Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нива, та на тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: От нива та на тойота

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    В сравнение с Нивата и най-скапаната и трошлива Тойота ще ти се види като Унимог. Никак не се обиждам, мен ме оперираха от срам, свян и съвест още в първи клас, всичките ги изрязаха. Ти задаваш въпроси, аз бях на кеф да отговарям. Каквото човек сам си направи никой не може да му го направи. Успех с намирането на това което ще те радва.
    Не брат аз за това публикувах тази тема за да избера най-доброто за тази цена защото доста патих и ми писна.Кажи ми като цяло за тази първата която публикувах какво ти е мнението.Толкова ли са слаби тези,чупят ли лесно дифове и кое им е слабото място.

    Коментар


    • #32
      От: От нива та на тойота

      Сивата и бялата Тойоти гледах и карах(пробно).УЖАС!Сивата няма едно читаво нещо по ходовата част~!Да не влизам в повече подробности,но списъка е дълъг.Бялата е с видими външни заварки по мотора и трака лошо!Синята се отказах да гледам само от описанието.Успех в търсенето!
      П.П.Има една 3.5(червена)хеви дюти в Кюстендил-ГРОБНИЦА!
      Жокер: За читава Тойота не си губи времето ако бюджета е под 8-10К
      Последно редактирано от goshko-loshko; 12-11-11, 09:10.

      Коментар


      • #33
        От: От нива та на тойота

        За да е в този вид умножавайте цената по 2

        Послушай Митака, за тези пари се ориентирай към Патрул.

        Toyota Land Cruiser HZJ 70 4.2TD
        Препоръчай Отпечатай Нередност с обявата
        Toyota Land Cruiser HZJ 70 4.2TD
        пикап, употребяван автомобил
        25,000 ЛЕВА
        (възможност за бартер)
        Май 2008
        111,111 км
        Дизел
        Ръчни
        190 к.с.
        4200 см3
        2/3 врати
        Черен
        Особености и Екстри
        Комфорт: Климатик, Ел.стъкла, Стерео уредба, Алуминиеви джанти
        Сигурност: 4x4, Ксенонови фарове, Халогенни фарове, Парктроник, Аларма, Центр. заключване, Застраховка
        Друго: Серво управление, Тунинг
        Допълнителна информация
        2008г. изцяло е ремонтирана, всички възли и детаили са сменени с нови, а където е възможно са монтирани усилени части. Окачването е DOBINSONS, в предния и задния мост има ARB блокажи управлявани от компресор с бутилка, ръчни хъбове, Предна лебедка T-max 12 000Lb. задана лебедка 9 500Lb. Усилени предна и задна брони. Усилени мостове, Чисто нови гуми BFG AT 33" на джанти с - ЕТ, експедиционен багажник с ксенонови фарове, суха печка в купето с термостат, климатик, ел. стъкла. Двигателя е 6 цилиндров редови с турбо, работи брилянтно. Средния разход е 14л/100км. Има още много дребни екстри и оборудване за оффроуд. Договаряне и бартер.
        За контакт с продавача
        Частно лице
        Явор Атанасов
        Бургас
        0899852338
        Javor-BS
        Страница на офертата:


        Коментар


        • #34
          От: От нива та на тойота

          Купи си Патрол както ти казаха по горе......3300 дизел или 4200!Ако намериш читав!Прави се лесно и си е фабрично "heavy duty" търкаляш си каквито си искаш гуми и си правиш извращения с него!


          п.п....Продавам си моя може и да се пробва ако не е ясно от темата за него.....http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=120298

          а за сравнение от това и нива
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #35
            От: От нива та на тойота

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            Купи си Патрол както ти казаха по горе......3300 дизел или 4200!Ако намериш читав!Прави се лесно и си е фабрично "heavy duty" търкаляш си каквито си искаш гуми и си правиш извращения с него!


            п.п....Продавам си моя може и да се пробва ако не е ясно от темата за него.....http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=120298

            а за сравнение от това и нива
            Говорим си просто така или си рекламираме продажбата?
            Къде го видя този патрул 4.2 за до 6.000лв., какъвто бюджет е споменал човека???
            А като вземе 3.3 патрул та чудно. Всички сме гледали старт от скрапа.

            Коментар


            • #36
              От: От нива та на тойота

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Говорим си просто така или си рекламираме продажбата?
              Къде го видя този патрул 4.2 за до 6.000лв., какъвто бюджет е споменал човека???
              А като вземе 3.3 патрул та чудно. Всички сме гледали старт от скрапа.

              може и да ми тръкнеш мнението.....няма проблем!Аз съм си доволен от машината!
              Ако е спам ....се извинявам
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #37
                От: От нива та на тойота

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                може и да ми тръкнеш мнението.....няма проблем!Аз съм си доволен от машината!
                Ако е спам ....се извинявам
                Мнението ми по-горе не е мнение на модератор, а на потребител.
                Ако намериш 4.2 патрул за тези пари, около мен има мераклии за 4-5 машини...
                Ресьорния 3.3 е много корава машина, но тези за малко пари са в трагично състояние откъм ламарини.

