Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oпитаха да ми откраднат колата.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: От: Re: От: Oпитаха да ми откраднат колата.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Не е за изпреварване, виж за останалото си прав.
    Имах предвид лявата
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      От: Re: От: Re: От: Oпитаха да ми откраднат колата.

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Имах предвид лявата
      Ясно де, и тя не е за изпреварване. В града моеш да караш където ти е кеф.
      НО иначе си прави - секви лешпери дето карат с 40 при ограничение 60 са в пъти по опасни от тия дето карат с 80 при ограничение 60
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

        Изядохте човека заради един среден пръст, а ограниченията не важат ли за всички...? Пример- цариградско - редовно карам в лява лента с 80 или 90 км/ч и редовно някои с над 120 ми свети за да се прибера, е добре де, но този знак за ограничение на скорост не важи ли за всички коли и за всички ленти...?
        Ако има ранен - има и коли със специален режим на движение, с буркани, сирени и тн... (то не че те идват на време, но това е друга тема)
        А ако на всички тези бързащи и светкащи да им се махнеш от пътя, понеже за тях ограничения не важат, жените им раждаха - вече щяхме да сме минали Китай по брой на населението....

        Има една приказка която се опитвам все по- често да си припомням,...

        .. В метрото влиза баща с 2 малки деца, едното от които пищи със все гърло, а бащата просто стои до него с безразличен поглед и не реагира, един от пътниците прави забележка на бащата "ама моля ви се, какво е това безобразие, направете нещо, кажете нещо на това дете, ние не сме длъжни да го слушаме как пищи..."
        Бащата отговаря "току що се връщаме от болницата, където докторите казаха на това дете че майка му, и моя съпруга, е починала, кажете ми какво точно да кажа на детето ,за да спре да плаче....?"

        Та нещата не винаги са такива каквито изглеждат от страни, някои от нарушаващите ограничението за скорост си имат основателна причина за това..
        Разводнихме темата с тези коментари..
        Към колегата с разбитата витара- по автоманиите мисля се продават "бастуни" за заключване на волана и педалите, не зная до колко ще помогне, но все пак.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #19
          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

          Бастуна се маха за две минути, ама няма тук да обяснявам как

          Средни пръсти не се развяват от добре възпитани млади хора
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

            Искам да отбележа за друг вид кражби малкото градче Белоградчик, а съм сигурен че не се практикуват само там! Таа историята е следната прибирам се аз късно вечерта и гледам капака на Москвича на баба ми леко отворен, отворих го беше тъмно не видях нищо да липсва не го затворих и се прибрах. На сутринта се сетих и отидох да проверя акумулатора беше изчезнал, споделих с приятели и те ми казаха че от 1 седмица на мноого коли в града били изчезнали акумулаторите, и то не само на старите съветски коли и да пусна жалба в полицията но ефекта никакъв. Просто няма думи

            Коментар


            • #21
              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

              Първоначално публикуван от valyo_valentinow Преглед на мнение
              ... и да пусна жалба в полицията но ефекта никакъв. Просто няма думи
              ефект може да има, ако по някаква случайност хванат крадците преди да продадат акумулаторите - но шансът е 1/100 при "заинтересоваността" на полиция, следствие и т.н.
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                От: Re: От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                ... Дясната лента е за изпреварване ... в столичното движени е..
                Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                И аз да споделя опит...ако бързам си карам най-в дясно и обикновено стигам много бързо...
                И двамата сте прави, в София е точно така. Много шофьори се влачат като костенурки, но избиват комплекси, като карат в лявата лента по булевардите и се мислят за състезатели.
                Особено смешни са тия, които правят десен завой от лявата лента и от някое голфче се оглеждат, сякаш завива тир с прицеп.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #23
                  От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                  Първоначално публикуван от valyo_valentinow Преглед на мнение
                  и да пусна жалба в полицията но ефекта никакъв.
                  Не е никакъв ефектът. Цялата полиция на това разчита - да не се подават жалби, за да не излиза крива статистика.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                    Имали са поръчка за такава Витара. Колега е пуснал обява за открадната негова.От Сточна гара две коли за седмица дръпнаха и двете със застраховки.
                    Нашата полиция ни пази.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                      Моята я отвориха една нощ преди да я прибера окончателно в гаража, късмет, та явно някой се е опитвал да се научи да отваря на моята кола, най-некъдърният автокрадец може биУдарил с къртача първо дясната врата, да ама не, патрона на витарата потъва, и не е успял, заобиколил е колата, тя беше с мекият таван и чак тогава е видял че до лявата има мек прозорец и го срязал с ножче, бях бесен, ами отзад има цип, откопчай го и виж какво има и си върви. Нямаше нищо ценно в нея, касетофон с врътки от на баба ми времето, жабката нарочно я държа отключена, да не разбиват и нея. Беше взел една отвертка, доработена от мен, да върши някаква работа. Толкова много работа ми отвори, бях се навил да напиша "има цип на задната врата, тъпак". Плащам по 100лева на месец за гаража, но спя спокойно и толкова работа съм си свършил там, че е безмислено да го коментирам

