Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля с малкия PATROL GR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля с малкия PATROL GR

    Отдавна усещах че нещо ми липсва, че грандоманията в мен е неизразена, че жаждата за разруха тлеее, че имам желание за безгранично... както и да е... отговорът е.... Патрол y160, е да ама не намерих хубав, затова Y60!! За което и НЕ съжалявам.. Брутално красива машина. Уникален дизайн. В момента ме кефи 10 пъти повече от G-klas от същите години.
    Лошото е, че замисълът беше за Бойна машина с лош външен вид и с 3-4 реда тръби отпред, НО накрая стана така, че взех лъскав Y60 и взех че се вманиячих в него и стана още по-лъскав... абеее то се видя, че няма да го вкарам в гъста гора с дращещи клони, нито ше го карам по чукари, но определено ще си направя кефа с него по снеговете...
    Мислех да не пускам такава тема, Но Veni1, ме нави и няма как, пускам няколко снимки макар че са с GSМ.

    Това е машинката. 6 месеца търсена. Внос от Германия-гаражен, непушено, абе приказка :). Ръжда-малко, по рамата-тук там петънца, но вече си ги тръкнах и пръснах на дебело с боди. Гнило-за щастие-няма. Мотора-кибрит. Разход-нормален. Кеф-страшен. Само много ме е яд че не е черен, ама концерт по желание-от магазина...Екстри-много Блокаж-че за кво ми е Y60 ако няма... перфектен салон, боята лъщи, и единствено касетофона не му е оригинален
    година 96та
    2,8TD

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:q1.jpg
Прегледи:1
Размер:452.9 КБ
ID:5950668Натиснете снимката за да я уголемите

Име:q2.jpg
Прегледи:1
Размер:346.3 КБ
ID:5950669Натиснете снимката за да я уголемите

Име:q3.jpg
Прегледи:1
Размер:367.8 КБ
ID:5950670

    а ето и снимка когато го пупих--все още без гуми и без ролбар:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:q4.jpg
Прегледи:1
Размер:506.1 КБ
ID:5950671

    На следващите нисан-сбирки, мисля да се присъединя!
    Последно редактирано от Lord JACK; 05-12-11, 22:28.

  • #2
    От: Да се похваля с малкия PATROL GR

    Ти го вкарай веднъж в гората, пък после ще си говорим пак.

    Или ако ти е много съвестно - да мина да го надера с пирон. Хем и против уроки. После няма да ти пука.

    ПП: Мойта боя я бях прежалил още пътувайки към автокъщата.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Да се похваля с малкия PATROL GR

      Колко плати за него ? От доста време се оглеждам за подобен.
      ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

      Коментар


      • #4
        От: Да се похваля с малкия PATROL GR

        Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
        Колко плати за него ? От доста време се оглеждам за подобен.

        .........Въпроса е колко ще му излязат ремонтите след 1-2 години!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #5
          От: Да се похваля с малкия PATROL GR

          Култов модел.
          Честито !
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: Да се похваля с малкия PATROL GR

            Не ме плаши много колко ще излезе... не съм го взел за работа или път (имам кола за тая цел ) тая машина ми е ей така, да и се накефя, че отдавна ми е мечта Патрула.
            Важното е, че го взех запазен и няма да ми излезе много. От опит знам--взимаш съсипано-реставрираш-излиза колкото да вземеш запазено, че и повече, само дето загубеното време не си го хващаш в пари.... до момента хвърлените пари за обслужване и гуми--няма и 2000лв и е на финала за да е перфектен...
            А и надали ще го карам година-две. Максимум година. даже пролетта Като ходя пак в Германия, ако намеря запазен ЧЕРЕН Y160 или Y61, този ще замине, нали знаете живота е кратък--да пробваме от всичко по малко
            Последно редактирано от Lord JACK; 05-12-11, 23:23.

            Коментар


            • #7
              От: Да се похваля с малкия PATROL GR

              Направо като нов е! Страхотен екземпляр... Това е първия Patrol Y60 - паркетник, който виждам в живота си и ми хареса! Много и дълго да те радва...

              П.П. - Грехота е да не вкараш такъв расов красавец в гората! Той за там е роден....

              Коментар


              • #8
                От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                Отличен!!!!

                Как няма да се похвалиш, бре? То си е за хвалене.

