Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата ми Toyota 4Runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата ми Toyota 4Runner

    Смених и аз отдела във форума Прикачил съм снимки на новото ми камйонче. До преди карах късо Паджеро, но нещо ми омаля и приоритетите се промениха и ми потрябва по - голямо визило. Не искам да се отказвам от лекия офф-роуд обаче и затова искам да ви питам до - колко се справя с гората таз машина? Също така при паджерото има блокажи и супер - селект раздатка а тук ниц Това до колко е проблем? Кога се ползва 4х4? Имам в предвид, че при паджерото може на се кара на 4х4 без проблеми а при другите раздатки знам, че има верига която бързо се амортизира и струва много пари. Какво можете да кажете за раздатката на 4 runner-а?

    Малко информация:
    Toyota 4Runner
    3000i V6
    По талон поне е 93 г.


    П.С.
    Знам знам... тоя булбар не му е там мястото ама гората ще промени това, пък като се сдобия с некой излишен лев и некоя тръбна броня ще му сковем
    Прикачени файлове
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

  • #2
    От: Новата ми Toyota 4Runner

    На 4х4 караш само на хлъзгаво. Толкоз. Парт-тайм демек.

    Честита придобивка!
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Новата ми Toyota 4Runner

      Петьо, изневерил си на марката!

      Добре изглежда и дано те радва до като решиш да я смениш с друга!
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • #4
        От: Новата ми Toyota 4Runner

        Принудително беше Паджерото ме радва ама ми трябваше спешно нещо по - голямо, защото на паджерото багажничето беше кибритена кутиика Щях да го сменя с дълго, но нямаше оферти, а пък тез тойоти много ги хвалят и така ...
        GSM: 0898 554713
        Уебсайт: BULEXTREME.com

        Коментар


        • #5
          От: Новата ми Toyota 4Runner

          Кога мина, кога замина, че и до компютър се добра. А да ти е честита още веднъж.
          П.С. Сменяй подписа.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Новата ми Toyota 4Runner

            Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
            Принудително беше Паджерото ме радва ама ми трябваше спешно нещо по - голямо, защото на паджерото багажничето беше кибритена кутиика Щях да го сменя с дълго, но нямаше оферти, а пък тез тойоти много ги хвалят и така ...
            Преди нема и десет дни ми разправяше, как с т'ва Паджеро сте неразделни вовеки, пък сега к'во 'тана (да не се ожени? )? Да ти е честита Тойотката! Като идвам пак надолу ще и хвърля едно око
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #7
              От: Новата ми Toyota 4Runner

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Преди нема и десет дни ми разправяше, как с т'ва Паджеро сте неразделни вовеки, пък сега к'во 'тана (да не се ожени? )? Да ти е честита Тойотката! Като идвам пак надолу ще и хвърля едно око
              Е нали ти казах, че съм се огледал в 4Runner-а. Изпадна оферта и я грабнах

              П.С.
              Май съм объркал мястото дето да пусна темата. Чак сега прочетох правилата в Тойота. Съжалявам за което. Моля модератор да я премести в общи приказки.

              Мод. едит:
              Готово, няма проблем.
              Последно редактирано от Yaro; 30-11-11, 16:06.
              GSM: 0898 554713
              Уебсайт: BULEXTREME.com

              Коментар


              • #8
                От: Новата ми Toyota 4Runner

                Джиповете Тойота са си класика ! Колега , със здраве да си го ползваш и много да го каляш .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Новата ми Toyota 4Runner

                  Честито и много километри с рънъра!
                  0878 706 714

                  WWW.OFFROADMASHINI.COM

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новата ми Toyota 4Runner

                    Честито и пожелания за много безаварийни километри!
                    Не си сбъркал в избора!Това камионче, ще ти направи кефа без значение къде ще го ползваш!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новата ми Toyota 4Runner

                      Честита нова придобивка колега пожелавам ти много безаварийни километри и положителни емоции с новата джипка.Тази Тойотка не е ли Търновска?
                      LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                      Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новата ми Toyota 4Runner

                        Петьо, честито.

                        Хич не ти беше лошо Митсубишито, ама липсата на място е достатъчно сериозен фактор за смяна на концепцията.

                        Да те вози бижуто до навсякъде, дето искаш да отидеш, и да те връща, със същия кеф, откъдето си тръгнал.

                        Честито!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новата ми Toyota 4Runner

                          Честита Със здраве и по предназначение да я караш

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X