Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

    Първоначално публикуван от Бай ти Митьо Преглед на мнение
    Да ти кажа честно откакто шофирам (да чукам на дърво - вече повече от 10 години и повече от 1 000 000 км) - не ми е дотрябвала нито резервната гума, нито системата за безопасност на което и да е МПС... Явно съм роден под щастлива звезда или просто съм прекалено внимателен.
    Абе то има една приказка:"Веднъж да ти потрябва и няма да го има", то и аз тази година навлизам във "фаталната" си година откакто имам книжка за кола-13-тата, а мотор карам повече от 15-16години, досега за колата не ми е трябвала някоя от системите, но с мотора ми се е случвало и съм благодарен, че съм бил екипиран. Аз съм на принципа-нека го има, пък да не го ползваш

    Салона е станал много добре наистина, дали на оригинална седалка може да и се сложи само подгряване?

    Коментар


    • #17
      От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
      Абе то има една приказка:"Веднъж да ти потрябва и няма да го има", то и аз тази година навлизам във "фаталната" си година откакто имам книжка за кола-13-тата, а мотор карам повече от 15-16години, досега за колата не ми е трябвала някоя от системите, но с мотора ми се е случвало и съм благодарен, че съм бил екипиран. Аз съм на принципа-нека го има, пък да не го ползваш

      Салона е станал много добре наистина, дали на оригинална седалка може да и се сложи само подгряване?
      Супер - никога да не ти се налага и на теб!

      Може разбира се - само трябва да се "съблече" и да се пришие нагряващия елемент. Говори с тапицери да ти продадат - оказва се,че доста им остават като правят седалките.

      Коментар


      • #18
        От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

        Първоначално публикуван от Бай ти Митьо Преглед на мнение
        Супер - никога да не ти се налага и на теб!

        Може разбира се - само трябва да се "съблече" и да се пришие нагряващия елемент. Говори с тапицери да ти продадат - оказва се,че доста им остават като правят седалките.

        Бай Митьо говори и за мен за 2 боря. Да ходя направо да си купя? При Иван ли?
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Бай Митьо говори и за мен за 2 боря. Да ходя направо да си купя? При Иван ли?
          Принципно при всички тапицери. Ами ще го питам и него, че май аз му взех последните (единия даже беше от негов колега). Ще драсна тия дни и без това имам ходене до него.
          Иначе той каза и друго - комплект директно от Дару Кар (чистак-бърсак) бил около 140 лева, което на мен не ми се вижда безбожно, а тази екстра в това време е меко казано безценна.

          Коментар


          • #20
            От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

            Това комплект за двете седалки? А подгряването само на дупарата ли е или и на облегалката?

            Коментар


            • #21
              От: Нов потребител с Фронтера, и въпрос относно предни седалки

              Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
              Това комплект за двете седалки? А подгряването само на дупарата ли е или и на облегалката?
              И на гърбеца е.
              no signature no problems

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X