Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нива, та на тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От нива, та на тойота

    Колеги какво ще кажете за тази тойота.И има ли някой от форума да е от София да разбира от тези коли да ми съдейства когато дойда да я огледам.Благодаря предварително.
    Toyota Land Cruiser 2.4i -22R
    джип, употребяван автомобил
    5,390 ЛЕВА
    Февруари 1996
    195,000 км
    Бензин
    Ръчни
    125 к.с.
    2400 см3
    2/3 врати
    Тъмно син металик
    Особености и Екстри
    Комфорт: Ел.стъкла, Стерео уредба, Алуминиеви джанти
    Сигурност: 4x4, Аларма, Центр. заключване, Застраховка
    Друго: Серво управление
    Допълнителна информация
    Спешно! Реална година. Усилено окачване. Лифт около 14см. 5бр. лети джанти. . разход на газ около 14л.100км. Цената е такава , защото има лош външен вид. Технически е напълно изправна. Имам лебедка, климатик и гуми за кал+джанти
    За контакт с продавача



    Автокъща










    Реклама
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-11-11, 09:59.

  • #2
    От: От нива та на тойота

    Или за тази малко мнения.Коя е за предпочитане според вас.
    Toyota Land Cruiser bj 73
    джип, употребяван автомобил
    4,500 ЛЕВА
    Септември 1990
    230,000 км
    Дизел
    Ръчни
    90 к.с.
    2400 см3
    2/3 врати
    Светло син металик
    Особености и Екстри
    Комфорт: Ел.стъкла, Стерео уредба
    Сигурност: 4x4, Застраховка
    Друго: Серво управление
    Допълнителна информация
    модел хеви дути подсилено окачване купето окачжането скорости диференцили са от 3. 4 само мотора е 2. 4 уригинален тойотадобро състояние има леки забележки по окачването нов съединител комплект нова генерациа , усилена броня с место за лебедка халогени хела, хард топ за лятото е уникално всички прозорзи се свалят перфектен за лов, гуми с перфектен граифер. цената е промо заштото спешно ми триабват пари
    Страница на офертата:




    Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-11-11, 10:00.

    Коментар


    • #3
      От: От нива та на тойота

      Само по снимките:
      Първата е бензинова, със силно износени отвътре гуми за мъгла. Заслужава си да се види и ако има някакво читаво окачване а не ТНТМ и механиката е читава, цената е разумна въпреки лошият вид. Това обаче си е light duty, слаба като цяло версия, става за леки разходки и гуми до 31инча. Струва се да се види.
      Втората вероятно е италианска сглобка с умрял вече ВМ заради което е с тоя мотор от първата морга, който е слаб за това желязо. Рифела вероятно покрива гнилочите и дори и да не е така, скоро с него ще изгние. Тази версия понася гуми до 35, ама няма как да ги върти с тоя мотор. Отделно японската версия е с практически неубиваемите 3.4 или 4.2, това е последното което умира там при правилна подръжка. Не си струва да се гледа.
      Последно редактирано от Джамбазов; 11-11-11, 18:14.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: От нива та на тойота

        Някой обърна ли внимание на климатика в първата 70-тка?

        А описание на втората е култуво....

        Коментар


        • #5
          От: От нива та на тойота

          модел хеви дути подсилено окачване купето (окачжането) скорости (диференцили) са от 3. 4 само мотора е 2. 4 (уригинален) (тойотадобро) състояние има леки забележки по окачването нов съединител комплект нова(генерациа) , усилена броня с место за лебедка халогени хела, хард топ за лятото е уникално всички (прозорзи) се свалят перфектен за лов, гуми с перфектен (граифер). цената е (промо заштото) спешно ми (триабват) пари
          Нямам думи
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • #6
            От: От нива та на тойота

            Втората (синята) я видях на живо и е зле, според мен. Зле боядисани ламарини, рифел, който крие кой знае какво (както казва Митко). Не на последно място - модела принципно е heavy duty и наистина носи 35" гуми, но тези модификации (с VM мотор) са сглобявани в Европа (Португалия мисля) и нямат общо с японските 3.4 и 4.2 за този мотор.

            Първата кола не я знам.
            Колегата zodiak от форума има 3.4 хеви дюти (като втората по-горе, но истинска японка) и една 2.4 бензин (като първата). И двете са внос от Швейцария и са добри. Съветвам те да погледнеш неговите.

            Коментар


            • #7
              От: От нива та на тойота

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Втората (синята) я видях на живо и е зле, според мен. Зле боядисани ламарини, рифел, който крие кой знае какво (както казва Митко). Не на последно място - модела принципно е heavy duty и наистина носи 35" гуми, но тези модификации (с VM мотор) са сглобявани в Европа (Португалия мисля) и нямат общо с японските 3.4 и 4.2 за този мотор.

