Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oпитаха да ми откраднат колата.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Oпитаха да ми откраднат колата.

    Пиша заради форумната статистика. Засега само потрошени ключалки. Къса Витара. Кола на 14 години, дето западняците го имат за скрап. Тоя народ озверя! За капак същия ден виждам, че ми тарашили и мазата. Центъра на София, осветена улица. Открадната кола досега на нея не е имало.
    Между другото ако някой има ключалка за кормило и на врата - да пише. Като си взема предплатена карта ще пусна и отделна тема.

  • #2
    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
    Пиша заради форумната статистика. Засега само потрошени ключалки. Къса Витара. Кола на 14 години, дето западняците го имат за скрап. Тоя народ озверя! За капак същия ден виждам, че ми тарашили и мазата. Центъра на София, осветена улица. Открадната кола досега на нея не е имало.
    Между другото ако някой има ключалка за кормило и на врата - да пише. Като си взема предплатена карта ще пусна и отделна тема.
    Колега, съжалявам да го чуя. За съжаление и аз забелязвам масово оскотяване на народа в Столицата.
    Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст (караше в лява лента със 100 при ограничение 60 и ми свиреше настойчиво, това пред полицая).
    Застраховката е единственото нещо, което може да направиш в момента. Има и колега във форума, от когото аз засега съм изключително доволен.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      ......и аз забелязвам масово оскотяване ..... защото му показах среден пръст

      Ко речи?
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
        ...
        Застраховката е единственото нещо, което може да направиш в момента. Има и колега във форума, от когото аз засега съм изключително доволен.
        Има и застраховка кражба, че и каско. Не е като да съм капо ако я гепят, но не ми се влиза в тоя филм. Нищо не ги спира.

        Коментар


        • #5
          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
          За съжаление и аз забелязвам масово оскотяване на народа в Столицата.
          Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст.......
          Ок е, че само е искал да те бие
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            Колега, съжалявам да го чуя. За съжаление и аз забелязвам масово оскотяване на народа в Столицата.
            Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст (караше в лява лента със 100 при ограничение 60 и ми свиреше настойчиво, това пред полицая).
            Застраховката е единственото нещо, което може да направиш в момента. Има и колега във форума, от когото аз засега съм изключително доволен.
            А ти какво търсеше в лявата лента??? Ред ли въдворяваше или просто се пречкаше?
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #7
              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
              Колега, съжалявам да го чуя. За съжаление и аз забелязвам масово оскотяване на народа в Столицата.
              Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст (караше в лява лента със 100 при ограничение 60 и ми свиреше настойчиво, това пред полицая).
              Има една особенна порода хора, които не могат да запомнят, че лявата лента е за изпреварване. Стават все повече. Вие колега, или не сте чели правилника, или не ви интересува какво се случва около вас. И не трябва да се разсъждава, защо кара със 100 и свири. Ами ако кара ранен или жена му ражда на задната седалка?В такава ситуация, просто щях да те блъсна. Пред полицая.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Има една особенна порода хора, които не могат да запомнят, че лявата лента е за изпреварване. Стават все повече. Вие колега, или не сте чели правилника, или не ви интересува какво се случва около вас...
                Все пак има и изключения.

                Раздел III
                Разположение на нерелсовите пътни превозни средства върху пътя
                Чл. 15. (1) На пътя водачът на пътно превозно средство се движи възможно най-вдясно по платното за движение, а когато пътните ленти са очертани с пътна маркировка, използва най-дясната свободна лента.
                (2) Разпоредбите на ал. 1 не се прилагат и водачът на моторно превозно средство може да използва за движение най-удобната за него пътна лента в следните случаи:
                1. (отм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.);
                2. (изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) в населените места, на пътно платно с две и повече пътни ленти за движение в една посока, обозначени с пътна маркировка или пътен знак, по които е разрешено движението на пътни превозни средства със скорост не по-голяма от 80 кm/h;

