Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нива, та на тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: От нива та на тойота

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Аз ги продавам, редовно. Омръзват ми, а и как ще разбереш какво е ако никога не го подкараш. Винаги изкача читава, иска търпение и чакане. Преди зима всичко е обрано. Напролет ще има много, а и идва нова криза, така, че търпение му е майката. Цените на обявените са много различни от пазарните. В момента също търся нещо, но няма. Ще има.
    Ако купиш и подкараш с минимални вложения и след това да продадеш и смениш да. Но едва ли ще си в тая схема ако си налял едни пари в автомобила. Аз също бих ги сменял през месец, ако ги купувам за 5-10 и наливам до 2К лв. в тях.

    Коментар


    • #62
      От: От нива, та на тойота

      Е не през два месеца. Поне година, две ги карам. А наливането е в графа удоволствия.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #63
        От: От нива, та на тойота

        Добре бе хора ако излезе нещо читаво,а пък било то и нисан пишете тука аз съм отворен за предложения.

        Коментар


        • #64
          От: От нива, та на тойота

          Машината е в бюджета ти
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=131004

          Коментар


          • #65
            От: От нива, та на тойота

            Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
            Машината е в бюджета ти
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=131004
            Да, това си струва парите, които му искат в момента че и повече.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #66
              От: От нива, та на тойота

              Намират ли се лесно части за тези машини?Скъпи ли са частите не знам сякаш малко ме притеснява?Мисля че доста е скъпо да имаш такъв автомобил,но може и да не съм прав.

              Коментар


              • #67
                От: От нива, та на тойота

                Частите не са проблем , а и машината е направена и подготвена и обслужена и не мисля че толкова бързо ще я счупиш , че да мислиш за части от сега . Доколкото съм запознат всички тампони и гумени неща Бени ги смени наскоро .

                Коментар


                • #68
                  От: От нива, та на тойота

                  Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                  Намират ли се лесно части за тези машини?Скъпи ли са частите не знам сякаш малко ме притеснява?Мисля че доста е скъпо да имаш такъв автомобил,но може и да не съм прав.
                  По-скъпо е от подръжка на Нива,но е колкото Тойота +/-

                  Коментар


                  • #69
                    От: От нива, та на тойота

                    Америнаска Ужаска. Слабо и много по ефтино за подръжка от HD Тойота. Съизмеримо е с LD Тойота.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #70
                      От: От нива та на тойота

                      Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                      Но си мисля че няма да ги давам на всяко излизане поне така си мисля.Надявам се,че тойотата не чупи дифовете като халва.Аз съм фен на нива колега но не издържа на моето каране колкото и да я пазя а вярвай ми след като смених 8предни диференциали и 3 задни писна ми.
                      8 предни и 3 задни диференциала???
                      Ми да,хубаво е че си решил да преминеш на нещо по-сериозно и да се отървеш от Нивата,но съвсем не се заблуждавай,че на такова каране няма да имаш и с него ядове.Че ще е по-здраво от Нивата в това спор няма,но всичко ще е до време.
                      Ще държи година,ще държи две и пак ще изтропа нещо сериозно.
                      Иначе добре си се насочил към Тойота или Нисан,но нещо бюджета май е малък,особено пък за читава Тойота.

                      Коментар


                      • #71
                        От: От нива, та на тойота

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        По-скъпо е от подръжка на Нива,но е колкото Тойота +/-
                        По мой наблюдения е обратното... Предно вътрешно каре за Нива 145лв... същото каре за 90-ка 105лв... извода си го правете сами
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • #72
                          От: От нива та на тойота

                          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                          8 предни и 3 задни диференциала???
                          Ми да,хубаво е че си решил да преминеш на нещо по-сериозно и да се отървеш от Нивата,но съвсем не се заблуждавай,че на такова каране няма да имаш и с него ядове.Че ще е по-здраво от Нивата в това спор няма,но всичко ще е до време.
                          Ще държи година,ще държи две и пак ще изтропа нещо сериозно.
                          Иначе добре си се насочил към Тойота или Нисан,но нещо бюджета май е малък,особено пък за читава Тойота.
                          Приятелю ако ме издържи поне една година без да правя нищо аз ще се родя бе брат.Нивата днес я изкарах от сервиза.Последната разходка не издържаха и двата дифа.Аз всяка седмица когато изляза да карам след това ремонта ми е не по малко 300 400лв.Повече какво да ти обяснявам.

                          Коментар


                          • #73
                            От: От нива, та на тойота

                            http://www.cars.bg/u395031
                            http://www.cars.bg/u466301
                            Някой от тези двата става ли за нещо.

                            Коментар


                            • #74
                              От: От нива, та на тойота

                              Аз ти предложих моя.......но явно не търсиш подготвен и изпитан джип!А за тези 60ки.....вързан чувал най често проблеми с алуминиевата глава и турбината!Е не се знае трябва да се огледат внимателно....да не те оставят из горите!
                              Късмет!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • #75
                                От: От нива, та на тойота

                                Виж тази колега .http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...696&f1=details
                                Парите си заслужават !!За този модел

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X