Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с Балканстар Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимавайте с Балканстар Пловдив.

    Чудех се дали да споделя,но май е важно, минала седмица заради некъдърността на техен техник,щях да се притрепя.
    Та за какво става въпрос, сменяй си при тях ролки,обтегачи,ремък и масла преди 3-4 месеца.Като си вземах джипа,абе нещо ми се стори,че свири,като го вадех,казвам на приемчика,да го погледнат.Гледам и аз,едната ролка стои накриво и е изяла 1-2 мм от ремък за 200 лв,чисто нов.Викам кво е тва,те цъкат с език,имало удар по колата и вероятно планката била изкривена,за тва.Както и да е,неразбирам много,викам добре,кво правим,те ми ще му подложим гетенаксови шайби,иначе трябвало двигателя да се сваля,да се оправяло.Както и да е сложиха шайби,поне реъка не го ядеше вече,но си остана свистенето,особенно сутрин рано,все едно изстребител планира.Мина време викам неможе така,утивам пак там,било 8 пистова шайба н генератора,разбито и било лагерчето.Както и да е чаках я 2 месеца да ми я доставят,добре,че колежка от форума Надя,която работи в балканстар софия ми помогна,намерихме шайба,сменихме я.Пак свири.
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

  • #2
    До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

    Викам си егати колата,разпада се.И миналият петък както си карам,ми блокира волана,явно хидравликата отказа,добре,че беше на прав участък,тва в завой се убиваш като куче,с двете ръце,няма въртене братче.
    Закарах я бавно в друг сервиз в пловдив и какво се оказа.
    Тоз механик,в балканстар,като е бабивал едната от ролките,която се оказа,че лагерува на остта на помпата за хидравликата е почти извадил,лагера,на която лагерува и затова е застанала накриво и е взела да свири.С времето лагера се е строшил целия и е хлътнала цялата ост на вътре.Смениха ми хората остта с лагера 70 лева за два часа и всичко е на 6.Няма свирене,няма ядене на ремък.Всичко е съостно.
    Само да спомена че ролката на генератора,която уж свирела е 220 лева и са ме накарали да я сменя за тоя дето духа.
    За мен поне този механик е пълен некадърник,аз повече колата си в балканстар,няма да закарам.
    Внимавайте с тях колеги !!!
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

    Коментар


    • #3
      До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

      Е случват се и такива неща.
      Я полей една,че си ОК.

      Балкан - Стар демек звезда.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

        Аз съм доволен от софийския сервиз /отговарям за 40+ мерцедеса/, до пловдивския ше опирам другата седмица, та се надявам горното да е единичен случай

        Коментар


        • #5
          До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

          Честито, имаш си втора здрава ролка)))) Ако някой търси такава ролка знаем на къде да го насочим без да чака да се специфицира или достави за 2 месеца.Представи си, че ти бяха казали, че проблемът е от компресора на климатика?
          Майтапя се, проблемът наистина е сериозен.

          Коментар


          • #6
            До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

            И к'во като е компресор на климата??

            Сменя се лагерчето за има няма 3 часа ..... цена при мен .... лагер + труд от 60 - 80 лева (включва източване на фреона, смяна на лагера, пълнене ...)

            Та не го плаши колегата толкова !
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              И к'во като е компресор на климата??

              Сменя се лагерчето за има няма 3 часа ..... цена при мен .... лагер + труд от 60 - 80 лева (включва източване на фреона, смяна на лагера, пълнене ...)

              Та не го плаши колегата толкова !
              Много важно допълнение "цена при мен" Я колежката да каже за същото в Балкан Стар каква е цената
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                592.80 лв

                Коментар


                • #9
                  До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                  Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
                  592.80 лв
                  Именно, разликата е в дименсията
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                    А нашите пичове от Фулда Бургас как ми го навряха!
                    Ремонт козметика за 1000 лв и свири като пироговска линейка и тресе , не може6 я вкара в пътя над 100 км. НИКОГА не ходете там! Обмислям с адвоката ми някакви съответни действия, че вече се не трае! Аз ако им построя така къща.......

                    Коментар


                    • #11
                      До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                      БалканСтар - София, е същия хаос. Огромно текучество, 6 пъти съм ходил за една година 6 нови контрольор приемчика видях, защото стария е напуснал. Мисля четвъртия поред контрольор приемчик , го питах, - май нещо заплатите са малки а ?, а той каза че е пътник до няколко дни.
                      Гаранционното ми Митцубиши Паджеро, на 1 година, вдигна оборотите на празен ход от 800 на 1200. Вкарах го в сервиза гледаха го два часа, и ми го изкараха без промяна 1200 оборота на празен ход. Всички тестове излизали - платих 38 лева за услугата и ми казаха така да си го карам . Имам и фактура за който не вярва, мога да приложа фотокопие. Понеже се разбучах, ми предложиха да я оставя и да продължат да я разглобяват. Благодарение на поуста на колегата Стефан - Ера, съобразих и не се съгласих.
                      Там са най великите майстори! Само че, работят с лявата ръка. С дясната си крепят ореолите на ВЕЛИЧИЕ, ДА НЕ ИМ ПАДНАТ ОТ ГЛАВИТЕ. Затова и резултатите са смехотворни.
                      После ми се наложи да влезна за удар и леко подкривяване носача на резервната гума, върху задната врата.
                      Вратата е изправена с натискане от вътре с длан. Боядисана е тип шагрен, незнам с какъв уред може да се постигне този ефект на дребна шарка. Няма защо да ви казвам, че не са закопчани всички скоби на тапицерията, и най вероятно бояджията си е забравил стъкленото око вътре, защото при движение дрънка ужасно.
                      Върха на сладоледа е, че не изправиха носача на резервната гума а му подложиха щайби, около 20 тина на брой, и това след рекламация от моя страна и връщане за още 2 дена в бояджийното.
                      В противен случай ми обясниха, че ще трябва да поръчат носач от Япония с доставка 3-4 месеца и дотогава колата ще стои в сервиз.
                      Мога да приложа снимки и протоколи за доказателство. Доколкото знам са взели от застрахователите 3000 лева за последната услуга.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #12
                        До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                        Наистина ли нищо не може да се направи с тези престъпни сервизи? Нали има "Агенция за защита на потребителя"? Нали имаше някакви телефони, където да докладваш за некачествен ремонт? Кой отговаря за изпълнението на тези наредби ли, закони ли? Или пак стигаме до:
                        -Абе, само това да е...
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #13
                          До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                          Явно трябва да се отвори отделна тема, в случая става въпрос за Мицубиши. Но все пак ще се намеся.
                          Та защо не се оплака от некачествения ремонт? Има си ръководители, има и застрахователи и т.н. Само искам да направя едно утоянение - все още не е имало 6 приемчика в Мицубиши!!! Първият (Бисер Йорданов) напусна миналата година, сега е Иво Лаков. Не съм знаела, че ще напуска. Ако си ходил по време на отпуските може да си попаднал на Калин Табов, не знам. Но 6 приемчика, и то за една година..... малко много ми се струват....

                          Коментар


                          • #14
                            До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                            Имах предвид уточнение - сбъркала съм думата.
                            Последно редактирано от nadia; 30-09-07, 17:42.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                              Колежке, знаем че работиш там и се стремиш да си защитиш хората които ти дават парите, но аз такива скрупули нямам и да си кажем направо - по-големи нещастници и некадърници никъде не съм виждал накуп! Хората си купуват и поддържат колите ВЪПРЕКИ тях а не ЗАРАДИ тях. Положението е наистина отчайващо и съветвам всеки който може да избегне посещение при тях да не го прави.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X