Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

    Изчисти ли "спомените" от дипломатическият период на колата ,отпред и отзад?
    B+

    Коментар


    • #32
      До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

      Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
      Ето и първият ми опит да покарам Форда преди да го купя. Всъщност, това е и първият ми опит да кача видеоклип.http://video.tinypic.com/player.php?v=507bzua
      Благодарности за Тихомир Севов, че ме светна за нещо, което е толкова елементарно, но когато не е практикувано си е напълно незнайно.
      Форда е мноо як , мноо...

      Коментар


      • #33
        До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
        Изчисти ли "спомените" от дипломатическият период на колата ,отпред и отзад?
        Още не, но веднъж ми помогнаха. При ограничение 50 на прав участък(две ленти в една посока), карах с около 40(мили). Един полицай изникна иззад храстите в края на междинната мантинела и ахааа да махне със слънчогледа и се отказа. Смятам че го спря единият от "спомените".
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #34
          До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

          Още нещо. Преди два дни един приятел ми даваше по 100лв за 1бр. Понеже ходи често до Турция и да не го тарашат. Не че вози нещо повече от личния си багаж(стоката е с карго), но за спокойствие.
          Приятели не се печелят - губят се завинаги.
          УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
          Времето е ценно, само ако не бързаш.
          0889623098

          Коментар


          • #35
            До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

            Аз това имах предвид ,да влизат в работа.
            B+

            Коментар


            • #36
              До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

              Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
              Аз това имах предвид ,да влизат в работа.
              По принцип карам "уставно", затова се надявам да няма нужда от тях. Но от имането глава не боли. Пък и в спряло положение все пак са респект.
              Приятели не се печелят - губят се завинаги.
              УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
              Времето е ценно, само ако не бързаш.
              0889623098

              Коментар


              • #37
                До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                Честито и от мен.Колата е страхотна и добре стопанисвана,виждам че и новият стопанин е грижовен което е признак за много километри безаварийна есплоатация.

                Коментар


                • #38
                  До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                  Първоначално публикуван от GRAND Преглед на мнение
                  Честито и от мен.Колата е страхотна и добре стопанисвана,виждам че и новият стопанин е грижовен което е признак за много километри безаварийна есплоатация.
                  Като за начало правя каквото смятам, че е добре за машината, а и за мен. Като вникна по-навътре в нещата, ще видим какво ще се получи.
                  Между другото да попитам за съвет Вас, хората с по-голям опит. При сегашните метеорологични прогнози за все по-топли зими, заслужава ли си да взема "всесезонни" гуми? И ако ДА, то какви бихте използвали. Имам летни и кобри. Благодаря предварително.
                  Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                  УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                  Времето е ценно, само ако не бързаш.
                  0889623098

                  Коментар


                  • #39
                    До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                    Макар и на "патерица" честито и от мен. "Камиона" е отличен. Мисля, че дълго време ще те слуша безпроблемно. По моят "европеец" все още се работи - взех го евтино и сега ми излиза през носа. Общо взето вървя точно по твоят път и ще бъда благодарен, ако продължиш подробно да споделяш опита си.

                    Коментар


                    • #40
                      До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                      След едномесечно отсъствие пак съм на линия. По повод поддръжката на "камиона" да споделя една добра новина. Похвалих се на един приятел, който живее във Флорида(Орландо). Човекът ми се обади преди два дни, че ще си идва и че ми е купил свещи и всички видове филтри без масления, понеже не знаел моя какъв е. Утре трябва да му дам размера(дължината) и ще ми вземе и него. Ако има други дребни но ценни неща, които могат да се донесат от там може да споделите до 19:00 на 16.08.2007г.
                      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                      Времето е ценно, само ако не бързаш.
                      0889623098

                      Коментар


                      • #41
                        До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                        Според мен това са най-важните и щадящи приятелят ти (като тегло) неща. Не се сещам за друго от този сорт.
                        Успех !

                        Коментар


                        • #42
                          До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                          Проверих какъв е филтъра. На моя може да бъде по дължина малкия(около 11см) или големия(около 15-16 см). Успяхме да се чуем по телефона с моя приятел преди минути. Освен различните неща, за които говорихме ми спомена, че отива да сменя свещите. И знаете ли защо? Сигурно не. Защото след месец изтичал срока на годност. Аз не мога да свикна с техния начин на живот. За каквото и да говорим все става въпрос гаранция. Парите не се споменават. Относно щаденето - разбирам. Толкова много багаж има, че се притеснява дали ще го пуснат с всички сакове в самолета. Остава да чакам да си дойде.
                          Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                          УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                          Времето е ценно, само ако не бързаш.
                          0889623098

                          Коментар


                          • #43
                            До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                            ЧЕСТИТ ДА Е ФОРДА И ОТ МЕН! Изглежда супер външно.
                            Чак сега се загледах по форд т.к. 1 приятел сега си купи такова нещо с 4л. двиг. и още го оглеждаме.
                            Ролбарите на твоя в www.etebg.com ли ги правиха?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                              Аз с ролбарите (всъщност с булбарите) го гупих, с тях го и продадох и сега Иво си го кара с тях. WAAG мисля че се казваше фирмата производител, х`американски са.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #45
                                До: И аз да се похваля (FORD EXPLORER)

                                Да добре му стоят, надявах са да са от БГ.
                                От турция внасят такива неща, но не знам що за стока са. Иначе изглеждат много "тънки", но не сам ги виждал /пипал/ на живо.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X