Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се става ловец?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как се става ловец?

    Изкарай си курса за да придобиеш права като ловец пък за процедурата в КОС ще те информирам подробно на ЛС, просто ми драсни два реда че си готов в ЛРД и с таксата към Горското, всичко друго ще ти го обясня....
    LZ3YG

    Коментар


    • #17
      От: Как се става ловец?

      Оф, чудя се и аз дали да ставам ловджия, исками се, ама реално са много пари хвърлени за нищо, и в нашия район... Трябва да поразпитам за курсове дали няма да има скоро, чудя се още...
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #18
        От: Как се става ловец?

        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
        Оф, чудя се и аз дали да ставам ловджия, исками се, ама реално са много пари хвърлени за нищо, и в нашия район... Трябва да поразпитам за курсове дали няма да има скоро, чудя се още...
        Какво му е на нашия район?Миналата година имаше,но за този още не съм чул нищо!
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • #19
          От: Как се става ловец?

          Абе за Стара Загора не знам как е, родом не съм от тук, но тук живея, и на село, малко тук, малко там, та селото ми не е много близко до Стара Загора, затова така написах. Там при нас няма почти нищо, само с чакали е пълно(то заради това). Че затова се чудя, дали да дам толкова пари за това, като може и по - нанатък, все пак скоро станах на 19, има време, ама пуст мерак, туй ловджалъка като мотоциклетизма - хванели те, няма пускане. Скоро започнах работа и още не стигат за всичко пущините...
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #20
            От: Как се става ловец?

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            Абе за Стара Загора не знам как е, родом не съм от тук, но тук живея, и на село, малко тук, малко там, та селото ми не е много близко до Стара Загора, затова така написах. Там при нас няма почти нищо, само с чакали е пълно(то заради това). Че затова се чудя, дали да дам толкова пари за това, като може и по - нанатък, все пак скоро станах на 19, има време, ама пуст мерак, туй ловджалъка като мотоциклетизма - хванели те, няма пускане. Скоро започнах работа и още не стигат за всичко пущините...
            Като станеш авджия не значи че можеш да ходиш на лов само в дружинката която членуваш!!!
            Стани да мине малко време да се запознаеш с колеги ловци и ще има къде да ходиш на лов!
            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
            "Mud Angels" Stara Zagora

            Коментар


            • #21
              От: Как се става ловец?

              Да така е колега, пък и дружинката в село е Точна, повечето са млади момчета, пък и в Стара агора имам приятели ловджии. Не е проблем това, просто ще гледам какво по - напред, че много неща ми се искат.
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • #22
                От: Как се става ловец?

                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                Оф, чудя се и аз дали да ставам ловджия, исками се, ама реално са много пари хвърлени за нищо, и в нашия район... Трябва да поразпитам за курсове дали няма да има скоро, чудя се още...
                Парите не са чак толкова много-като за начало, едни 1000 лв. ще те оправят. Стигат за курса, билета, разни такси, пушка -някоя старичка ижовка за около 300 лв. Няма да е лачена, ама чудесно ще върши това за което е направена.А дали парите са хвърлени за нищо, си зависи само от теб

                Коментар


                • #23
                  От: Как се става ловец?

                  Чифте има една 43 съветска, загледах и една 57... но това както и да е, сега се ослушвам за курсове. Питам тук, там, все ще изскочи нещо от някъде.
                  Последно редактирано от ivodianov1992; 20-11-11, 20:34. Причина: заплес
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как се става ловец?

                    Имам развитие по въпроса. В Харманли ще има курс. До 18ти приемат заявления, аз ходих и подадох. Казаха, че ще се обадят да кажат със сигурност кога ще започва курса. Казаха - Сигурно Март ще започне и евентуално Юни ще са изпитите. Цената е 500лева курс, 100 лева ДДС и 2 изпита(теория и практика) по 30 лева или иначе казано 660 лева.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как се става ловец?

                      Първоначално публикуван от ogi12 Преглед на мнение
                      Та да попитам, как да стана ловец?Имам голям мерак ама то само с това май не става.Та питането ми е към старите пушки,какво трябва да направя като почвам от нулата?Къде се ходи, какво се прави и не на последно място,какво се плаща.За място в дружинката май съм се разбрал,ама дано не е празно обещанието.Говоря за гр.София ако това е от значение.Благодаря на всички даващи акъл
                      Здравей колега ловец се става с пари. А ловджия се става с много мерак желание .
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как се става ловец?

                        Както са тръгнали нещата няма лесно да се става ловец не и някой нормален, обикновен човек, а все едни напудрени "дупета". Резил ни чака с такива колеги.
                        "Не е наслука, а е наука!"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как се става ловец?

                          Еми може и така да е. лично аз си се определям за нормален човек и ако астана ловджия, ще съм 4то поколение ловджия. Всички в родата са, или са били ловджии и мене ме влече, пък каквото стане в крайна сметка, след половин година ще видим.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как се става ловец?

                            Не чакай те да ти се обадят, ти си проверявай редовно, иначе ще се окаже, че си изтървал някой срок.
                            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как се става ловец?

                              А, обадиха ми се хората. Преди 3 дни и днес след нощната отидох до Харманли с бързото Ауди да си платя курса. Платих го и казаха, че курсът щял да започва от 28 Февруари, щели да се обадят допълнително, кога, къде и как с точност. Поне началото се знае, платил съм... чакам.
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как се става ловец?

                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                А, обадиха ми се хората. Преди 3 дни и днес след нощната отидох до Харманли с бързото Ауди да си платя курса. Платих го и казаха, че курсът щял да започва от 28 Февруари, щели да се обадят допълнително, кога, къде и как с точност. Поне началото се знае, платил съм... чакам.
                                Браво бате и стискам палци и знам че можеш. Ако ти дотрябват учебници свиркай но после ги връщаш.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X