Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нива, та на тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От нива та на тойота

    Единствената със живо окачване беше моята, ама тя замина. Иначе едно такова свястно окачване струва над 4к. Смяната на всички течности с правилните е над 700лв. И това вози като камион, на ускорение е същото, силата му е в гората и като тегли.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      От: От нива та на тойота

      Това е недоразумение. Европейска сглобка с италиански мотор. Мястото им е в моргата. Дори програмата за части не ги разпознава. В момента на пазара има две, но не струват, и двете са гледани от познати. Ето ти ги все пак:
      ....хххххххх...
      другата е изчезнала, но и тя не струваше а беше за около 9к.
      Аз съм си харесъл тази .........хххххххххх.... ама не остава време да ида да я видя.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-11, 19:01. Причина: линк към mobile.bg
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        От: От нива та на тойота

        Малко е извън темата но много сериозен автомобил е за мене това. Миналото лято докато стояхме пред офиса в Б.П.С. Младост един пич с тойотка настъпи една сфера бетонна (която ограничава да не се качват коли на тротоара) и я счупи като солета :-) а той и не усети и си продължи

        Коментар


        • #19
          От: От нива та на тойота

          Ей Джамбазов повече не искам да пишеш по темата че ще ме разубедиш да си купувам тойота и все пак ако някой маже да ми предложи нещо чакам.

          Коментар


          • #20
            От: От нива та на тойота

            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
            Първата и аз я обмислях!Беше много хубава и накичена,но момчето продава всичко от нея отделно,за да си избие парите!Имаше лебедка,окачване,гуми и всичко нужно!
            Климатика,доколкото си спомням ми каза,че трябва да го платя допълнително и можел да ми го монтира(поне тогава ми каза,че е свален)....Момчето не крие,че колата не е жалена и карана сериозно по хард премеждия!...Гумите не са износени от нея,а ги сложил,за да свали цената(по негови думи)!

            Втората не я препоръчвам!Сега видях,че не е ясно с кой двигател е!Би трябвало да е ВМ(който аз не ти препоръчвам) ,но по написаното от човека излиза,че е 2L-T ,който е много здрав,но и много слаб(като мощност) двигател! ....да не забравяме и цената на нафтата!
            Колега защо се отказа от нея какво стана,а относно лебедката,климатика,калните гуми момчето ми каза,че се продават отделно.Аз имам гоми от нивата които и бяха прекалено големи бутонки за тойотата ще паснат идеално.

            Коментар


            • #21
              От: От нива та на тойота

              Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
              Ей Джамбазов повече не искам да пишеш по темата че ще ме разубедиш да си купувам тойота и все пак ако някой маже да ми предложи нещо чакам.
              Много хубаво си пише Джамбазов, ами вдигай бюджета-хубаво и евтино няма!
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #22
                От: От нива та на тойота

                Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                Колега защо се отказа от нея какво стана,а относно лебедката,климатика,калните гуми момчето ми каза,че се продават отделно.Аз имам гоми от нивата които и бяха прекалено големи бутонки за тойотата ще паснат идеално.
                Ми грабвай я! ...Не беше мой тип!Аз търсех джип(паркетник) с който да си пътувам,а тази просто не ми хареса!Впредвид цената й ,не очаквай прекрасна джипка!
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • #23
                  От: От нива та на тойота

                  Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                  Много хубаво си пише Джамбазов, ами вдигай бюджета-хубаво и евтино няма!
                  Ха ха ха ха ха ха ха майтап си направих за колегата дано не се е обидил а за бюджета просто за момента това е максимума абсолютният максимум и си мисля че каквато и тойота да си взема ще е поне три пъти по здрава от нивата поне така се надявам.Аз след всяко излизане съм в сервиза и по малко от 500лв не съм оставял дифовете ги ям като халва.Сега я изкарвам последно и я пускам да се продава.

                  Коментар


                  • #24
                    От: От нива та на тойота

                    Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                    Ми грабвай я! ...Не беше мой тип!Аз търсех джип(паркетник) с който да си пътувам,а тази просто не ми хареса!Впредвид цената й ,не очаквай прекрасна джипка!
                    А ти прегледа ли я по обстойно,че аз съм от Варна и ще бия път само и единствено за да я видя.Ако имаш повече инфо пиши да могат и съфорумците да споделят впечатленията си.

                    Коментар


                    • #25
                      От: От нива та на тойота

                      Външният вид не ме интересува толкова много.

                      Коментар


                      • #26
                        От: От нива та на тойота

                        Не съм колега!Огледах я само,защото момчето не беше там,само ходих от любопитство! Тя ми беше алтернативно решение,защото се бях ориентирал към конкретна джипка,която купих!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • #27
                          От: От нива та на тойота

                          Ако за Нивата си давал по 500лв. при Тойота 1500лв.ще даваш добре звучи.
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • #28
                            От: От нива та на тойота

                            Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                            Ако за Нивата си давал по 500лв. при Тойота 1500лв.ще даваш добре звучи.
                            Но си мисля че няма да ги давам на всяко излизане поне така си мисля.Надявам се,че тойотата не чупи дифовете като халва.Аз съм фен на нива колега но не издържа на моето каране колкото и да я пазя а вярвай ми след като смених 8предни диференциали и 3 задни писна ми.

                            Коментар


                            • #29
                              От: От нива та на тойота

                              На витарата дифовете са доста по-здрави от нивовите.
                              Виж моята, може да ти хареса:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=129841

                              Коментар


                              • #30
                                От: От нива та на тойота

                                В сравнение с Нивата и най-скапаната и трошлива Тойота ще ти се види като Унимог. Никак не се обиждам, мен ме оперираха от срам, свян и съвест още в първи клас, всичките ги изрязаха. Ти задаваш въпроси, аз бях на кеф да отговарям. Каквото човек сам си направи никой не може да му го направи. Успех с намирането на това което ще те радва.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X