              Първата кола не я знам.
              Колегата zodiak от форума има 3.4 хеви дюти (като втората по-горе, но истинска японка) и една 2.4 бензин (като първата). И двете са внос от Швейцария и са добри. Съветвам те да погледнеш неговите.
              А къде мога да ги погледна и каква е горе долу цената.И точно ти какво би ми препоръчал.
              Последно редактирано от menajer1980; 11-11-11, 18:52.

              Коментар


              • #8
                От: От нива та на тойота

                Интересува ме мога ли да си намеря нещо сравнително читаво за около 6000лв максимум и това ми е нистина максимума.Примерно леко изгнила ламарина не ме притеснява тя ще се кара основно в гората.Не става въпрос за много леки разходки малко сме по грубички нашата група демек джанлати сме.

                Коментар


                • #9
                  От: От нива та на тойота

                  Ако имаш 6к си вземаш патрул за 3 к и другите за да стане за каране по вашия начин. След месец ще трябват още. Тойота няма за такива пари. За вашето каране само heavy duty, а там читава е доста над бюджета ви. а и тя ще иска инвестиция. Следя пазара постоянно.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: От нива та на тойота

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Ако имаш 6к си вземаш патрул за 3 к и другите за да стане за каране по вашия начин. След месец ще трябват още. Тойота няма за такива пари. За вашето каране само heavy duty, а там читава е доста над бюджета ви. а и тя ще иска инвестиция. Следя пазара постоянно.
                    х1!
                    По принцип, каквото каже Джамбазов-тВа е!Само мое мнение,де!
                    Последно редактирано от mbenz; 11-11-11, 18:59. Причина: допълнение
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • #11
                      От: От нива та на тойота

                      Какво значат тези heavy duty light duty нищо не разбирам от тези тойоти а искам да си взема.За това моля за помощ.Само разбрах от форума че бензиновия мотор е по добре от дизела но не разбрах има ли голяма разлика между 22R и 22RE.

                      Коментар


                      • #12
                        От: От нива та на тойота

                        Първата и аз я обмислях!Беше много хубава и накичена,но момчето продава всичко от нея отделно,за да си избие парите!Имаше лебедка,окачване,гуми и всичко нужно!
                        Климатика,доколкото си спомням ми каза,че трябва да го платя допълнително и можел да ми го монтира(поне тогава ми каза,че е свален)....Момчето не крие,че колата не е жалена и карана сериозно по хард премеждия!...Гумите не са износени от нея,а ги сложил,за да свали цената(по негови думи)!

                        Втората не я препоръчвам!Сега видях,че не е ясно с кой двигател е!Би трябвало да е ВМ(който аз не ти препоръчвам) ,но по написаното от човека излиза,че е 2L-T ,който е много здрав,но и много слаб(като мощност) двигател! ....да не забравяме и цената на нафтата!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • #13
                          От: От нива та на тойота

                          LJ = Light duty = слаби мостове, пружинно окачване, слаби и икономични двигатели. Слаби в сравнение с heavy dyty, иначе доста по здрави от повечето марки и модели. Принципно на 12 волта инсталации.

                          BJ, HZJ = heavy dyty = Яки мостове, повечето са с разтоварени полуоски, ресорно окачване, 3 пъти по здраво и два пъти по скъпо от пружинното. Здрави двигатели милионници, с голяма кубатура и голям момент в ниските обороти. Кутии и раздатки с корпуси и колела много по осигурени от Light duty. По яки съединители. Обикновено на 24 волта инсталации.

                          На двете само производителя и името са еднакви, иначе става въпрос за два различни като концепция автомобили.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: От нива та на тойота

                            Гледах в един от сайтовете че едната беше на ресорно окачване поне отпред това се виждаше и май беше на разумна цена сега ще я потърся и ще я постна тук за коментари.

                            Коментар


                            • #15
                              От: От нива та на тойота



                              Toyota Land cruiser 2.5td 100kс

                              Цена 6 300 лв.
                              Дата на производство октомври 1989 г.
                              Тип двигател Дизелов
                              Мощност 100 к.с.
                              Скоростна кутия Ръчна
                              Категория Къса база
                              Пробег 240000 км
                              Цвят Бял
                              Гражданска отговорност – Виж цената!
                              Печат на обявата Добави в Бележника
                              Изпрати на познат
                              Съобщи за Нередност с обявата
                              Публикувана в 16:00 часа на 5 ноември, 2011 год.
                              Обявата е посетена XXXXX пъти.

                              Страница на обявата:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X