Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не включва и след загряване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не включва и след загряване?

    Още веднъж въпрос за автоматична скоростна кутия,
    Въпросът е защо след запалване загряване 15-20мин. ,това го прави само зимата, не включва дори на директна, автомобила е Мерцедес, 2.2 CDI,класик, правихме два пъти ремонт на кутията, първия път изключваше на около 40км. втория път счупи помпа,и отново я отваряха, сервизът е реномиран и се намира до Албена, частите се доставят от представителя на марката.
    Аз все си мисля че е от маслото, като изключим това автомобилът еперфектен, но дъщеря ми не иска да го кара, а точно заради нея го купихме. Възможно ли е да има друга причина освен маслото, аз поне не знам,някъкъв датчик да отчита грешно градусите на маслото,или нещо такова.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Не включва и след загряване?

    Тези които са правили кутията трябва да отговорят.Факт е че е отваряна два пъти.А ние не знаем какво и как са го правили.
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #3
      От: Не включва и след загряване?

      да смятам да отида до Оброчище и да питам, и не само защото те я правиха, а защото колата е в София, а ние я подържаме във Варна, по причина че предният автомобил които и ремонтираха в София, да два пъти, и като я видят младо хубаво, и прилича на тинейджърка и и режат главата от кръста надолу. а колата им е крайно нужна, с нея води кака си на работа,(която е в инвалидна количка)и най удобна за по леко вдигане и сваляне на количката. очаквам и други предположения.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #4
        От: Не включва и след загряване?

        Пълен Форум с монтьори и се оплаквате от сервизи. Ми така ти се пада, като висиш в Бара, вместо да питаш тук от самото начало.

        Коментар


        • #5
          От: Не включва и след загряване?

          Пълен форум с монтьори, а един нищо не казва-а 160форумци са чели. ,
          е тва е Ясене, оказва се че само във виното е истината
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • #6
            От: Не включва и след загряване?

            Обади се на Рослан и го попитай.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • #7
              От: Не включва и след загряване?

              Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
              Пълен форум с монтьори, а един нищо не казва-а 160форумци са чели. ,
              е тва е Ясене, оказва се че само във виното е истината
              За вино съм насреща. За автоматични скорости - просто търпение.

              Коментар


              • #8
                От: Не включва и след загряване?

                Кода на кутията имаш ли?

                Коментар


                • #9
                  От: Не включва и след загряване?

                  Не колата е във София, къде го пише този код, някъде на кутията или във сервизната книжка.
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Не включва и след загряване?

                    Проверка на нивото-масло.Ако е 5 скорости-диагностика.
                    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                    Grand 3.1TD
                    0898 620 306 Стоян

                    Коментар


                    • #11
                      От: Не включва и след загряване?

                      Ясен за пореден път е прав!А за истината-тя е субективно отражение на обективната действителност.Във виното е истината,когато си пиеш с някой твой човек,който си има нещо впредвид,но алкохола му блокира задръжките-в този форум не се котира!Пък,може би прочелите не са могли(най вече поради не достатъчна информация)да отреагират...
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Не включва и след загряване?

                        Няма повече да питам във форума, Чакам преди празниците да си дойдат, и ако случайно майсторите работят в някой промеждутък, първо в Аспарухово на компа, после ша скачам на Руслан, на врата(не че ще мога,като го гледам той по скоро ще ми счупи врата,ама приказката такава)
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Не включва и след загряване?

                          Даааа ,Руслан е поредния прехвален майстор.Една година не може да зацепи ангренажа на файтон v10
                          Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                          тел 0898-31-о8-41

                          Коментар


                          • #14
                            От: Не включва и след загряване?

                            Номера на кутията излиза по ВИНа.
                            Ако кутията е 722.613, имам една в гаража. Ако компа е EGS52, също.
                            Кутията има температурен сензор вътре в маслото.
                            Диагностика най добре със Стар диагноза. Проверява сензора и връзките до него без проблеми.
                            В Пловдив имаме проверено място за такива ремонти.
                            За София не знам.



                            ПП
                            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                            ...първия път изключваше на около 40км. втория път счупи помпа,и .......
                            Това за да се научат как се слага турбина или...
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #15
                              От: Не включва и след загряване?

                              Има там един Коко, в "Малинова долина" му е сервиза. Все още не съм чул някой приятел да се оплаче. За да я погледне пари няма да ви вземе. Ако искате, ще ви пусна телефон на лични.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X