                      Относно средният пръст, забелязвам че напоследък много от участниците в движението го използват, незнам защо, явно някакъв извратен кеф им доставя да ти се ухилят и да ти го покажат и все млади момчета. Да не би да е задължителна част от обучението сега-незнам, проблема е техен, нищо не се разрешава по този начин. За лявата лента колегите са в грешка, че е лента само за изпреварване, в закона е посочено. Не одобрявам движението по какъвто и да е начин в Бг, за съжаление манталитета ние такъв, но всички такива арогантни шофьори съм сигурен, че когато им се наложи да шофират в държава извън Бг са по-кротки от агънца и по-ниски от тревата. Там за среден пръст и превишена скорост глобяват сериозно, а за рушвет вкарват в пандизаиска ми се и при нас да е така, но уви мечти

                      Коментар


                      • #26
                        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                        Там за среден пръст .....
                        Ще го счупат !!
                        Three witches watch three Swatch watches.
                        Which witch watch which Swatch watch?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                          Форума от ден на ден става все по-забавен! Сигурно е защото наближават празниците..?!! Това със средния пръст да отива направо в бисерите...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                            Изядохте човека за тоя среден пръст... Може да е бил на някой от краката. Какво толкова...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                              Изядохте човека заради един среден пръст, а ограниченията не важат ли за всички...? Пример- цариградско - редовно карам в лява лента с 80 или 90 км/ч и редовно някои с над 120 ми свети за да се прибера, е добре де, но този знак за ограничение на скорост не важи ли за всички коли и за всички ленти...?
                              Ако има ранен - има и коли със специален режим на движение, с буркани, сирени и тн... (то не че те идват на време, но това е друга тема)
                              А ако на всички тези бързащи и светкащи да им се махнеш от пътя, понеже за тях ограничения не важат, жените им раждаха - вече щяхме да сме минали Китай по брой на населението....

                              Има една приказка която се опитвам все по- често да си припомням,...

                              .. В метрото влиза баща с 2 малки деца, едното от които пищи със все гърло, а бащата просто стои до него с безразличен поглед и не реагира, един от пътниците прави забележка на бащата "ама моля ви се, какво е това безобразие, направете нещо, кажете нещо на това дете, ние не сме длъжни да го слушаме как пищи..."
                              Бащата отговаря "току що се връщаме от болницата, където докторите казаха на това дете че майка му, и моя съпруга, е починала, кажете ми какво точно да кажа на детето ,за да спре да плаче....?"




                              Та нещата не винаги са такива каквито изглеждат от страни, някои от нарушаващите ограничението за скорост си имат основателна причина за това..
                              Разводнихме темата с тези коментари..
                              Към колегата с разбитата витара- по автоманиите мисля се продават "бастуни" за заключване на волана и педалите, не зная до колко ще помогне, но все пак.

                              Един правилен отговор!!
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Изядохте човека заради един среден пръст, а ограниченията не важат ли за всички...? Пример- цариградско - редовно карам в лява лента с 80 или 90 км/ч и редовно някои с над 120 ми свети за да се прибера, е добре де, но този знак за ограничение на скорост не важи ли за всички коли и за всички ленти...?
                                Ако има ранен - има и коли със специален режим на движение, с буркани, сирени и тн... (то не че те идват на време, но това е друга тема)
                                А ако на всички тези бързащи и светкащи да им се махнеш от пътя, понеже за тях ограничения не важат, жените им раждаха - вече щяхме да сме минали Китай по брой на населението....

                                Има една приказка която се опитвам все по- често да си припомням,...

                                .. В метрото влиза баща с 2 малки деца, едното от които пищи със все гърло, а бащата просто стои до него с безразличен поглед и не реагира, един от пътниците прави забележка на бащата "ама моля ви се, какво е това безобразие, направете нещо, кажете нещо на това дете, ние не сме длъжни да го слушаме как пищи..."
                                Бащата отговаря "току що се връщаме от болницата, където докторите казаха на това дете че майка му, и моя съпруга, е починала, кажете ми какво точно да кажа на детето ,за да спре да плаче....?"

                                Та нещата не винаги са такива каквито изглеждат от страни, някои от нарушаващите ограничението за скорост си имат основателна причина за това..
                                Разводнихме темата с тези коментари..
                                Към колегата с разбитата витара- по автоманиите мисля се продават "бастуни" за заключване на волана и педалите, не зная до колко ще помогне, но все пак.
                                Преди десетина дена карах с над 130 из града....от пред беше линейката със 7 годишният ми син......среден пръст ли ще ти изкарам ........Дано на никой не се случва.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X