Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щаер-Пух Пинцгауер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щаер-Пух Пинцгауер

    На бул, "Черни връх", след "Мототехника", в един двор е изложено това нещо. Не съм го гледал от близо. Пише -"Продава се"!Някой знае ли повече? Седи, май, от доста време. Учудва ме, че никой не се интересува, а на външен вид е обещаващо...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    До: Щаер-Пух Пинцгауер

    Има и тема във форума. Това е Пинци на колега the trident. Двигателя е 2,5 бензин, рязано е, гласено е - става.
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      До: Щаер-Пух Пинцгауер

      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
      Има и тема във форума. Това е Пинци на колега the trident. Двигателя е 2,5 бензин, рязано е, гласено е - става.
      За какво става бе Асене.
      За двама или за четирима.
      За състезание или за разходка
      За офроуд или за преходи и по асфалт.
      За бързо каране или за траял.
      Не се заяждам.
      Човека пита ама не казва за какво му е.

      Коментар


      • #4
        До: Щаер-Пух Пинцгауер

        пинца беше на Маджо
        става за много неща
        но е за двама души
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • #5
          До: Щаер-Пух Пинцгауер

          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
          За какво става бе Асене.
          За двама или за четирима.
          За състезание или за разходка
          За офроуд или за преходи и по асфалт.
          За бързо каране или за траял.
          Не се заяждам.
          Човека пита ама не казва за какво му е.
          За двама е
          За разходка става, за състезание е бавно
          За офроуд, по асфалта е некомфорно и скороста му е доста ниска
          За траял - както написах по-горе, не е скоростна машина
          Нека човека да си прецени за какво му трябва и дали това е неговата машина.
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            До: Щаер-Пух Пинцгауер

            Няма какво да преценявам! "Нещото", поне на външен вид, пък и като име, е доста впечатляващо и ако не ме чакаха 2 коли, сигурно щях, по-сериозно да се заинтересувам. Пуснах въпроса, защото седи доста време, пък ,както се вижда няма клиенти. Хора от форума се занимават с реставрация и тунинг на по-големи бараки, а тук няма интерес. Моята слабост, поне за сега, са бегачките и ако се преквалифицирам на 4 х 4, това, вероятно, ще бъде в някой следващ живот. Пак да кажа, впечатли ме външният вид и името, та не можах да се сдържа!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              До: Щаер-Пух Пинцгауер

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Няма какво да преценявам! "Нещото", поне на външен вид, пък и като име, е доста впечатляващо и ако не ме чакаха 2 коли, сигурно щях, по-сериозно да се заинтересувам. Пуснах въпроса, защото седи доста време, пък ,както се вижда няма клиенти. Хора от форума се занимават с реставрация и тунинг на по-големи бараки, а тук няма интерес. Моята слабост, поне за сега, са бегачките и ако се преквалифицирам на 4 х 4, това, вероятно, ще бъде в някой следващ живот. Пак да кажа, впечатли ме външният вид и името, та не можах да се сдържа!
              клиенти има,но ПИНЦА е само за ценители
              ПАВКО
              0888802068

              Коментар


              • #8
                До: Щаер-Пух Пинцгауер

                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                За какво става бе Асене.
                За двама или за четирима.
                За състезание или за разходка
                За офроуд или за преходи и по асфалт.
                За бързо каране или за траял.
                Не се заяждам.
                Човека пита ама не казва за какво му е.
                1.може и 15 да се ка4ат ,а и да седнат дори.2 дълго време и по сътезания се доказваше.има статистика.за разходка,но само ,ако е хард иначе за поляните се продават Самурайчета).3 НЕ СТАВА.4 само за мъже и то с здрави ръце
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #9
                  До: Щаер-Пух Пинцгауер

                  Колеги видях такова чудо да слиза по русалийския проход в неделя 01.07
                  много ми хареса и май само това е за офф роад

                  Коментар


                  • #10
                    До: Щаер-Пух Пинцгауер

                    Някои качвал ли го е на рампа.
                    Мисля си с това независимо окачване как са му ходовете.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Щаер-Пух Пинцгауер

                      Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                      1.може и 15 да се ка4ат ,а и да седнат дори.2 дълго време и по сътезания се доказваше.има статистика.за разходка,но само ,ако е хард иначе за поляните се продават Самурайчета).3 НЕ СТАВА.4 само за мъже и то с здрави ръце
                      Късмет с продажбата.
                      Лично мен ме кефи много.Още повече като видях как извлече УАЗ-а нагоре по баира.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Щаер-Пух Пинцгауер

                        Сеа кво, нова модна дума ли има? Рампа?
                        Не го хваща стандартната рампа, там ходовете на криковете са 90 см. И кво? Статичното измерване не значи точно нищо.
                        Играчката е чисто менте. Конструкторът и е генетичен и законен син на конструкторът на ония Татри. Така че тя е всичко на всичко умалено копие на известните самосвали. Значи ходовете са тъкмо колкото дължината на полуоските.
                        Прочее, със стандартните 500 кила товар отзад е 30% по-бързо и по-проходимо отколкото празно. 6х6 - също. И за удивление на вярващите че изключването на предния мост е за пестене на гориво - разходът така и иначе е еднакъв)
                        Дизелните се познават по ръбатата булдожа муцуна, и пак напук на вярата са по-силни от бензиновите. Всички чаркове на ходовата част са еднакви отпред-отзад и взаимозаменяеми. Това докарва висока ремонтопригодност, ниска себестойност, и крайно висока продажна цена. Понеже е модно, пък и между другото американците са почнали да ги купуват много. За да сменят с нещо смислено легендарния, или къв там беше, гейваген Хъмви. Щото няква дребна и евтина победоносна война се проточи, ковчезите станаха много, и вече гъзарията намаля, трябва си и джипове освен катафалки с климатици.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Щаер-Пух Пинцгауер

                          http://www.staufferclassics.com/pinzgauer.html

                          Тук пише, но Стефан си го каза изчерпателно. Машината е маниашка, името започнах да си го повтарям на ум.
                          Александър

                          Коментар


                          • #14
                            От: Щаер-Пух Пинцгауер

                            Пък за дифа..не знам какво да кажа.

                            http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=854
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Щаер-Пух Пинцгауер

                              Пинца си се продава. Струва си
                              А и колегата е готин.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X