Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АК 12

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АК 12

    http://warsonline.info/strelkovoe-or...mat-ak-12.html

  • #2
    От: АК 12

    Само не знам защо им е този пълнител с 60 патрона. Ще тежи много, вероятно ще дава и засечки, при загубването му, ще ти стане 2 пъти по-тъпо и така. А и пластмасата не ми харесва. Тя няма място в оръжията. ИМХО

    Коментар


    • #3
      От: АК 12

      Може би аз и се обърквам, но този пълнител на 60 патрона не беше ли демонстриран вече с АК-200 серия?



      Коментар


      • #4
        От: АК 12

        Бе, сигурно е хубаво нещо за дълговременна устойчива отбрана, когато има много хора. Иначе как ще се лентова това чудо ... Като знам колко дълго и печално се зареждат картечните ленти без машинка ...
        Останалото не си го представям особено. Механизма от биатлонните винтовки ли са взели, или са го обърнали на изстрел от отворен затвор? ...

        Коментар


        • #5
          От: АК 12

          И още един въпрос - доколко е стабилен и дълговечен ще бъде такъв ПЛАСТИКОВ пълнител? И бая е дебеличек, струва ми се че не е много удобен за захващане.

          Коментар


          • #6
            От: АК 12

            Не го виждам за разните десанти. Като ги набуташ в разгрузката, трябва да ти отварят портала за танковете да минеш. През прозореца няма да се промушиш. Нито през люка.

            Коментар


            • #7
              От: АК 12

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              И още един въпрос - доколко е стабилен и дълговечен ще бъде такъв ПЛАСТИКОВ пълнител? И бая е дебеличек, струва ми се че не е много удобен за захващане.
              До колкото панимаю, пълнителя май ще е еднократен.

              Коментар


              • #8
                От: АК 12

                Бе, и тая идея не е лоша, ама ...
                В самото начало на 80-те отнякъде ни домъкнаха заводски налентовани, от жълтите. Отгоре накапани с восък. Смятахме ги за много ценни, и не ги пипахме. В средата на 80-те, на старшините вече не им беше много жал да ги дават. Дявол знае колко могат да изкарат пружините. То, вярно че като стреля се тресе и не задържа, ама ...

                Коментар


                • #9
                  От: АК 12

                  http://paper.standartnews.com/bg/art...article=390398
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #10
                    От: АК 12

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Бе, и тая идея не е лоша, ама ...
                    В самото начало на 80-те отнякъде ни домъкнаха заводски налентовани, от жълтите. Отгоре накапани с восък. Смятахме ги за много ценни, и не ги пипахме. В средата на 80-те, на старшините вече не им беше много жал да ги дават. Дявол знае колко могат да изкарат пружините. То, вярно че като стреля се тресе и не задържа, ама ...
                    Познати са ми тези пълнители, те са били еднократни, хартиени ние им викахме.

                    Коментар


                    • #11
                      От: АК 12

                      Първ показ на АК-12, моля без дебилни коментари за дебило предаване. Само вижте видеото, линк http://www.ntv.ru/novosti/263859

                      Коментар


                      • #12
                        От: АК 12

                        Стори ми се че ръкохватката за стрелящата ръка е нещо полупистолетно, като за английски приклад.
                        Нищо не разбрах, ако трябва честно.
                        Но пък и откат нямаше, ако онзи човек верно е стрелял с бойни.
                        Май продължаваме да чакаме.

                        Коментар


                        • #13
                          От: АК 12

                          Ми, регулируем по дължина приклад, нови механични мерници, тактическа дръжка отпред, променени пистолетна дръжка, цевни накладки и дръжка за презареждане, това са външни промяни. Дълга пикатини за окачване на оптически и нощни мерници отгоре, доста променена газова камера. Переводчик огня и предпазител са нови. Какво има вътре, един Бог засега знае. Лошото е че " ...военные заявляют, что потребностей в закупках не испытывают." (С).

                          Коментар


                          • #14
                            От: АК 12

                            Мани я пудрата, това ясно, и не е важно. Другото няма да могат, а предната ръкохватка ще я махат веднага. Най-силното усещане за тъпащина съм имал, когато съм стрелял с румънски калашник. Те имаха такова на ложата, хем по-късо.
                            Останалото пак остава мътно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: АК 12

                              Т'ва е същото , като разликата между ВАЗ 2101 и 21013 - ми няма разлика. Как ще подобриш Калаша, като се научиш да стреляш с него.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X