието !

                        Крайният срок за записване е 31 март !

                        След тази е невъзможно да се обработват заявки и няма да има записвания !!!


                        Стартов списък и програма ще бъдат публикувани до края на седмицата !!!

                        Заявката трябва да е придружена с платена такса, за да е валидна!!!
                        Последно редактирано от josif lagadov; 19-03-12, 11:26.

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Само да попитам, по изискването за снимките и на пилота и на навигатора ли трябва или е достатъчно само на пилота?
                          Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                          0888 20 93 63

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                            Само да попитам, по изискването за снимките и на пилота и на навигатора ли трябва или е достатъчно само на пилота?
                            Избирате по-красивия или по-богатия По-принцип на пилота, но не е проблем и да е на навигатора !

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                              Абе явно аз съм ТЪП и почнах да бъркам нещата....
                              Ралита, Трофита, Разходки, Траяли.... съвсем се обърках с тоя ОФФРОУД.
                              Ще взема да продам, джиповете, лебетки, крикове, въжета, 3 комплекта гуми и ще си купя един ГОЛФ 3-ка.
                              Там поне състезанията са ясни - стоиш на някой паркинг с вдигнат преден капак и чоплиш семки.
                              Каска имам един Голф ама е двойка синхро и ми е семен спомен,но за монгизи мога да помисля.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Избирате по-красивия или по-богатия По-принцип на пилота, но не е проблем и да е на навигатора !
                                Ами ние като сме красиви и двамата и също еднакво богати, такава не става лиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P1230370.jpg
Прегледи:2
Размер:130.0 КБ
ID:5358018
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X