Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имобилайзер на Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Имобилайзер на Нива

    Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
    Имобилайзера ти не е активиран. Ще запали и с правен ключ. Моята като я купувах, настоятелно ми препоръчаха да не го активирам и веднъж активиран няма връщане назад, освен с червения ключ ако е на разположение. В най-тежкия случай се сменя и имобилайзер и контролер с чист.
    Така да се каже честито на печелившите. Включвайки себе си разбира се.
    Land Rover Discovery II 3,9 V8
    Лада Нива 21214 1,7i

    Коментар


    • #17
      От: Имобилайзер на Нива

      Колеги съжалявам за възкресяването на темата но някой може ли да ми каже ка кда я запаля тая нива без имобилайзер? Къса 1.7 не знам каква инжекция е 2004-та или 2005 беше ще излъжа (не е моя на баща ми за това и не знам)... Току що си изгубих проклетото дистанционно, скъсало се е халката и е паднало някъде ....Направо аман с тоя имобилайзер :Х

      Коментар


      • #18
        От: Имобилайзер на Нива

        Първоначално публикуван от Пецко Илев Преглед на мнение
        ...Току що си изгубих проклетото дистанционно, скъсало се е халката и е паднало някъде ...
        Провери ли си джобовете?
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Имобилайзер на Нива

          Аз моя го махнах, Нивата беше 2004 г. 1.7 i.
          И на мен ми правеше само проблеми.
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #20
            От: Имобилайзер на Нива

            А как точно го премахна ако не е тайна?
            Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

            Коментар


            • #21
              От: Имобилайзер на Нива

              Да ви информирам защото явно никой не е запознат прави се мост на 9-ти и 18-ти пин и не си включва буксата изключва се също и буксата на четеца.
              Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

              Коментар


              • #22
                Ползвам темата на колегата да попитам някой сблъсквал ли се е със имобилайзер на моноинжекционна 1.7,2001г.Принципно 9ти и 18пин са различни изводи от стандартния, защото не реагира след мост между тях.Симптомите,които идват от него са прекъсване на горивото на дюзата когато си поиска,най-често в движение.Колата си има и двата чипа ,помпата стартира нормално,прекъсва единствено дюзата и то когато си поиска.Датчик на колянов вал,стъпково моторче,дросел датчик,този на налягането ,бобини,кабели,свещи ,помпа,друг компютър от моноинжекционна са проверени.Приемам идеи всякакви

                Коментар


                • #23
                  Аз съм изумен от факта-имобилайзер на Лада...
                  Кой ли пък ще тръгне да краде точно Лада...

                  Извинявам се за спама.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    Предполагам поради покриване на стандарт за износ, специално тези с централното впръскване са били насочени натам.Факта ,че и Ърбан имат в днешно време пак ме навежда натам.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X