Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети при покупка на CR-V .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвети при покупка на CR-V .....

    Първоначално публикуван от пандо Преглед на мнение
    Извинявайте колеги,че се включвам в дискусията ви,бихте ли ми казали на 2генерация Хонда става ли ГИ,че отскоро сьм хвьрлил око на една такава.Предварително благодаря на всички отзовали се!
    Трябва да се избере по размер да се събира в колата и става.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #32
      От: Съвети при покупка на CR-V .....

      Много ви благодаря,започвам да се оглеждам за автомобил и напролет да се накича и аз с една хондичка.Направо съм пощурял.

      Коментар


      • #33
        От: Съвети при покупка на CR-V .....

        Един съвет от мен тъй като и аз си търся Honda C-RV 2.0 2004-2005г. Гледайте седалките тъй като много станаха тарикатите! Ако дясната седалка е по изтъркана от шофьорската бъдете сигурни че Хондичката е "мома англичанка" и просто са и обърнали дирекцията с цел бърза печалба на едни 2-3000лв. А ако "търгашът" е бил достатъчно съобразителен да смени салона,просто искайте сервизна книжка! От опит го казвам! Може би много се вглеждам

        Коментар


        • #34
          От: Съвети при покупка на CR-V .....

          Първоначално публикуван от the.bear Преглед на мнение
          Един съвет от мен...... Хондичката е "мома англичанка"
          Какво им е на момите от Англия, аз не виждам нищо лошо в това, че някой им е обърнал волана, особено ако за това се разбира само от захабената дясна седалка?
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар


          • #35
            От: Съвети при покупка на CR-V .....

            Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
            Какво им е на момите от Англия, аз не виждам нищо лошо в това, че някой им е обърнал волана, особено ако за това се разбира само от захабената дясна седалка?
            Най-интересното е, че никога не знаеш колко добре са направили обръщането, докато не ти дойде до главата. При всички положения, ако обръщането е правено от/по поръчка на автоджамбазин, вероятността да е направено като хората е много малка ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              От: Съвети при покупка на CR-V .....

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              При всички положения, ако обръщането е правено от/по поръчка на автоджамбазин, вероятността...
              ....да ти падне арматурното табло най много, другото ако не е направено както трябва, при тест, дори и първичен, едва ли няма да се забележи.
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар


              • #37
                От: Съвети при покупка на CR-V .....

                Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                ....да ти падне арматурното табло най много, другото ако не е направено както трябва, при тест, дори и първичен, едва ли няма да се забележи.
                Да де! Точно това имам предвид ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  От: Съвети при покупка на CR-V .....

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Да де! Точно това имам предвид ...
                  Ако е само това, ще е по добре от австрийка или сицилианка.
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X