Обява

Свий
Няма добавени обяви.

YZ 250f

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: YZ 250f

    Не е грешка,аз я давам три пъти.За всеки мотор е единтично
    0888 074 049

    Коментар


    • #92
      От: YZ 250f

      И аз мисля като колегата по горе, че за всеки мотор е едентично.

      Коментар


      • #93
        От: YZ 250f

        Точно обратното е : За всеки мотор е различно ! Идентично означава : еднакво , сходно , подобно .... да казвам ли още синоними ???

        Коментар


        • #94
          От: YZ 250f

          Здравейте, случи ми се следното. Излезнах да покарам, но когато потеглих от нас ми се струваше че моторът няма мощност, давам газ но не иска и не иска и буквално след 700-800метра от нас на един завой пада веригата набира се при предния пиньон и двигателят угасва рязко, спирам и установявам че задната гума е спукана. Та въпросът ми е дали това че не вървеше моторът може да има общо с падането на веригата и спуканата гума? Да отбележа че до преди този случай вървенето беше отлично. Ще съм много благодарен ако изкажете мнение!

          Коментар


          • #95
            От: YZ 250f

            И с двете има общо.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #96
              От: YZ 250f

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              И с двете има общо.
              Мерси за бързия отговор, успокой ме до някаква степен!

              Коментар


              • #97
                От: YZ 250f

                Здравейте колеги, искам да попитам кога се разбира клапаните за смяна ли са и ако се сменят може ли да изпускателните да са стоманени на марка прокс, който са комплект с пружини а всмукателните да не се сменят, защото мисля да сменя изпускателните.

                Коментар


                • #98
                  От: YZ 250f

                  По принцип заминават смукателните. Разбира се че са заминали като стигнат пуловете на 1,25. Няма проблем да са метални...

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • #99
                    От: YZ 250f

                    Ясно а пак да питам (мойте питаници нямат край), значии смених веригата, плъзгач и всички нещо който са свързани с веригата и ми се струва че мотора няма мощност както преди, а мотора пали винаги лесно и държи обороти, дали е защото свикнах с него или има нещо друго за което не мога да се сетя?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X