Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин

    Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин, автоматик

    Понеже с колегата ми се оглеждаме в тази комплектация, а дори и с търсачката не открих кой знае какви мнения за точно за този модел и двигател затова пускам темата с надежда знаещите да повдигнат малко завесата на моята неинформираност - как се държи двигателя, скоростна кутия и т.н., както и къде в София мога да му направя пълна сервизна диагностика преди закупуване.
    Благодаря предварително.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин

    Здравей,
    аз карам 5.2 вече 2 години.
    5.9 е лимитирана серия , правена само 98ма година и всеки собственик на такъв Гранд може да се смята щастливец. Ако автомата и раздатката са наред, друго няма какво да му се счупи. Двигателя е вечен. Внимавайте ако ще го купувате сега, ако колата не е 98ма година значи нещо са прехвърляли двигатели. (аз имах такъв случай акто търсех моя).
    Понася газ без проблем.
    За сервиз, препоръчвам ти да отидете до Костинброд при Дядо Владо и Дима (quadra), имат нова техника за четене на компа и по- големи разбирачи за американски коли в София няма.
    Поздрави,
    Жоро
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин

      Благодаря за отговора. Току-що разбрах, че уважаван член на форума от Нови Искър със сервиз го е "вкарвал в пътя" конкретния джип и сега ще му търся координатите да го питам.

      П.С. Във връзка с горното ако някой има координати на Коко от Нови искър моля да ми ги пусне на лични. Благодаря.
      Последно редактирано от CAESAR; 11-11-11, 11:19. Причина: Доп.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee Limited 5.9 1998 г. бензин

        Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
        Здравей,
        аз карам 5.2 вече 2 години.
        5.9 е лимитирана серия , правена само 98ма година и всеки собственик на такъв Гранд може да се смята щастливец. Ако автомата и раздатката са наред, друго няма какво да му се счупи. Двигателя е вечен. Внимавайте ако ще го купувате сега, ако колата не е 98ма година значи нещо са прехвърляли двигатели. (аз имах такъв случай акто търсех моя).
        Понася газ без проблем.
        За сервиз, препоръчвам ти да отидете до Костинброд при Дядо Владо и Дима (quadra), имат нова техника за четене на компа и по- големи разбирачи за американски коли в София няма.
        Поздрави,
        Жоро
        +1. А Дима кара същия двигател, само че на Dodge Durango.
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X