                Коментар


                • #38
                  От: От нива та на тойота

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Мнението ми по-горе не е мнение на модератор, а на потребител.
                  Ако намериш 4.2 патрул за тези пари, около мен има мераклии за 4-5 машини...
                  Ресьорния 3.3 е много корава машина, но тези за малко пари са в трагично състояние откъм ламарини.
                  На "острова"има ....проучвал съм!но са с дясна дирекция и искат доста доработки докато стигнат до екстремално каране!Не съм си и помислял да звучи като реклама на моя"скрап"но да не се получава кое е по добро Нисан или Тойота!Всеки си има достойнства!Най евтиното е да си купиш машината....а доработките по нея са друга работа/собствен опит/

                  А иначе на място където Тойота мина на лебедка/без да обиждам водача или с цел реклама/и Паджеро и GRY60 с включени блокажи......моя "скраб"без блокаж......Таргата е свидетел
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #39
                    От: От нива та на тойота

                    Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                    Колеги какво ще кажете за тази тойота.И има ли някой от форума да е от София да разбира от тези коли да ми съдейства когато дойда да я огледам.Благодаря предварително.
                    Toyota Land Cruiser 2.4i -22R
                    джип, употребяван автомобил
                    5,390 ЛЕВА
                    Февруари 1996
                    195,000 км
                    Бензин
                    Ръчни
                    125 к.с.
                    2400 см3
                    2/3 врати
                    Тъмно син металик
                    Особености и Екстри
                    Комфорт: Ел.стъкла, Стерео уредба, Алуминиеви джанти
                    Сигурност: 4x4, Аларма, Центр. заключване, Застраховка
                    Друго: Серво управление
                    Допълнителна информация
                    Спешно! Реална година. Усилено окачване. Лифт около 14см. 5бр. лети джанти. . разход на газ около 14л.100км. Цената е такава , защото има лош външен вид. Технически е напълно изправна. Имам лебедка, климатик и гуми за кал+джанти
                    За контакт с продавача




                    Автокъща













                    Реклама
                    Здравейте колеги, тази 1-вата тойота ходих преди 2 месеца да я гледам с един приятел .... Вдигнахме се от Велико Търново до София ... и като я видях ... просто собственика има голям късмет, че изпрати жена си да ми я покаже !!! Пода го няма от ръжда, в двигателя нямаше масло, цялата е намачкана без нито един здрав детайл, дори и някой от задните прозорци са плексигласови! И мноого много други забележки ... дори се замислих да му предложа 3000 и да си бия главата после с нея ... но се отказах защото ми се струва, че и за тези пари пак няма да ми се върже Поздрави и успех с избора !
                    Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

                    Коментар


                    • #40
                      От: От нива та на тойота

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      А иначе на място където Тойота мина на лебедка/без да обиждам водача или с цел реклама/и Паджеро и GRY60 с включени блокажи......моя "скраб"без блокаж......Таргата е свидетел
                      Колега не си честен, в нета има качени клипчета и на другите коли от същото място.
                      За да правиш подобно сравнение всички коли трябва да са със сходни гуми, в случая ти си с най агерсивните .

                      Ама стига сме спамили темата на човека.
                      Реалността е че за тези пари е невъзможно да се сдобие с читава TOYOTA, затова правилното решение е PARTOL GR Y60 с всичките му плюсове и минуси

                      Коментар


                      • #41
                        От: От нива та на тойота

                        Като си свикнал на руска техника, я погледни това http://www.cars.bg/u416330
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #42
                          От: От нива та на тойота

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Колега не си честен, в нета има качени клипчета и на другите коли от същото място.
                          За да правиш подобно сравнение всички коли трябва да са със сходни гуми, в случая ти си с най агерсивните .

                          Ама стига сме спамили темата на човека.
                          Реалността е че за тези пари е невъзможно да се сдобие с читава TOYOTA, затова правилното решение е PARTOL GR Y60 с всичките му плюсове и минуси
                          Яворе какво значи това y60 и как да разбера от обявите дали е такъв или не е.

                          Коментар


                          • #43
                            От: От нива та на тойота

                            Y60 за 5-6к става за старт от скрапа бе пичове
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: От нива та на тойота

                              Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                              Яворе какво значи това y60 и как да разбера от обявите дали е такъв или не е.

                              ..........нямам думи!
                              само късмет с избора
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • #45
                                От: От нива та на тойота

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                ..........нямам думи!
                                само късмет с избора
                                Брат аз ако разбирах нямаше да пиша тука.Благодаря за помоща.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X