Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с Балканстар Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Re: От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

    Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
    Няма какво да се учудвате - просто БС са монополисти и могат да правят каквото си искат.
    Абе фирмата, в която работя е също монополист, ама никой не се държи по този начин.
    БС просто имат по една кофа вместо по 2 ташака в гащите.
    Не знам само кога някой ще ги ритне по кофата. 2 ташака боли, ама кофа... направо не ми се мисли...
    Или както казва учителя Куай Гон Джин - Винаги има по-голяма риба
    Suzuki GSXR
    VW Touareg
    Mitsubishi Pajero II

    Коментар


    • #47
      От: До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

      Първоначално публикуван от Pliska1300 Преглед на мнение
      Балкан Стар

      Българския Мерцедес-Бенц дилър
      Повод за написването на тази статия .....


      Rest in Peace!
      Ако ти не я беше постнал тая история, щях дам линка към нея, дори без да те питам - по-фрапиращ пример трудно може да се намери, така добре описан.

      Приятно ми е, че се срещаме тук.

      Коментар


      • #48
        От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

        От 21 годишния ми опит с поне 15 сервизи на различни официални вносители, съм установил, че са един дол дренки. Мислят, че с тях почва и свършва света. При всяко изтичане на гаранция - бягам бърже. Те освен да сменят масла и филтри, друго почти не правят. Даже и ангренажен ремък им се опира. За клеясало лагерче от 3 лева са ми искали 850 за нов вентилатор, твърдейки, че не подлежи на смяна.
        Абе, роман мога да напиша, ама ме мързи.

        Коментар


        • #49
          От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          ... За клеясало лагерче от 3 лева са ми искали 850 за нов вентилатор, твърдейки, че не подлежи на смяна ...
          А на мен за изгоряла бобина за 30 лева ми искаха 1500 за нова печка
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...69#post1368769
          Suzuki GSXR
          VW Touareg
          Mitsubishi Pajero II

          Коментар


          • #50
            От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

            Еми и аз да се включа: за клапана за гасене на ГНП-то ми искаха 750 лева, аз си го взех за 50!
            R 727cc BB KIT
            ZJ V8
            WK2 V6

            Коментар


            • #51
              От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

              За съжаление тенденцията е еднозначна при всички производители - една държава = само един "изключителен" представител. Туй, естествено само за "негърските" държави важи. В родината на съответните производители нещата не стоят така, ама к`во да пра`им ние с гайдите...

              Интересно, колко време ще устискат БС представителството на Jeep, защото италианците едва ли ще им го оставят Да няма после "от трън, та на глог"
              Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 30-05-11, 21:19.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                За съжаление тенденцията е еднозначна при всички производители - една държава = само един "изключителен" представител. Туй, естествено само за "негърските" държави важи. В родината на съответните производители нещата не стоят така, ама к`во да пра`им ние с гайдите...

                Интересно, колко време ще устискат БС представителството на Jeep, защото италианците едва ли ще им го оставят Да няма после "от трън, та на глог"
                Сам правиш изводи,срещу,които се засягаш...но никой не търпи истината по тия ширини,
                Grand Cherokee 2.7crd Limited

                Коментар


                • #53
                  От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                  Да възкреся една тема от преди 7 години... Какво е положениетo с Балканстар (Силвърстар) Пловдив в момента? Постовете които чета са филми на ужаса, но са леко стари вече
                  Има ли (друго) читаво място в Пловдив където правят бензинови WJ-и?

                  Коментар


                  • #54
                    От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                    Балканстар Пловдив, сега Силвърстар, е най-квалифицирания сервиз за Jeep в БЪЛГАРИЯ !!!
                    Това се дължи на един младеж от този форум и от офроуда изобщо който се казва Крум Черпоков.
                    Преди беше приемчик и бялата му риза беше все в масло. Сега е механик.

                    Единствения проблем е че нямат масла на Мопар, освен ATF+4.
                    Друг недостатък е че не работят с части различни от Мопар. Ама това е според клиентите.
                    Цената им за труд е колкото на кварталния гараж.
                    Последно редактирано от kinex; 19-01-18, 19:17.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                      Дайте ми контакт и да видим какво ще предложат за моето KJ, което никой не се нае да погледне и оправи. Дано не е виц горното мнение...
                      JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                      Коментар


                      • #56
                        От: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Балканстар Пловдив, сега Силвърстар, е най-квалифицирания сервиз за Jeep в БЪЛГАРИЯ !!!
                        Това се дължи на един младеж от този форум и от офроуда изобщо който се казва Крум Черпоков.
                        Преди беше приемчик и бялата му риза беше все в масло. Сега е механик.

                        Единствения проблем е че нямат масла на Мопар, освен ATF+4.
                        Друг недостатък е че не работят с части различни от Мопар. Ама това е според клиентите.
                        Цената им за труд е колкото на кварталния гараж.
                        Да се чуди човек защо идват клиентите при тебе, а не отиват там??!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X