                Коментар


                • #9
                  От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Пиша заради форумната статистика. Засега само потрошени ключалки. Къса Витара. Кола на 14 години, дето западняците го имат за скрап. Тоя народ озверя! За капак същия ден виждам, че ми тарашили и мазата. Центъра на София, осветена улица. Открадната кола досега на нея не е имало.
                  Между другото ако някой има ключалка за кормило и на врата - да пише. Като си взема предплатена карта ще пусна и отделна тема.
                  Не е от сега. Преди примерно 6-7 години поне 5-6 пъти се опитваха да отварят самарата ми. Накрая я бяха отворили, и тя пищяла цяла нощ. От тогава - паркинг или гараж. А те и гаража ми се опитваха 2 пъти да отворят. Първия път бяха счупили катинара и изкривили ухото, и не могли заради това да го отворят. Втория път - не успяли да отворят катинара. Бяха го потрошили до толкова, че и аз да не мога да го отворя. И - половин ден разправии, щото той па корав и ножовка не го лови - хлъзга се. Междувременно няколко пъти минаваха да си "събират" акумулатори от който могат.

                  Та, простотията не е от сега. Отдавна е. И май няма изгледи скоро нещо да мръдне в това отношение.

                  ПП: Между другото, в моя случай преобладават посегателствата през студената половина от годината. Без изключение. Нямам обяснение.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                    Най ме е яд, че иначе полицаите ми търсят изрядни документи. Ама тия дни Германия отвори трудовия си пазар за нас.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Не е от сега. .
                      Така е. Това от аватара на два пъти го дигаха. Добре, че не го оставях с много бензин, та и двата пъти си го намирах след обиколки с колело.
                      п.п. за 80те години иде реч.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                        ... масово оскотяване на народа в Столицата.
                        Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст...
                        На негово място по всяка вероятност щях и да те понабия. Без злоба обаче. Щото не съм чак толкоз оскотял.
                        Дясната лента е за изпреварване, въпреки че редовно някой се влачат там точно, подобно на сопол по ламарина.
                        А в столичното движение, дори забелязвам повече толерантност. (карам всеки ден и по много)
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Re: От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          На негово място по всяка вероятност щях и да те понабия. Без злоба обаче. Щото не съм чак толкоз оскотял.
                          Дясната лента е за изпреварване, въпреки че редовно някой се влачат там точно, подобно на сопол по ламарина.
                          Не е за изпреварване, виж за останалото си прав.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Oпитаха да ми откраднат колата.

                            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                            Пиша заради форумната статистика. Засега само потрошени ключалки. Къса Витара. Кола на 14 години, дето западняците го имат за скрап. Тоя народ озверя! За капак същия ден виждам, че ми тарашили и мазата. Центъра на София, осветена улица. Открадната кола досега на нея не е имало.
                            Между другото ако някой има ключалка за кормило и на врата - да пише. Като си взема предплатена карта ще пусна и отделна тема.
                            Какво те кара да мислиш, че оттатък Калотина не се крадат коли? Англия е шампион по въпроса
                            Щом не са я откраднали, значи са били аджамии или наркомани. Истината е че тук, всеки сам трябва да си бъде полиция, защото такава има само, за да те глоби.
                            Колата не е ли пищяла?
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                              И аз да споделя опит. Първо при мен изобщо не са се опитвали да бъркат в ключалката на вратата, а ми бяха счупили страничното стъкло. Не бяха взели нищо (с изключение на празна табакера от 5лв.), а бяха извадили всичко от жабката. Имаше очила на Рейбан, ама сложени в проста торбичка, под табакерата имаше читави пурети, че даже и една пура. Ама а де, нищо не бяха взели (не се оплаквам за което). Е вече не държа нищо там. А за карането най-в ляво и мене ме дразни. Аз за това ако бързам си карам най-в дясно и обикновено стигам много бързо. Тъпоъгълниците не карат само в града така. Това те правят и на магистрала. Не могат явно да научат, че лявата лента е само за изпреварване.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X