Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Календар за 2012 г.

    Хубаво е в календара да има снимки и с джипове и с ендуро и с АТВ.
    Обаче не знам как де се разпределят квотите, по кубатура или.......
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #17
      От: Календар за 2012 г.

      Малко мотори : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:76752_168645773163226_100000534138493_501049_5495321_n.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5318470 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:185806_197224630305340_100000534138493_719699_5338065_n.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5318472 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:XRRRR.jpg
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5318475 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:247183_226214274073042_100000534138493_940941_4376114_n.jpg
Прегледи:1
Размер:166.2 КБ
ID:5318473 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:249534_226214314073038_100000534138493_940945_304256_n.jpg
Прегледи:1
Размер:121.3 КБ
ID:5318474
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        От: Календар за 2012 г.

        Владо - предлагам ви да направите специален подфорум, в който ежемесечно да се прави точно такава класация "снимка на месец ...". В нея да се прави класация и гласуване, а в края на годината - календар с всички избрани снимки на съответните месеци.

        И естествено изискването (според мен) трябва да бъде "снимка да месеца" да е направена именно в този месец или поне предходния. Как ще се контролира... трудно, но може

        Коментар


        • #19
          От: Календар за 2012 г.

          Първоначално публикуван от blablabla Преглед на мнение
          Владо - предлагам ви да направите специален подфорум, в който ежемесечно да се прави точно такава класация "снимка на месец ...". В нея да се прави класация и гласуване, а в края на годината - календар с всички избрани снимки на съответните месеци.

          И естествено изискването (според мен) трябва да бъде "снимка да месеца" да е направена именно в този месец или поне предходния. Как ще се контролира... трудно, но може
          Според мен много добра идея за оттук насетне!
          Поздравления!

          Коментар


          • #20
            От: Календар за 2012 г.

            Идеята е много добра, Злой също ми предложи нещо подобно в ЛС. Но за тази година е късно, със сигурност ще го направим от януари. А вече изпускаме уречения срок и за избор на снимки за тази година. Да разбирам ли, че няма интерес, аз ли да търся снимки и да искам разрешението на автора за публикуване или да се надявам, че ще се съживи темата?
            www.offnews.bg

            Коментар


            • #21
              От: Календар за 2012 г.

              Владо,
              Възможно е и много потребители (автори) да не са видели все още темата. Аз попаднах на нея едва днес например (този подраздел го гледам рядко).

              Има страхотни попадения и кадри в разделите/темите за състезания от българския шампионат, както и от темите за самостоятелните състезания.

              Коментар


              • #22
                От: Календар за 2012 г.

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Владо,
                Възможно е и много потребители (автори) да не са видели все още темата. Аз попаднах на нея едва днес например (този подраздел го гледам рядко).

                Има страхотни попадения и кадри в разделите/темите за състезания от българския шампионат, както и от темите за самостоятелните състезания.
                Така е.Аз я видях, но реших, че е за спортните събития през годината и въобще не я отворих.
                Та и заглавието е добре да се попромени.

                Коментар


                • #23
                  От: Календар за 2012 г.

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Така е.Аз я видях, но реших, че е за спортните събития през годината...
                  Именно.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите





                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:52.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5322153

                      Коментар


                      • #26
                        От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                        Заглавието и сега не е много точно. При мен излиза само: ....... със снимки.
                        Аз бих предложил: Предложете снимки за......, пък може и в спама да е.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                          Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                          ......На 25 ноември ще изберем 24 снимки, които според нас са най-подходящи. Тогава ще отворим нова тема с гласуване, в която всички ще могат да дадат гласа си и 12-те, които наберат най-много гласове, ще бъдат отпечатани в календара.
                          Очакваме тук Вашите снимки или линк към тях, ако вече са качени във Форума.

                          Значи ли, че всичко вече е приключило???
                          И аз сега виждам темата за съжаление.

                          Ако не е късно тази, иначе имам над 2-3000.....авторски.
                          Последно редактирано от Chinela; 29-11-11, 17:54.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                            Според мен имаме достатъчно време да съберем снимки, да направим анкета и да отпечатаме календара. Да определим нов срок - до неделя (4 декември) за събиране на снимките, да си определим понеделника за сортиране на снимките и пускането на анкета и в следващия понеделник (11 декември) да обявим резултатите и да даваме календара за печат.
                            Не сме уточнили кой ще определя кои снимки да влязат в анкетата. Иска ми се аз да нямам участие в това. Целта е ясна - да стоят добре на съответния месец на стената.
                            www.offnews.bg

                            Коментар


                            • #29
                              От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                              И аз сега видях темата малко е "покрита"
                              Иначе идеята е много яка и утре ще пусна две три снимки.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите

                                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                                И аз сега видях темата малко е "покрита"
                                Иначе идеята е много яка и утре ще пусна две три снимки.
                                Пусни само оная. Знаеш коя. А третата на Димо ме накефи максимално.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X