                Честито - да му се кефиш много!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                  А да ти е честит.
                  Със здраве да си го караш и съм сигурен че ще е за повече от година.
                  Това с цвета няма да ти пречи като го поокаляш малко ( Търтея знае подходящите за целта локви).
                  Много безаварийни километри.
                  Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                  Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                  Opel Campo 3,1 TD '99
                  Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                    Браво, уникална машина. Със здраве да я караш. И помисли да затапиш ЕГР -а
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                      Много хубав екземпляр. Честито!
                      Но, според мен си почнал да го разваляш. Не ми харесват гумите и това никилираното отпред.
                      По добре преди да почнеш да правиш нещо искай мнения, защото е грехота.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                        Андро, аз си го правя както на мен ми харесва за момента, (все пак аз си го плащам, важното е мен да ме радва), а когато реша да го продавам, никелираното и гумите се махат най-лесно ако някой не го кефят
                        Гумите съм ги взел, за терена който искам-дълбок сняг... мисля че кобрите са най-добри за целата.., а булбара ми е просто нужен, за дълбокия сняг и други заблудени гоуфове такаче всичко е с точно преценена умисъл!
                        Откъм външни подобрения--ще добавя и халогени към булбара и приключвам. И стъклата ще му затъмня с 50%.

                        Относно на колко съм го взел--абе скъпо...впредвид и частите които смених-още по-скъпо но не ме яд. даже много му се кефя-вече си мисля, че е почти перфектен и обслужен. Вече стигнах 10тката, но си мисля, че е нормално за запазен и напълно обслужен патрол.

                        До момента смених-цялата спирачна система-дискове, накаладки, профилактична ревизия на спирачните апарати с нови гумички и DOT4. нови спирачни маркучи.
                        Нови масла навсякъде.нов антифриз. нов агренаж.
                        Профилактично-ново виско, че старото ме съмняваше. + термостат.
                        Нови амортисьори Monroe Adventure + нови втулки на носачите+нови биалетки.
                        нови тампони на мотора-за да мога да поставя монета на таблото-права
                        нови гуми и булбар...
                        и друго не остана... да се надяваме че...няма да има изненади.
                        Мисля да сменя и помпите на съединителя, профилактично, че да не остана без него, някъде из полята, че са почти 16 годишни...
                        Забелязах, че на турбото (GARET) болтовете са пипани и май е ново. няма и никакъв луфт в нито една посока, което доста ме радва..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                          Честита придобивка колега и както виждам вече много те радва.
                          Много лачен, то и моя беше така, но като му надрах боята бЕх много щаслив

                          Коментар


                          • #14
                            От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                            Предполагам гумите не му харесват, щото може и по-големи. И по-изнесени. При това без да режеш или преправяш нищо. Какъв размер са впрочем?

                            Колкото до булбара - обикновено при малко по-силен удар (не наистина силен а малко повече от избутване на храст примерно), и в гората, и извън нея, прави повече проблеми, отколкото да е полезен. Един удар в булбара на подходящо място може например да значи вместо да правиш само броня, да правиш броня+фар+капак+калник+решетка+фар. Достстъчно силен удяр може да значи освен тия неща, да не можеш да си отвориш предния капак - това съм го виждал 2 пъти на живо.

                            Обърни внимание как и от какво са правени бронята+булбара на някой джип за по-хард изпълнения, ползван по предназначение, и сам ще видиш разликата и в мт'ряла, и в захващането към шасито/бронята.

                            Това е чисто приятелски съвет. Ако толкова ти харесва - остави го така. Важното е теб да те кефи. Просто не очаквай чудеса.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                              знам че тоя булбар е повече за красота, но си мисля че е по-добре от нищо за сняг, дълбок сняг, мокътр сняг и лед.
                              ако ми е да събарям сгради, 5мм стомана и ще направим нова броня+истински булбар+стойка за лебедка..
                              Засега този ме кефи как му стои. придава му доста смръщен вид.

                              гумите-265/70/16, но са регенерат на малатеста и са по високи с около сант-два.
                              Ако Андро има впредвид изнесени джанти, с огромен борд-хромиран и ЕТ-30.... и аз за това си мисля, ама ще изляза тотално извън бюджета... ако случайно изпадне нещо на оферта-ще мислим.

                              А пък навън вали сняг... ако някъде натрупа стабилно 30+ см, моля пишете ми едно ЛС, стига да е до 50-60км от София.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X