Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

    Здравеите на всички това е моят проект 0894 74 66 55
    Прикачени файлове

  • #2
    От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

    Поздравления за начинанието!
    Напиши поне данни.ДВГ,СК,Диф и т.н.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

      Първоначално публикуван от extremotorsport Преглед на мнение
      Здравеите на всички това е моят проект 0894 74 66 55
      НЕ забравяй преди да го подкараш, да завариш една тръбица, между горните точки на захващане на задните амортисьори.

      Коментар


      • #4
        От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

        Ето го бъГето в малко по напреднал стадИй, двигателя е от Ямаха 750цц 130 коня.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

          Привет колега. Добре си се справил до тук, поздравления.
          Най лошото е че сега ти предстои най пипкавата работа.

          Дай малко дани за машината.

          Поздрави.
          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
            Привет колега. Добре си се справил до тук, поздравления.
            Най лошото е че сега ти предстои най пипкавата работа.

            Дай малко дани за машината.

            Поздрави.
            Здрасти колега, почти е готово но неЩто не мога да пУбликувам.
            Двигателя е от Ямаха 750 кУбика 4 цИлиндЪра 130 коня.

            Скоро очакваЙте нови снимки.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-11-11, 20:27.

            Коментар


            • #7
              От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

              Кой е модела на ямаха. И оспя ли да го претеглиш колко тежи. Интересно ми е защото моето още не съм го теглил а едвали ще имат голяма разлика.

              Качи малко по подробни снимки (детайлни).
              Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

              Коментар


              • #8
                От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                И ако напишеш от къде си, още по добре.
                Браво за положения труд. Станахме доста бъгита във форума. Да вземем да си направим един събор и да се окаляме хубаво.
                GSM 0877 08 99 19
                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                Коментар


                • #9
                  От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                  Първоначално публикуван от extremotorsport Преглед на мнение
                  Ето го бъГето в малко по напреднал стадИй, двигателя е от Ямаха 750цц 130 коня.
                  Ако промениш ролкейджа с тръби от порядъка на ф45-ф50,си почти готов за състезания,обърни внимание на предните шенкели,грешни са и ще ти скъсат ръцете,долният захват на амортисьорите трябва да е изнесен максимално близо до шарнира,инак къса носача.Като визия се е получило добре и не се дерзай,до 20-то мнение(ако не бъркам)не може да публикуваш веднага,първо минава през модераторите,такива са правилата на форума...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #10
                    От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                    Поздравления за ентусиазма! Освен забележките от Пламен да добавя още няколко: ще се наложи да се скъси кормилната рейка - дължината на рейката (между ябълковидните болтове) да е приблизително колкото разстоянието между долните носачи; предните пружини да са малко по-полегати (напр. като задните) тъкмо долния край ще се доближи до шарнира; задните шенкели дали ще издържат на натоварването - втулката през която минава болта на носача е доста къса и ми се струва, че и най-малкия луфт на болта във втулката ще води до значително "завиване" на задните колела. Като визия ми харесва, с тази "резачка" и без диференциал доста ще навървява.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                      Здравейте колеги. Мерси за публикациите. Мотора е Яамаха ФЗР 750. За предните шенкели и амортисйорите съм сигорен че ще работят добре, защото съм го правил, за рейката несам сигорен но немога да намеря друга, мисля че ще е добре. Намирам се в град Хисаря. Нови снимки ще има скоро, днес го запалих. 0894746655

                      Коментар


                      • #12
                        От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                        Не е необходимо да сменяш рейката, просто тази трябва да се скъси, а щангите межди рейката и хебелите да се удължат. При сегашната рейка мисля, че ще се наблюдава един доста неприятен ефект - при работа на окачването (движение на колелото нагоре-надолу) колелата ще завиват. Може да пробваш да натиснеш предницата и да видиш дали ще се запази успоредността на колелата.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                          Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                          Не е необходимо да сменяш рейката, просто тази трябва да се скъси, а щангите межди рейката и хебелите да се удължат. При сегашната рейка мисля, че ще се наблюдава един доста неприятен ефект - при работа на окачването (движение на колелото нагоре-надолу) колелата ще завиват. Може да пробваш да натиснеш предницата и да видиш дали ще се запази успоредността на колелата.
                          Колегата Данчо е прав аз преработих предницата и скъсявах рейката точно поради тая причина че гумите завиват при ход надолу-нагоре.Разликата е че при мен аз гоня много голям ход просто за това ми трябва не гоня скорост а проходимост.Ще щтракна някоя снимка и ще кача .

                          Коментар


                          • #14
                            От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                            Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                            Колегата Данчо е прав аз преработих предницата и скъсявах рейката точно поради тая причина че гумите завиват при ход надолу-нагоре.Разликата е че при мен аз гоня много голям ход просто за това ми трябва не гоня скорост а проходимост.Ще щтракна някоя снимка и ще кача .

                            А кога ще видим новата предница? Само я слушаме.
                            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                            Коментар


                            • #15
                              От: ТОВА Е МОЕТО БЪГИ

                              Здравейте колеги. Вече я скъсих, ще къчя някоя друга снимка тея дни.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X