Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

    Колеги пишете много ще съм ви Благодарен!

  • #2
    От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

    Първоначално публикуван от Trooper3.0TDIDOCH Преглед на мнение
    Колеги пишете много ще съм ви Благодарен!
    Да, с 2.8тди
    +359 899985804

    Коментар


    • #3
      От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

      ''Да, с 2.8тди''



      А, със друг от друга марка ?



      - Или е задължително да е от Трупчо ?

      Коментар


      • #4
        От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

        Мисля че въпросът би трябвало да бъде Струва ли си да се заменя

        Коментар


        • #5
          От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

          ''Мисля че въпросът би трябвало да бъде Струва ли си да се заменя''



          Колега това е мнение на бащами , защото иска го кара дълги години,а не всекиден да е по сервизите.
          Досега джипът не е правил никакви проблеми имаме го от 2 години и е на 83000 км ,но тъй като всички познаваме несполочливия двигател , знаем че не е надежден и може да те остави на пътя!

          Коментар


          • #6
            От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

            Първоначално публикуван от Trooper3.0TDIDOCH Преглед на мнение
            Досега джипът не е правил никакви проблеми имаме го от 2 години и е на 83000 км ,но тъй като всички познаваме несполочливия двигател , знаем че не е надежден и може да те остави на пътя!
            Аз виждам двама, които не познават двигателя - ти и баща ти!

            Иначе може да се смени със всеки двигател, който се събере на мястото. Въпроса, е че в повечето случаи ще струва повече от друг джип.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

              На колко години е този автомобил?
              аз съм с Исузу 2007 и съм на 87000
              И не мисля да си сменям двигателя а дори да го чипосам!
              Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
              :D

              Коментар


              • #8
                От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                Може но само с едно - Исузу 2.8 тди може и от Фронтера да го вземеш помплект обаче със скоросна кутия карданите и задния се преправя.
                Доста главоболия ще имаш трябва и добър елтехник. за други двигатели предния мост пречи и мястото е тясно.

                Коментар


                • #9
                  От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                  Според мен може да се подмени ДВГ-то с всякакво, което може да се побере на това място. Бих ти препоръчал 1-во исузуво ДВГ и след това такова от Тойота. При правилна експлоатация на твоето ДВГ, което ще рече - познаването му, своевременното му обслужване с подходящите консумативи, не мисля, че ще има проблем.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                    ...
                    Последно редактирано от Аndro 160; 07-02-15, 12:31.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                      Добре се е насочил колегата,няма по здрав джип от механичния,без куци датчици,без светещи чекове,без дюзи по 1000лв.бройката и т.н.Падне ли ти здрав двигател и скорости от 2.8тд.купувай и сменяй.Ресурса на тоя мотор е някакви си 1 000 000км.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                        Първоначално публикуван от titko Преглед на мнение
                        Добре се е насочил колегата,няма по здрав джип от механичния,без куци датчици,без светещи чекове,без дюзи по 1000лв.бройката и т.н.Падне ли ти здрав двигател и скорости от 2.8тд.купувай и сменяй.Ресурса на тоя мотор е някакви си 1 000 000км.
                        Принципно си прав , но понеже питането е отпреди 4 години , не се знае дали колегата вече не се насочил кардинално не само към друг двигател , ами и към друг джип
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Принципно си прав , но понеже питането е отпреди 4 години , не се знае дали колегата вече не се насочил кардинално не само към друг двигател , ами и към друг джип
                          Извинете невежеството ми, но на кой автомобил от марката дюзите са по 1000лв бройката? Ако визираме 3тди, 1300$ е комплектът.
                          +359 899985804

                          Коментар


                          • #14
                            От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                            Колеги да попитам и аз,а с мотор 3.0 дизел от D-Max ще стане ли.
                            И с 2.8 от изузу трупер ако го заменя ще има ли проблем с включването на преден мос.
                            Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                            0885/511287 ; +393200282393

                            Коментар


                            • #15
                              От: Може ли да се замени двигател на Исузу Трупер 3.0 тди коман рейл с по малък?

                              Понеже съм тръгнал по този път, да ви предупредя да внимавате, ако скоростната ви кутия е автомат. В случая е Aisin 30-40-LE и се управлява от 3 места и е малко вероятно да успеете да я подкарате нормално с друг двигател. Аз по съвет на майстора ще сменям двигател и скоростна кутия. Двигателят ще е 2.9 от Спринтер.
                              Сега малко да си защитя горното мнение от преди 4 години. Много внимавайте на какъв майстор го давате този джип. Последният при който беше селски майстор, се оказа, че така си е оставил ръцете, че просто нямам нерви да му оправя всички глупости, а принципно е много добър и търсен майстор на дизели. Задължително е, който го прави, поне малко да знае за какво иде реч при този двигател.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X