Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДТ-20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДТ-20

    Здравейте колеги търся задна полуоска за трактора дт-20

  • #2
    От: ДТ-20

    колега вземи си старата полуоска и отиди в някой магазин за резервни части за трактори и търси полуоска за владимировец после сравнявай мислим че са еднакви успех
    Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

    Коментар


    • #3
      От: ДТ-20

      [QUOTE=druje;1682088]колега вземи си старата полуоска и отиди в някой магазин за резервни части за трактори и търси полуоска за владимировец после сравнявай мислим че са еднакви успех[/QU

      На т-25 и на Т-16 са по-къси с по 2см на ДТ-20

      Коментар


      • #4
        От: ДТ-20

        баща ми има цяла задница със скоростите и диференциала от двайсетак на вилата край Ловеч. Ще го питам дали я продава и за колко, но едва ли ще я разкомплектова.
        Honda CR-V I 2000 г.
        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

        Коментар


        • #5
          От: ДТ-20

          Ще чакам отговор но по вьзможност само за полуоската

          Коментар


          • #6
            От: ДТ-20

            Здравейте, искам да попитам на ДТ-20 може ли да се постави двигател от владимировец Т-25 или ще са необходими много преработки

            Коментар


            • #7
              От: ДТ-20

              Не е невъзможна да се монтира двигател от Т25 на ДТ20,но наистина ще са необходими доста преработки.Основната трудност мисля,че ще дойде от кожуха на маховика.Имам на разположение и двата трактора и ,ако наистина те вълнува присадката можем да по умуваме по въпроса.

              Коментар


              • #8
                От: ДТ-20

                Колеги и аз умувам за смяна на двигателя но сьс перкинкс 3 проблема ми е свьрзан основно сьс направата на рама не толкова с фланеца

                Коментар


                • #9
                  От: ДТ-20

                  Предлагам ако има и други колеги които притежават дт-20 да си обменяме рационализации по тракторчетата, че вече няма части почти никьде за тях.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ДТ-20

                    Интреса ми за тази присадка е породен от факта че имам двигател от Т25 с липсваща помпа и капак на едната глава. Дет се вика бели къхъри. Работи идеално от ремонт е. А един познат има дт-20 с блокирал двигател. Замислил е да го саилва на скрап, но може аз да му го взема на ценат на желязо и да си го ползвам. От това ми е породен интереса. Имаче имам саможодно шаси с двигател т-25

                    Коментар


                    • #11
                      От: ДТ-20

                      Като идея е супер но според мен виж пьрво дали кожуха на предавателната ос от сьединителя кьм скоросната кутия на владимировеца ще пасне на двайсетака преди много време го видях изпьлнено на живо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ДТ-20

                        Ako имам кьсмет да си намеря оригинална полуоска за зверчето, че му окуця крачето ще го снимам и ще кача вьв форума.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ДТ-20

                          Ще поразпитам за полуоска.

                          На мен ми трябва стартер за такова. Някой някъде да знае да има?
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ДТ-20

                            Аз нямам кожух за владимировец. Имам само двигателя с малки липси. Помпата струва нова 350лв. А имам помпа, но се нуждае от смяна на елемент, които е около 70-80лв. Идеята ми е да го бодна директно върху кожуха от дт-20. То так като гледам е по лесно да намеря и от врадимировец. Двата кожуха да се срежат и после да се заварят. Ще видя за какви пари ще се разберем. Но не вярвам да вземе от скрап повече от 500лв, а за мене е грехота да се изхвърли. Би ми служило идеално. Сега си обработвам градина от 10дка с шаси. Оре много добре, но е много лека предницата и ми писна да го товаря постоянно за противотежест. Имам и под коша сложени два бетонни блока по около 100 кг

                            Коментар


                            • #15
                              От: ДТ-20

                              Относно стартера колега тая мька и аз я преживях. Проблема го реших така, намираш си стартер от Газ Молотовка отиваш при добьр ел техник да ти обьрне посоката на вьртене ако имаш оригинален бендикс слагаш ако не взимаш този на Газ или Уаз изхвьрляш му ролките и заваряваш. Метода е изпитан по този начин карам вече 5 години. И сьвета ми е такьв оста на ротора трябва да е с прави шлици не спираловидни като на по новия Газ защото нищо не става. Успех.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X