Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

    вярвай ми, от булбари полза няма...

    освен за украса /за мен само загрозяват, ама въпрос на вкус, както казало кучето преди да оближе *** си/
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

      Тедо не си прав, от хубав булбар полза има винаги. Стига да е здрав и да е захванат както трябва. А специално за облата муцуна на Екплоръра просто е немислимо да я преглътнеш без булбар, ма к`во ти говоря на теб, ти си с доста по-обла и подпухнала кола (това в подкрепа на твоето мнение за вкусовете)
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #48
        До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

        Само за външен вид е да надуваш мишници пред кафенетата. Говоря поне за тези лъскавини, които и аз имам по моя джип. Виж от степенките дори в нормални български пътни условия има полза.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X