Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oпитаха да ми откраднат колата.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    ...И мен много ме дразни трафика .Обикновенно с леката кола никой не ме пуска да карам и се влача в лявата лента .Ама с Витара и Галопера като ме видят в огледалото гледат бързо бързо да се приберат............... е верно че им се лепа с фаровете на 30 санта зад гъзо им ама човек като бърза и има работа немож чака дедката дето си мисли ,че с 60 е супер
    В града ограничението не е ли 50?
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #47
      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

      Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
      В града ограничението не е ли 50?
      На Цариградско не е ли 80 ?
      Лудак

      Коментар


      • #48
        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        На Цариградско не е ли 80 ?
        Ако става въпрос за там - да - 80 е. Мисля, че и на бул."България" е 70, но само там. Защото на мен често ми се лепят отзад и на места с нормалното ограничение за града и то без да се влача с 30 да речем. А и на Цариградско ми се е случвало, въпреки че карам с 80.
        http://www.nakladkibg.com
        накладки, спирачни дискове, съединители

        088 8613380

        Коментар


        • #49
          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

          КОЛЕГИ лявата лента в София НЕ е за изпреварване! И всеки има право да се движи в удобната за него лента и с удобната за него скорост!

          Средните пръси не са ми проблем, но последно време забелязвам, че се е появила мода да се кара дрогиран. Двама с едно червено гоуфче се опитаха да ме згазат съвсем нарочно. Бях със скутерче и с доста късмет и рефлекс успех да се измъкна и в последствие да хвана шофьора. Така разбрах, че е дрогиран. Същия ден видях катаджии и спрях да ги попитам как седят нещата с дрогираните, отговора беше "никак". Казаха, че за сега немогат нищо да им направят. Правете си изводи.

          Забелязвам и сериозно нарастване на наркоманите, опитващи се вечерно време да отварят лесни за отваряне коли или незаключени. Обикновенно се чупят само стъкла, което отново не е никак приятно! Явно кризата е сериозна

          Коментар


          • #50
            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

            Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
            как седят нещата с дрогираните, отговора беше "никак". Казаха, че за сега немогат нищо да им направят.
            Долна лъжа.
            Полеви тестове за наркотици няма, но кръвни проби се правят и всеки може да бъде изпратен да даде такава. После - по ЗДП могат да им направят много неща.

            Коментар


            • #51
              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

              ГолЕм спор за лявата лента тече тука. Очевиден спам в тема с друго име. Айде и аз в кюпа тогава. Наскоро си приказвах с едно приятелче което работи в Сингапур. Питаше ме за книжка за мотор..... щото там мотопед не може да кара. Всичко било магистрали с МИНИМАЛНА разрешена скорост за движение 90км/ч. Чак ми се прииска да емигрирам нататък. Какво значи прав равен трилентов булевард /Т.Александров например/ и разрешени 50 км/ч.? Нашенска дивотия! И естествено има кой да застане отпред и да пречи да си юркаме с 200. Колеги всеки на пътя сам си знае какво му е на главата. И никой освен КАТ не е овластен да му криви капата. За гражданите със съзнание има тел. 112. Там се докладва за закононарушения. Останалите опити за налагане на ред се класифицират като самоуправство. То също е наказуемо по закон. И с право.

              Лесно беше преди години. Като бързаш яко палиш фарове и повечето колеги толерантно и с разбиране те пропускат. Сега с тая простотия с дневните светлини само едни куци аварийки останаха.....
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #52
                От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                КОЛЕГИ лявата лента в София НЕ е за изпреварване! И всеки има право да се движи в удобната за него лента и с удобната за него скорост!
                Прав си,но да не пречиш на този,който кара по-бързо от теб.София не е учебен полигон нито е за разходки,а един доста натоварен и истеричен град.

                Коментар


                • #53
                  От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                  Човек, който пречи в лявата лента ще пречи и в дясната, за него трябва също да има санкция.
                  Не съм съгласен да карам с 60-80 щото трябва да правя ляв завой а некъв отзад си мисли, че е на магистралата. И на мене ми пречат многото коли, които се карат в София и правят задръстваня, но може ли да се направи нещо по въпроса?

                  Ясене, мислим еднакво, но куките ми зададоха въпроса - "Ти нас по здп ли ни питаш как е или наистина как е?"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                    Чета и си мисля, че станало като едно време на запад, който е по-силен, цепи "крушата" на другия. Като осъждаме бабаитите, апропо и правим като тях , за да ги накажем, какви, аджеба, сме ние. Всички са изнервени, всеки иска да изразходи заряда, но ако всеки уважава себе си, то поне малко не може ли да изпитва уважение и към другия? Толкова ли е трудно, ако започнем ние, като хора от този форум, да даваме пример, няма ли поне малко хората бабаити да се замислят? Знам, че простака си остава такъв, но в противен случай ние хора ли сме или някакво homo нещо си
                    Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                      Просто бабаитите не са попаднали на когото трябва, да им налее малко разум, по болезнения начин. Може и да са попадали де, но то на много от тия хора си им личи и колегите като видят такъв вероятно благоразумно си траят...

                      Иначе темата е номер 1. Все едно съм на нинджа парти...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                        Темата загуби полезност.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X