Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ-те се увеличават

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: УАЗ-те се увеличават

    Никога не съм имал УаЗ, и не съм наясно с процедурата по регистриране. Какво точно представлява? Какви са тези специални регистрации и защо са необходими след като автомобила е каран вече в България? Защо се намират трудно? И защо регистрацията струва колкото половината УаЗ-ка?!
    Май много въпроси станаха!

    Коментар


    • #17
      От: УАЗ-те се увеличават

      Първоначално публикуван от jack52 Преглед на мнение
      Никога не съм имал УаЗ, и не съм наясно с процедурата по регистриране. Какво точно представлява? Какви са тези специални регистрации и защо са необходими след като автомобила е каран вече в България? Защо се намират трудно? И защо регистрацията струва колкото половината УаЗ-ка?!
      Май много въпроси станаха!
      Не може да се регистрират само новите УАЗки защото нямат ЕВРО 4. Всички други стари УАЗки ако имат необходимите документи за регистрация нямат проблеми с регистрирането в КАТ. Всички УАЗки закупени на търговете от военните имат необходимата фактура за регистрация.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #18
        От: УАЗ-те се увеличават

        Днес попаднах на един Уаз469 в доста прилично състояние! Едва ли се продава. На резервната гума пише КГБ! При първа възможност ще го снимам и ще постна снимки.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X