Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Скрап" от Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Скрап" от Гърция

    В петък бях по работа в Гърция и минах да видя приятел на бащата бивш полковник от гръцката армия.Тоя същия отдавна ме дразне с некакви локуми за военни джипки та реших да го почна аз и му викам дай да ги видим тия джипове.Обади се на някакъв и вика скачай в колата.Влизаме в един огромен двор и щях да припадна,десетки джипове,камиони,булдозери,цистерни,танкове,абе каквото се сетиш от армията.И това всичкото се разглобва,здравите части настрана другото за скрап.

    Това трябва да е М48 Патън

    По здравата техника и с документи ги стегат и на пазара.

    Тук вече почнаха голямите пазарлъци,цигании от византийска страна и още по големи от мени с не малката помощ на полковника стигнахме до стискане на ръце.Идващата седмица съм долу с платформата да го прибирам и разбира се да го плащам.

    Този го бяха почнали да го разглобяват,завъртане на ключа и започна да мърка нафтовата печка.Между другото там видях десетки двигатели и някои от тях чисто нови,в сандъци

    Тва византийците са долно племе,джипа го прави за скрап но ако искаш да го купиш целия обявява некакви бесни суми,а ако го хванеш на тясно вика,че немал документи точно тоя.Както и да е.
    Тези двата скрапа са били на техните "барети"ама май вътре са гледали и мечки стръвници.

    Влизаме в едно от халетата и получавам някакви страшни сърбежи

    Тоя осети,че съм като малко дете в детски магазин и вика ела да видиш нещо.Отваря една врата и ...
    За последния промърмори,че на тая криза е готов да се раздели с него за 25 к европейски бележки Та така се здобих с немска нафтова печка без да искам

  • #2
    От: "Скрап" от Гърция

    Ти си....ти си...бе ти си без сърце бе! Как можа да споделиш за тази съкровищница!

    А мислех да си легна спокоен! Баси....!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: "Скрап" от Гърция

      Абе, леле бе!!! Ужас!
      С удоволствие ги бих отървал от поне половината скрап, в това число и хвърчащия
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: "Скрап" от Гърция

        Имам въпрос , тези джипове могат ли да се купят от всеки и на каква цена.
        примерно някое G и как стои въпроса с документите.
        Блгодаря предварително за отговора.

        Коментар


        • #5
          От: "Скрап" от Гърция

          Направо е като в пещерата на Али Баба.....внимавай с разбойниците......гърците де маторите как ги дават?
          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

          Коментар


          • #6
            От: "Скрап" от Гърция

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Ти си....ти си...бе ти си без сърце бе! Как можа да споделиш за тази съкровищница!

            А мислех да си легна спокоен! Баси....!
            Само да не беше тази забележка:

            "джипа го прави за скрап но ако искаш да го купиш целия обявява некакви бесни суми"

            Коментар


            • #7
              От: "Скрап" от Гърция

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Само да не беше тази забележка:

              "джипа го прави за скрап но ако искаш да го купиш целия обявява некакви бесни суми"
              Аз я прочетох тази забележка,ама ти пък да ме подсетиш,нали!?
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #8
                От: "Скрап" от Гърция

                Много станахме тези дето няма да спят тази вечер.

                Коментар


                • #9
                  От: "Скрап" от Гърция

                  Какъв сън, бре хора, мен направо ме блъсна в главата!

                  Колко ли ще иска за Уилисите?!
                  Последно редактирано от Александър Белов; 13-11-11, 18:57.
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Скрап" от Гърция

                    Уеуеее,таз картинка,наистина не може да се опише,трябва да се види!От малък си мечтая за Уилис....

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Скрап" от Гърция

                      щом можете купувайте, успех в пазарлъците

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Скрап" от Гърция

                        Абе то и аз не мога да спяСамо като си помисля колко техника е отишла на вятъра.Моя човек ми сподели,че навремето 6-ти американски флот им оставил цялата си техника.Имало е военни полигони където тази техника е гнила много години и чак последните 2-3 години са решили да я продават.Снимал съм по интересните неща,от едната страна имаше около 30-40 шевролета,такива като линейката,не знам що за марка е,са 50-60 Г-то бяха десетина,но по думите на собственика през него са минали около 150бр.и може да му се вярва като видях колко части има.Нямам представа дали всеки може да си купи,но щом играе парата не виждам проблем.Проблема е ,че византийците ни мразят,и е по съгласен да го сцепи за скрап отколкото да ни продаде.С документите не знам как ще стане,имам ксерокс копия и в понеделник ще проверя в КАТ как стоят нещата.А за Уилисите нямам представа,но ще обяват някоя сериозна сума нищо ,че гният така.Като слеза другата седмица ще ви информирам за цени.Но съм сигурен ,че мазния циганин има още тайни,защото в другите три хангара не влизах.Едно пиленце ми каза ,че в единия от тях имало чудесно запазени един американски М4 Шърман и една немска Пантера.

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Скрап" от Гърция

                          Тази вечер не знам какво ще правим всички,които не можем да заспим след тази гледка.Това там си е цял военен музей,тук половината от сайта ще ви завиждат благородно за това местенце на което сте ходили.
                          0885719173-Красимир

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Скрап" от Гърция

                            +1 !

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Скрап" от Гърция

                              Много плячка!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X